Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

az általunk gondolt "nagy" :) összeg közel sem nagy ebben a témában (200.000 HUF)

bár van egy nagyon jó ajánlat azt átgondoljuk még ;)

kérdés h mennyit ér meg a klíma....az autót nem fogjuk eladni nagyon sokáig az biztos...hülyék lennénk mert most lett benne 17.000 km :( 7év alatt....

szóval nagy a gondolkozás....

a bontott azt nem tudom....mármint nem tudom h kell e félni tőle :)

Link to comment
Megosztás:

a bontott azt nem tudom....mármint nem tudom h kell e félni tőle :)

Na ja, lehet persze baj vele - kompresszor, hőcserélő, hűtő stb. - de nem több, mint minden bontott csodánál. Pár hiba szemre is látszik, a repedések, kompresszor tengely lógása, stb. Ha a hűtő és a hőcserélő nem repedt, nem ütött, akkor valszeg jók, talán a kompresszor ami zsákbamacska, de az szerintem ritkán romlik el. A klímahibák 90%-a tömítés, tömítéseket meg úgyis mind újat kell betenni. Meg kell állapodni a bontóssal, hogy ha vmi sz@r akkor visszaveszi/kicseréli...

Egyébként a 2. linkednél írták, hogy bontott klímáik is vannak - ha ők adják a klímát is, meg ők is szerelik be, arra vmilyen szinten garanciát is kell vállaljanak, nem?

Link to comment
Megosztás:

kérdés h mennyit ér meg a klíma....az autót nem fogjuk eladni nagyon sokáig az biztos...hülyék lennénk mert most lett benne 17.000 km :) 7év alatt....

7 év alatt 17e km? Akkor az a kocsi még új.. :)

Megkérdezhetem, hogy milyen gép?

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Igen kb. három éve rakattam bele, nekem akkor 250000ft. volt. Különös gondom nem volt vele, a szokásos 2 évente ellenőrzés utántöltés. Idén még nem volta a szerelőnél, úgy néz ki most jól működik/ lekopogtam/. Nekem a gyári bontott van benne, külön program kellett hozzá, amit a szervízben megoldottak. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok, hogy mennyibe kerül egy pollenszűrő csere, mert én is kicsit gyengének érzem a klímát. Igaz 17000 van benne és még nem volt cserélve. Jövő hónapban viszem az első garanciális átvizsgálásra és akkor szeretném kicseréltetni a pollenszűrőt.

Tényleg, az 1 éves átvizsgálásnál utántöltik-e a klímát, ha szükséges?

Köszönöm a választ.

Üdv: Gyula

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok, hogy mennyibe kerül egy pollenszűrő csere, mert én is kicsit gyengének érzem a klímát. Igaz 17000 van benne és még nem volt cserélve. Jövő hónapban viszem az első garanciális átvizsgálásra és akkor szeretném kicseréltetni a pollenszűrőt.

Tényleg, az 1 éves átvizsgálásnál utántöltik-e a klímát, ha szükséges?

Köszönöm a választ.

Üdv: Gyula

szia!

a klimát nem töltik utána. jelezd, hogy gyenge, és akkor megnézik.

a pollenszürő asszem mindennel együtt olyan 6 körül van, és a szerviznél jelezd, mert ennyi km-rel nem biztos, hogy ki fogják cserélni...

mert az előirás 2 év /30.000 km.

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem az sem mindegy ám, hogy +18 fokban, vagy +30 fokban mérjük meg a klímát srácok! :)

hát nem tom, de szerintem mindig hasolnó intenzitással hűt.

most fél óráig mértük

az első pár percbe 7.5 volt, aztán 6.2 re lement, majd 5 perc múlva megint felment 7 fölé

Link to comment
Megosztás:

hát nem tom, de szerintem mindig hasolnó intenzitással hűt.

most fél óráig mértük

az első pár percbe 7.5 volt, aztán 6.2 re lement, majd 5 perc múlva megint felment 7 fölé

mekkora fokozaton mérted? (venti) belső keringetéssel, vagy anélkül? A középső légbeömlőnél mérted? :)

Valamelyik nap a héten megmérem én is.

Link to comment
Megosztás:

mekkora fokozaton mérted? (venti) belső keringetéssel, vagy anélkül? A középső légbeömlőnél mérted? :)

Valamelyik nap a héten megmérem én is.

