Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Persze könnyen lehet!

A hangjáról csak annyit lehet mondani, hogy lényegesen szebb, mint a garantált 100e-ret futott.

De egy kérdés! Ha időnként hegyi körülmények között, (ami 2-2.5 km első fokozatban történő autökázást jelent magas fordulatszámon) elegendő a 10W 40 es olaj? mert akkor a motorhőfok is meglehetősen magas.

opel16v!

Neked, mint aki nyomja neki rendesen, mi a véleményed?

Még így is durva neki az 5W50?

:?:

Helló !

Bocs, hogy beleszólok, de a múltkor volt a kezemben egy OFF (Chrysler) szervízkönyve. Abban azt írták, hogy nehezített körülmények között ( hegyvidéki használat, vontatás, rövid távokra használat ) az olajcsere intervallumát csökkenteni kell. A minősége marad a gyárilag előírt. Persze a motorolaj ügyében ahány ember annyi tapasztalat, és mindenki másra esküszik. Mindenesetre mi csak 10W/40-es gyári olajat rakunk az Astrákba.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Helló !

Bocs, hogy beleszólok, de a múltkor volt a kezemben egy OFF (Chrysler) szervízkönyve. Abban azt írták, hogy nehezített körülmények között ( hegyvidéki használat, vontatás, rövid távokra használat ) az olajcsere intervallumát csökkenteni kell. A minősége marad a gyárilag előírt. Persze a motorolaj ügyében ahány ember annyi tapasztalat, és mindenki másra esküszik. Mindenesetre mi csak 10W/40-es gyári olajat rakunk az Astrákba.

Üdv

Sajna nekem csak olasz használatim van, így meg szeretném kérdezni, hogy a 98-as 1.4 16V-s motorok alkalmasak-e a hosszú csereintervallumra. A motorolajom elméletileg igen.

A hegyimenet hetente-kéthetente ferdül elő, de a rövidtávok is gyakoriak.

A gyakrabb olajcsere 10e, vagy hamarabb történjen szerintetek? :?: :idea:

Link to comment
Megosztás:

Sajna nekem csak olasz használatim van, így meg szeretném kérdezni, hogy a 98-as 1.4 16V-s motorok alkalmasak-e a hosszú csereintervallumra. A motorolajom elméletileg igen.

A hegyimenet hetente-kéthetente ferdül elő, de a rövidtávok is gyakoriak.

A gyakrabb olajcsere 10e, vagy hamarabb történjen szerintetek? :?:  :idea:

10e vagy 1 év elég ilyen esetben is szerintem, viszont 10e-nként akármilyen körülmények között cserélni kell az olajat, ha igazán jót akarsz az autónak... és ez bizony igaz a mai csodákra is: főként marketing fogás a 30e, arról nem is beszélve, hogy némely gyártók még a vadi új autót is csak 30e után kötelezik olajcserére... az Opel legalább javasol asszem 5-nél egy kiegészítő cserét.

Link to comment
Megosztás:

10e vagy 1 év elég ilyen esetben is szerintem, viszont 10e-nként akármilyen körülmények között cserélni kell az olajat, ha igazán jót akarsz az autónak... és ez bizony igaz a mai csodákra is: főként marketing fogás a 30e, arról nem is beszélve, hogy némely gyártók még a vadi új autót is csak 30e után kötelezik olajcserére... az Opel legalább javasol asszem 5-nél egy kiegészítő cserét.

Csatlakozom. A 15e a legtöbb amit el szabadna menni.

Link to comment
Megosztás:

Részemről 10ekm-hez csatlakozom. A technikai okokat fentebb írtátok, ehhez még hozzátenném, hogy

Aki

-meg tudja fizetni a benzint

-be tudja fizetni a kötelezőt

-a súlyadót

-a szervízt

-...

az ne már, hogy az olajon akarjon spórolni.

Meg sem fordult a fejemben, hogy az olajon spóroljak!

Ezért is raktam bele MOBIL1 5W50-est.

Link to comment
Megosztás:

Őőőőő... 10w40-et szoktak ajánlani ebbe a mociba, pláne 100ekm felett. :D

Szvsz ha nem eszi az 5w50-est, akkor nyugodtan használd csak, ártani nem ártasz vele, annyi a különbség, hogy jobb a hidegtűrő képessége, nem sűrűsödik be annyira télen, valamint a nagyobb hőterhelést is jobban bírja.

Link to comment
Megosztás:

Annyi hátránya azért lehet, hogy kopott motor eseten nem kap elég kenést mondjuk a vezérműtengely, nem? Csak elvi szinten kérdezem, nem kötözködés képpen. Nekem is 5W-40van. :D

Na igen, de ha kopott lenne a motor, akkor eszegetné az olajat, nem? Ha így van, akkor meg nem kell belerakni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

köszi a tippeket.

A következő 10W40 lesz, ez tuti!

5500 km-rel ezelőtt vettem az autót, és akkor raktam bele az 5W50-es olajat, mert rövid utak voltak tervezve, és mivel kint áll, és előfordult itt a -24 fok, valamint féláron jutottam hozzá. de ebből már megevett majdcsak 1 litert.

A motormelegedéssel a hegyen igazából csak most szembesültem, hogy jóval 0 fok van a hőfok.

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom, volt e már szó róla, vagy említette e valaki, bocs, hogy nem olvastam vissza: Pécsett az egyik autósboltban van Opel olaj akció, az olaj árában bennevan a szűrő is ("ajándékba" adják). És maga az olaj is akciós. Ha valakit érdekel, elküldöm privátban a bolt címét. Gyári Opel olajról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippeket, de ha visszaolvastok, akkor láthatjátok, hogy igencsak ellene vagyunk a gyári olajnak néhányan... Régen jó volt, de már nem az...

