Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Látott már valaki olyan felnit ami küllők nélküli?

Úgy értem, hogy nincsennek a küllők közti részek kivágva,

hanem egybefüggő sík felület van helyette.

A cali gyári kf.felni is hasonló, ha esetleg ilyesmit terveznél, és azt viszonylag "Olcsón" beszerezhető.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali!

Lett nekem 4 db ilyen felnim: http://www.chronowerx.hu/temp/honda/PICT0286.JPG

Ez egy 15"-os, 5.5" széles darab. Erre szeretnék csinos kis 195/50r15-ös gumikat.

Első kérdés, h elég-e rá az 5.5"? Tudom, 6-6.5" jobb lenne, de ez van. Elvileg rajta volt ilyen gumi, csak lehetőleg több forrásból tájékozódom. :)

Másik, hogy most 12 rugóért lehet kapni PIRELLI P5000 DRAGO gumikat. Tudom, hogy nem egy mai darab, de igazából nem hiszem, hogy egy újabb gumi +4-5 rugóért jelentősen jobb lenne.

Mit ajánlotok? Az akciót a hétvégén meg szeretném ejteni, tekintve, hogy ilyen 20 fokban már nem az igazi a téli gumi.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Másik, hogy most 12 rugóért lehet kapni PIRELLI P5000 DRAGO gumikat. Tudom, hogy nem egy mai darab, de igazából nem hiszem, hogy egy újabb gumi +4-5 rugóért jelentősen jobb lenne.

Mit ajánlotok? Az akciót a hétvégén meg szeretném ejteni, tekintve, hogy ilyen 20 fokban már nem az igazi a téli gumi.

www.abaqua.hu

nézz szét náluk is

A P5000-et a gumisok erősen nem ajánlották, de erről majd Anti ír mert neki voltak (vannak?) olyan gummái.

Link to comment
Megosztás:

www.abaqua.hu

nézz szét náluk is

A P5000-et a gumisok erősen nem ajánlották, de erről majd Anti ír mert neki voltak (vannak?) olyan gummái.

Ott néztem. :)

Igazábol mi is van fölötte?

FALKEN ZE 512, 13500

Yokohama AC01, 13500

DUNLOP SP Sport 01, 14000

Ezek jobb verziói, meg még pár gumi, de 15e fölé nem szívesen mennék. Elég nyugisan vezetek, csak a sok barom miatt nem ártana, ha kisebb lenne a fékút, plusz azért egy 15-ös felni jobban mutat a kocsin. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Lett nekem 4 db ilyen felnim: http://www.chronowerx.hu/temp/honda/PICT0286.JPG

Ez egy 15"-os, 5.5" széles darab. Erre szeretnék csinos kis 195/50r15-ös gumikat.

Első kérdés, h elég-e rá az 5.5"? Tudom, 6-6.5" jobb lenne, de ez van. Elvileg rajta volt ilyen gumi, csak lehetőleg több forrásból tájékozódom. :)

Ez a yard felni neem? Nekem is ilyen a pótkerekem :)

A továbbiakra... rámegy, de elég necces. Gyakorlatból tudom.. az én gépemen is ez van elöl.. mármint 5.5" felni és a fenti gumik... allig bírták rápüfölni a gumisok a gumit.. de rajta van 8)

Az igazi erre sztem a 185/55 méret.. de én tuti most is 195 öst veszek. És muszáj lesz, mert a hátsó Pirelli P6000 185/55 82V már szarrá van kopva, az egyik elsőm, meg szálszakadt :evil: (igen tudom, kicsit cink, hogy elöl 195/55, hátúl meg ezek, de igy futotta.... )

Link to comment
Megosztás:

Ez a yard felni neem? Nekem is ilyen a pótkerekem :)

A továbbiakra... rámegy, de elég necces. Gyakorlatból tudom.. az én gépemen is ez van elöl.. mármint 5.5" felni és a fenti gumik... allig bírták rápüfölni a gumisok a gumit.. de rajta van 8)

Jaja, a fakabát Astrákon van ilyen, azokon is 195/50 gumma lakik. Necces, necces, de felmegy rá, nekem is ezt mondták, nameg a 4db-ot megvettem 15-ért, ennyiért ajándék volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Az az ár a listaár. Abból lejön legalább 30% kedvezmény, de szerintem többet is fog adni a klubkártyára (egyes gumik esetében akár 50%-ot is emlegetett).

A rendőrfelnikre eredetileg 195/55R15 gumi ment...

Nálam ugye nuku kártya... Így nuku kedvezmény. :)

A 195/55 azért nem baba, mert:

-a /50 jobban megközelíti a váltóméretet

-darabja 20-40%-al drágább a /50-nél.

Szal a /55 kicsukva. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.