úgy mértem, ahogy használni szoktam

2-es ventivel, nem belső keringés, középen

stabil 120-as tempónál, és persze meleg motornál

Link to comment
Megosztás:

szia!

a klimát nem töltik utána. jelezd, hogy gyenge, és akkor megnézik.

a pollenszürő asszem mindennel együtt olyan 6 körül van, és a szerviznél jelezd, mert ennyi km-rel nem biztos, hogy ki fogják cserélni...

mert az előirás 2 év /30.000 km.

Szia Ákos!

Köszönöm a választ, most néztem meg, mert nem voltam itthon, ill. gépközelben.

Üdv: Gyula

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

hello!

egy 2003/10. havi G astra 1.6-nál mitől lehet, hogy ilyenkor nyáron, hideg autónál is, ha bekapcsolom a klímát, akkor a motortérben a ventillátor 3-5 másodpercig felpörög, majd megáll. Ezt ismételgeti 20-25 másodpercenként. Tipikusan ezt csak álló autónál hallom, ment közben nem.

Ez nálatok is így mőködik, vagy valami hibám van?

Köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Sziasztok.Van egy 2004 -es astra g caravanom.Az volna a kérérsem miért nem tudom mbekapcsolni a klímát pedig most lett feltöltve ugyanezen ok miatt.A feltöltés után beálltam a garázsba és vagy 4 nap mulva beakartam indítani és az istenért sem húz be a kompresszor kuplungja.Van amikor gondol eggyet és betudom kapcsolni de nem bírom már idegekkel.Valami letiltja az indítást.Ja és még valami ha bekapcsol tökéletesen hűt és büdös sincs.

kaprit@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Van egy 2004 -es astra g caravanom.Az volna a kérérsem miért nem tudom mbekapcsolni a klímát pedig most lett feltöltve ugyanezen ok miatt.A feltöltés után beálltam a garázsba és vagy 4 nap mulva beakartam indítani és az istenért sem húz be a kompresszor kuplungja.Van amikor gondol eggyet és betudom kapcsolni de nem bírom már idegekkel.Valami letiltja az indítást.Ja és még valami ha bekapcsol tökéletesen hűt és büdös sincs.

kaprit@freemail.hu

Ha a tiedben is van akkor a fagyás érzékelő a ludas..a kesztyűtartó mögött a levegő rendszeren 2 eres vezeték dugaszolhatóan....az a gáz vele, ha meghal, akkor vagy kapcsolgat vagy nem is engedi bekapcsolni a klíma kuplungot...húzd szét és tegyél bele "rövid zárat" (vezeték darab) és láss csodát...de sajnos tudtommal ha ez a gond, akkor mindent szinte szét kell szedni hozzá, ezért nem is szokták cserélni..marad így megpatkolva...és így is tökéletes...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

MOst ,hogy már igy ujra bele lehet szólni a nagyok dolgába, bele is szolnék.

Szerintem nekem van az egyiklegidösebb Gastrám itt.

Volt már vele elég gond, de az nem ide tartozik, de most a klimám halt meg.

Csak hogy fel legyetek készülve rá...

"Opel betegség", mint pár klimás, és bontós mondta.

A hűtő kilyukad. Mivel elég szép nagy nyomások uralkodnak a rendszerben, így nem nagyon forrasztgatják, meg állítólag zat mondják, h szétrohad. Mondjuk alu.

De bontóba ne vegyetek. olyan 30 körül van, de gondolom az sem fogja sokáig bírni.

A bárdinál nekem 24 körül hoznak újat. Igaz nem gyári. de legalább új.

CSak azt tudnám, hogy miért kell egy amugy sem tökéletes német autóba miért kell francia alkatrészt betenni...

Link to comment
Megosztás:

ezzel a hibával mi is szembesültünk,ugyanez a jelenség,és ugyanezt mondták nekünk is...

gondolom a sok megragadt kosz és sár teszi tönkre...ráadásul,állítólag ha kicserélik az sem fogja tovább bírni pár évnél...mert ugyanilyen hibával ismét kuka...

alkatrészkérdés külön téma...szidják az alfát is,hogy tönkremegy a vezérlésmódosító,sz@r olasz ótó....pedig Bosch a cucc :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nekem szerencsém volt, hogy 8 évig bírta?

Amugy szép tiszta. nem votl ótvaros, csak olajos a lyuk miatt.

De nem a por eszi meg, hanem gondolom a téli sós trutymó, meg hasonlók.

A napokban úgyis megoldom, s majd referálok.

A agadolóvez.elektronika is Bosch, a légtömegmérő is. aztán mindkettőt kukáztam már...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.