Na igen :D Én sem feltétlenül ilyet fogok használni legközelebb... csak hátha valakinek ilyen kell, akkor jóljöhet, ha spórol ~800 Ft-tot. Persze csak ha itt lakik a közelben. Akkor megéri. Ja, és lehet, hogy minden olajra vonatkozik ez az akciójuk, szóval lehet, hogy nem csak Opel olajhoz adják a szűrőt. Ezt majd megkérdezem.

Link to comment
Megosztás:

Pont olyan jó, mint amennyibe kerül... :roll:

Ez pontosan az "olcsó húsnak híg a leve" szitu.

Én azért megkérdezem!

Hogy adhat ki a kezéből szar olajat egy ekkora cég mint az opel?

Miért éri meg neki?

És mi az, hogy szar olaj??? (mármint Te hogy állapítod meg?)

Gondolom meg kell felelnie egy szigorú követelménynek, (persze lehetnek kivételek, mint pld. a Tescos olajok...) és ha ez nem sikerül, akkor nem mehetne forgalomba.

Én most is opel motorolajat vettem mint eddig, és nem látom a váltás okát, mert elégedett vagyok vele. :roll: :roll:

Ne vedd sértésnek, mert nem annak szánom, de tényleg nem értem az ellenszenvetek okát!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Gabi komolyabban igénybeveszi a motort, és így jobban megmutatkozik az olajok közötti különbség! Nálad nem annyira észrevehető, de a motor biztosan érzi a különbséget! Hosszabb távon megéri jobb olajat használni!

Ha visszaolvasol ebben a topikban, sokak véleményét elovashatod! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ha visszaolvasnál akkor látnád :wink:

Röviden: Többen voltak, akiknek:

1. ette a gép

2. elfeketedett

3. habosodott

Nem ők gyártják az olajat, csak forgalmazzák.

Állítólag beszállítót váltottak és ezért lett rosszabb, előtte jó volt...

Én remélem, hogy előbb-utóbb jó lesz megint...

Link to comment
Megosztás:

Ha visszaolvasnál akkor látnád :wink:

Röviden: Többen voltak, akiknek:

1. ette a gép

2. elfeketedett

3. habosodott

Nem ők gyártják az olajat, csak forgalmazzák.

Állítólag beszállítót váltottak és ezért lett rosszabb, előtte jó volt...

Én remélem, hogy előbb-utóbb jó lesz megint...

Nekem nem eszi ( egy decit sem 10.000 Km után), nem feketedik el gyorsan, és nem habosodik. (habár hogy mondod 1 hete említette az ismerősöm, hogy neki volt ilyen habosodás... :? :? )

Én egy makacs ember vagyok, ezért még mindig nem értem, hogy hogy lehet rosszabb mint előtte volt. ( és visszaolvastam az összes hozzászólást)

Én pont a gyárival próbálom védeni magam, és persze az autóm a gagyi termékektől. De lehet nem jól teszem.... :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Én egy makacs ember vagyok, ezért még mindig nem értem, hogy hogy lehet rosszabb mint előtte volt. ( és visszaolvastam az összes hozzászólást)
Pont most írtam, hogy állítólag beszállítót váltottak... :wink:

Ezek szerint csak nem olvastál elég alaposan, ez már többször elhangzott...

Én pont a gyárival próbálom védeni magam, és persze az autóm a gagyi termékektől. De lehet nem jól teszem.... :roll: :roll: :roll:

DE nagyon jól teszed, alapvetően így is kell :wink:

Viszont van azért egy-két dolog amiből van jobb is: pl. olaj, féktrácsa, fékbetét... utóbbiakból pl. a brembo-ferodo páros állítólag sokkal jobb s ráadásul olcsóbb is mint a gyári, ezért majd én is arra fogom cserélni...

Link to comment
Megosztás:

knight!

Értem én amit írtok, csak hát ha van egy minőségi követelmény aminek meg kell felelnie minden olajnak, ami a "hivatalos" piacra kerül, (gondolom szigorú határokkal) akkor nem lehetnek (szerintem :roll: ) ezek az olajok olyan gagyik. :shock:

Vagy igen :?: :roll: :roll: :roll:

Lehet hülyeségeket beszélek...

De nehéz velem.... :D :P

Engem érdekelne, hogy van e olyan házi eljárás, amivel ki lehet mutatni a gyengébb minőségű olajokat.

Link to comment
Megosztás:

"vannak ismerőseim olaj társaságoknál.az opel olaj=total olaj ez tuti.A Homában levő olajok mint shell,Mobil,castrol megegyeznek a más boltokban kapható shell,mobil,castrol termékekkel."

"A gondok ott kezdödnek amikor az Ngk Bkr 6 ek és társait törökböl hozzák és a kartonokon made in Japan vagy France,csak attól függ milyen felirattal rendeled Ankarába.

Nekünk a nagykerbe Samarából jön az Opel olaj hogy ott a ruszkik Totált raknak bele azt nemtom,de aggodok.

Ettöl még nembiztos hogy rossz de gondolkodoba ejtő.

De ha Total=Opel olaj akkor miért áruljuk a nagykerbe az 5 litert 2320-ft Bruttó áron??????-szinte fárdt olaj árában."

"Nekem egy GM Hungary alkatrészellátásánál dolgozó, nagyon jó barátom mondta:

Opel olaj = ELF olaj."

Ezeket a hozzászólásokat egy másik fórumról szedtem... :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.