Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Na végre sikerült lemérnem a fogyasztást.Full tele tankoltam az autót,hétvégén haza a családhoz(végig klíma),le balcsira 5 személy,400km után tankolás,31liter benga,7.8/100km.Meg vagyok elégedve a z16se teljesítményével. :huh:

én mentem múlt héten egy hajdúszoboszló oda visszát,és ott helyben járkálást,4 személlyel,cuccokkal,igy let 5,1 freeze táblája szerint....

Link to comment
Megosztás:

én mentem múlt héten egy hajdúszoboszló oda visszát,és ott helyben járkálást,4 személlyel,cuccokkal,igy let 5,1 freeze táblája szerint....

Az nagyon jó!

Én Z14XEP-m 78,87l benzint evett meg 1383km alatt, ami 5.70l-es fogyasztásnak felel meg...

Link to comment
Megosztás:

na az kb ugyan az:) De mondok még egy szép számot,kollega 3-as golfja 1,9TD egy tankkal (56L)ment 1340 km,na az a kemény:)

Jó, jó, de az mégiscsak egy kályha... :lol:

Az én Z14XE-m olyan 6,5-6,7-et iszik mostanában vegyesben (több napközbeni 5 km-es rövid úttal), én ezzel is elégedett vagyok. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv mindenki! Van nekem egy 2003 as 85 ezer km -s G astra sedanom, ebben egy Z14XE kódú motorral. Fogyasztását igencsak sokallom. Város+vidék amiben jóval több a vidék 100 km re vetitett fogyasztás sokszor 8,5 fölé tehető klimát már szinte csak percekre kapcsolom be mert az még jobban megnyomná. Nem vagyok az a ródeózós gáztiprós emberke. Szerintetek mitől ilyen irgalmatlan sok a fogyasztás?? Nekem vki azt mondta hogy ennek 7,5-8 ba meg kell állnia bőven vegyesbe. Melegen abszolut nem büdös a kipuf tehát sokat nem kap. Levegőszűrőben 8ezer van. Lehet ebből a sokból kevesebbet csinálni, vagy meg kell tőle váljak és egy diesel után kell nézzek??? Segitsetek! Nagyon a "szivemhez" nőtt, szeretem meg már nagyon "belaktam".

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki! Van nekem egy 2003 as 85 ezer km -s G astra sedanom, ebben egy Z14XE kódú motorral. Fogyasztását igencsak sokallom. Város+vidék amiben jóval több a vidék 100 km re vetitett fogyasztás sokszor 8,5 fölé tehető klimát már szinte csak percekre kapcsolom be mert az még jobban megnyomná. Nem vagyok az a ródeózós gáztiprós emberke. Szerintetek mitől ilyen irgalmatlan sok a fogyasztás?? Nekem vki azt mondta hogy ennek 7,5-8 ba meg kell állnia bőven vegyesbe. Melegen abszolut nem büdös a kipuf tehát sokat nem kap. Levegőszűrőben 8ezer van. Lehet ebből a sokból kevesebbet csinálni, vagy meg kell tőle váljak és egy diesel után kell nézzek??? Segitsetek! Nagyon a "szivemhez" nőtt, szeretem meg már nagyon "belaktam".

Szia!

Semmi rendellenességet nem tapasztalsz? Hibalámpa esetleg? Mindig ennyit fogyasztott, vagy csak mostanában?

Nagyon sok minden lehet az oka. Amúgy jól mondta az ismerősöd, normál használattal meg kellene állnia kb. 7-7,5L/100km fogyasztásnál.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Semmi rendellenességet nem tapasztalsz? Hibalámpa esetleg? Mindig ennyit fogyasztott, vagy csak mostanában?

Nagyon sok minden lehet az oka. Amúgy jól mondta az ismerősöd, normál használattal meg kellene állnia kb. 7-7,5L/100km fogyasztásnál.

Semmi hibalámpa nem ég hála istennek ennél azt a lámpát csak a gyujtáskori lámpatesztnél láttam égni. Hibakód sincsen géppel néztük. Gondolkodok egy gyertya+légszűrő cserén, hátha segít. Utóbbi időben fogyaszt csak ennyit kb mióta ezek a melegek vannak.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

345km/21,23liter ~ 6,15liter/100km

220km Bp. - Parád - Bp. a 3. úton autópálya nélkül, 90km/óra környékén, ahol lehet, falvakban, városokban a sebességkorlátozásoknak megfelelően, a többi Budapest. Ugyanannál a kútnál (Agip) tankolva, koppig.

