Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy banálisan hülye kérdésem van, de tényleg nem tudom a választ, ezért kérlek világosítsatok fel. Mit jelent a váltóknál az áttétel száma pl. 3.94? Pl. 130 nál az egyik jobban forgatja a motort a másik kevésbé, de melyik kevésbé?

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

40 perce, Pingvin írta:

Sziasztok!

Egy banálisan hülye kérdésem van, de tényleg nem tudom a választ, ezért kérlek világosítsatok fel. Mit jelent a váltóknál az áttétel száma pl. 3.94? Pl. 130 nál az egyik jobban forgatja a motort a másik kevésbé, de melyik kevésbé?

Előre is köszönöm.

Az az úgynevezett véghajtómű nyomatékmódosítása. A differenciálmű tányérkereke és a váltó kihajtótengelye közötti áttétel. Tipikus a differenciál/kihajtó arányában a 71/18 71/19 71/20 esetleg 71/21. (Körülbelül 20 mérnök dolgozott azon, hogy a motorod karakterisztikájának megfelelő váltód legyen. Nyilván lehet cserélni, de az azért olyan amilyen.)

 

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

Just now, HaPetya írta:

Az az úgynevezett véghajtómű nyomatékmódosítása. A váltó kihajtótengelye és a differenciálmű tányérkereke közötti áttétel. Tipikus a kihajtó/differenciál arányában a 18/71 19/71 20/71 esetleg 21/71. (Körülbelül 20 mérnök dolgozott azon, hogy a motorod karakterisztikájának megfelelő váltód legyen. Nyilván lehet cserélni, de az azért olyan amilyen.

 

Azért ott van az is, hogy a kombinak mindig rövidebb a difije, de ha pl egy gt vagy csak simán sportosabb modell, abban is zártabb váltó lesz ugyanahhoz a motorhoz, stb. Sokmindentől függ.

Link to comment
Megosztás:

Nézegetem a váltó alját, eddíg a legalsó ponton mindíg ott figyelt a piros csepp ugye szivárgott az olaj a nyeles tengely szimeringnél, most meg semmi. Nem elfogyott, mert fent a kulisszánál továbbra is köpi ki. A fene se érti....tök száraz, valamelyik nap leveszem az ablakot kíváncsi leszek belül milyen.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

24 perce, zotya975 írta:

Nézegetem a váltó alját, eddíg a legalsó ponton mindíg ott figyelt a piros csepp ugye szivárgott az olaj a nyeles tengely szimeringnél, most meg semmi. Nem elfogyott, mert fent a kulisszánál továbbra is köpi ki. A fene se érti....tök száraz, valamelyik nap leveszem az ablakot kíváncsi leszek belül milyen.

Szép estét . nekem is csöppen pedig cseréltem szimeringet ócsót meg GM -est is pedig a féltengelynek semmi baja .És ezzel a tekeréssel megoldódott a csöppenés ?

Link to comment
Megosztás:

6 órája, astrabandi írta:

Szép estét . nekem is csöppen pedig cseréltem szimeringet ócsót meg GM -est is pedig a féltengelynek semmi baja .És ezzel a tekeréssel megoldódott a csöppenés ?

Ugye a fórumtársnak a féltengely szimeringnél folyt, nekem meg belülről a nyelestengely szimeringtől. Nekem is volt féltengelynél folyásom de a túlsó oldalon a hosszú tövében. A legutóbbi visszajelzés az volt hogy már nem folyik neki.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

51 perce, Bundee írta:

Akkor ez megoldást jelenthet a korábban vázolt Ikarushang eltüntetésére?

Hát ezt nem tudom, itt hang nem volt csak kottyanás. Szerintem ( de ugye ez csak feltételezés) hang már csak akkor van amikor valamelyik csapágy sérült, mint pölö a morgó kerékcsapágy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Időközben füleltem hogy mégis milyen a  váltóm hangja. Szerintem a differenciálműből jöhet, és olyan tipikus síró busz hangja van. Én gyanítom hogy ez talán azért lehet, mert a két kúpgörgős csapágy, ami a bolygóművet közrefogja, az laza. Gondolom nekem is feszítenem kellene a csapágyakat ahogy Zotya tette. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, joecockroach írta:

Sziasztok!

Időközben füleltem hogy mégis milyen a  váltóm hangja. Szerintem a differenciálműből jöhet, és olyan tipikus síró busz hangja van. Én gyanítom hogy ez talán azért lehet, mert a két kúpgörgős csapágy, ami a bolygóművet közrefogja, az laza. Gondolom nekem is feszítenem kellene a csapágyakat ahogy Zotya tette. 

Mozgasd meg fel-le a féltengelyt , kotyogni kellene ha a csapágy laza...inkább a hosszún lehet észrevenni, és csak akkor ha terheletlen pölö fel van emelve.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, joecockroach írta:

Tényleg pont ilyen a  hangja. :D

Na de ez most difi hang vagy csapágy vagy váltó? Én a difire tippelnék.

Hát passzolom, de ha nem szűnik meg olajcserével, illetve lógnak a tengelyek és a csapágyat meghúzva sem javul, akkor én inkább feltennék egy bontott váltót, mint hogy elkezdjem keresgélni a hibát. Persze ha van egy szerelőd, aki konkrétan tudja mi okozza ezt és meg is tudja csinálni emberi áron az úgy jó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.