Szerintem jó, nekem tetszik.

Ja, az olajat is megnéztem, március óta egy mikron nem fogyott belőle, Castrol Edge 0W30. Szépen muzsikál vele a Kisasszony. :lol:

Link to comment
Megosztás:

7végi túra:

Somogyapáti - Mezőberény - Somogyapáti

747 km. Pénteken autó szó szerint csordultig feltankolva( + adalék). 1.7 DTI

Odafelé estefelé / este 90 km/h ahol lehetett 110 - 120 km/h, lakkot területen amennyi kell. Visszafelé lakotterületen kívül este 110-140 km/h végig.

Most negyednél van a mutató. Remélem 950 nem villan ki a kis kanna.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Jóvanám diesel az más kategória. Azt mondja meg nekem vki hogy normális használat mellet egy Z14XE 86 ezer km vel vegyesben miért eszik jóval 8 felett???Pedig nem tiprom ki a belét, diszkréten autózok vele.

Szokták itt emlegetni, hogy ki kell "égetni". Ha diszkréten autózol, akkor mindenfelé lerakódások lesznek, de ha magas fordulaton meghajtod egy negyed óra hosszát, akkor ezek kiégnek és ismét a régi lesz.

Link to comment
Megosztás:

Jóvanám diesel az más kategória. Azt mondja meg nekem vki hogy normális használat mellet egy Z14XE 86 ezer km vel vegyesben miért eszik jóval 8 felett???Pedig nem tiprom ki a belét, diszkréten autózok vele.

Üdv!

Nekem Z14XE Caravan van, és nemrég 525 km-re tankoltam 32,7 litert --> 6,23 l/100 km. Ez végig országút max 110 (előzésnél) illetve lakott területen 55. Ez az eddigi legjobb.

A legrosszabb egy Veszprém-Budapest-Veszprém (M7 Akarattyától végig 140 kmh) + 90 km városon belüli úton volt, akkor 331 km-re 25,5 l fogyott, ami 7,7-es átlag. Ezeket abszolút reálisnak és elfogadhatónak tartom.

A családi astrákból kiindulva (az enyém az ötödik a szűk családban, jelenleg 3 G fut :rolleyes: ), a sokkal több, mint 8 litert nagyon soknak tartom.

Persze a fogyasztás elsősorban jobblábfüggő <_<

Minden jót!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nekem Z14XE Caravan van, és nemrég 525 km-re tankoltam 32,7 litert --> 6,23 l/100 km. Ez végig országút max 110 (előzésnél) illetve lakott területen 55. Ez az eddigi legjobb.

A legrosszabb egy Veszprém-Budapest-Veszprém (M7 Akarattyától végig 140 kmh) + 90 km városon belüli úton volt, akkor 331 km-re 25,5 l fogyott, ami 7,7-es átlag. Ezeket abszolút reálisnak és elfogadhatónak tartom.

A családi astrákból kiindulva (az enyém az ötödik a szűk családban, jelenleg 3 G fut :rolleyes: ), a sokkal több, mint 8 litert nagyon soknak tartom.

Persze a fogyasztás elsősorban jobblábfüggő <_<

Minden jót!

Igy van kedves mester. Én is nagyon sokallom de nekem 7,7 az a legjobb szokott lenni pedig 40-60 vidék javára a használati mód. Szerelő nézegette azt mondta minden normális. Nagyon szeretem kicsit talán az ülés kemény de az felett elmennék. Nagyon gondolkodom a cserén sajna G be diesel ráfizetős lenne nekem, amit sajna nem tudok megengedni. Sokkal több kilométerest nem veszek, ígyhát valszeg hasonló évjáratú és kilóméterű más márka lesz. Nekem a szerény fizetésem nagyon ki van számolva, és nem tudom tolerálni ezt a szintű fogyasztást.

Link to comment
Megosztás:

akkor egy kis HONDA infó:

az asszony céges vasa, egy honda insight. 1.3 as hybrid.

400 km van benne , és az átlagfogyasztása idáig 4.5L/100 km... :rolleyes:

a diesel vas: olyan 5.5 - 5.7 L / 100 km...

ebbe szopós dugó és elővárosi közlekedés is benne van...

Link to comment
Megosztás:

akkor egy kis HONDA infó:

az asszony céges vasa, egy honda insight. 1.3 as hybrid.

400 km van benne , és az átlagfogyasztása idáig 4.5L/100 km... <_<

a diesel vas: olyan 5.5 - 5.7 L / 100 km...

ebbe szopós dugó és elővárosi közlekedés is benne van...

Azért 400 km-ből még ne sok következtetést vonjunk (mondjuk én se ugráljak az 1500 km-mel :rolleyes: ). A hibrid előnye pont a "szopós" dugóban jön ki. Akkor nagyon jó, hogy fékezéskor tölt és a centizgetésekhez nem kell a benzin motor. Ha autópályán mész sokat, illetve városon kívül, akkor már a dízel nyer általában, mert az elektromos hajtás ott csak kolonc. Ezért nem tartom megváltásnak a hibridet. Megvan a maga helye (Budapest), de ezt a nagy őrületet nem szeretem.

Egyébként a dízelt meg azért nem szeretem, mert a mai modern dízelek vagy macerásak (turbóra vigyázni kell, mint a szemünk fényére illetve érzékeny a gázolaj minőségére és most nem a kannás tankolásra gondolok, hanem arra, hogy idehaza kicsit gyengébb a minőség mint a Lajtától nyugatra) vagy hamar tönkremennek és drága javítani.

Link to comment
Megosztás:

Azért 400 km-ből még ne sok következtetést vonjunk (mondjuk én se ugráljak az 1500 km-mel :rolleyes: ). A hibrid előnye pont a "szopós" dugóban jön ki. Akkor nagyon jó, hogy fékezéskor tölt és a centizgetésekhez nem kell a benzin motor. Ha autópályán mész sokat, illetve városon kívül, akkor már a dízel nyer általában, mert az elektromos hajtás ott csak kolonc. Ezért nem tartom megváltásnak a hibridet. Megvan a maga helye (Budapest), de ezt a nagy őrületet nem szeretem.

Egyébként a dízelt meg azért nem szeretem, mert a mai modern dízelek vagy macerásak (turbóra vigyázni kell, mint a szemünk fényére illetve érzékeny a gázolaj minőségére és most nem a kannás tankolásra gondolok, hanem arra, hogy idehaza kicsit gyengébb a minőség mint a Lajtától nyugatra) vagy hamar tönkremennek és drága javítani.

már 1200 km van a hybridbe.

ez csak gagyihibrid, ugyanis itt mindig megy a motor, a villanymotor csak picit rásegit, meg leállitja a lámpánál.

most 550 km van a tankba, és mindjárt a negyedéig van.( asszem, 45 literes) a bord comp 4.7 et ír. ma volt ultranagyszopás a dugóban, és napi 100 km-t használtuk idáig elővárosi és dugós helyzetbe. az 1.3 as motor kicsit gyenge, kicsit nagypapás, de jópofa a szekér.

a mai dieselek nem macerásabbak mint a mai benzinesek. ha megadod ami jár neki, és tudod használni százszor jobb vele közlekedni mint egy benzinessel.

értem itt azt hogy az enyém 1000 től kicsit húz, 1500 nagyon, 2000 nél leadja a mac nyomatékot.

a mai benzinesek 2500 is semmit se csinálnak onnan van kicsi erő, 4000 től megy. de mire eléred a 4000 addig én kettőt váltok.... és közben 1500 az pörög <_<

a kannázásra figyelni kell, de lehet ésszel is csinálni, és akkor nincs baja. ( 13000 km je kannázok, és müködikmég....)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
45.5 l/758km ~6 l/100km

Ebből kb. 40-45 km vidék, a többi városi 5-10 km-es futamokból.

Üdv!

Na, én nem irigylem a dízeledet. Szerintem ez az 5-10 km a lehető legrosszabb, amit egy turbódízel kaphat. Amit megspórolsz az üzemanyagon, azt nyugodtan szervizre költheted majd. Egy turbónak ennél gyilkosabb nincs is...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Na, én nem irigylem a dízeledet. Szerintem ez az 5-10 km a lehető legrosszabb, amit egy turbódízel kaphat. Amit megspórolsz az üzemanyagon, azt nyugodtan szervizre költheted majd. Egy turbónak ennél gyilkosabb nincs is...

Az eddig megtett több mint 210e km alatt csak olyan problémák voltak, melyekre nem mondhatnám, hogy tipikusan dízelre jellemző vagy vagyonokba került volna (diódahíd, felső h.p. jeladó).

Szóval ezt az "amit megspórolsz az üzemanyagon, azt nyugodtan szervizre költheted majd" szöveget a dízelt soha nem üzemeltetők közhelyes és alaptalan szövegének tudom be. (Persze nagyon bele lehet nyúlni akár benzinesnek, akár gázolajosnak :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.