Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

De jó ám! Úgy gondoltam, lemérem hogy mindenhova klímával megyek.

Meleg is volt rendesen, én meg nem szenvedtem ettől. :D

Egy Suzu*i is fogyaszt ennyit, akkor meg miért ne!

Én most az LPG fogyasztásra leszek kíváncsi, hogy itt BP-i körülmények között mennyi lesz dugó és klímával... Tavaly 10l volt így. (habár reggel a Bécsi útra kiérek ~ 25 perc alatt, de délután valamikor 40-45 perc is van)

Link to comment
Megosztás:

új teszt eredmény villogó lámpával 60 km. melóba menet elkezdett villogni mondom hazafele tankolok,

ja csak a bankkártyám maradt otthon lóvé meg egy cigire való maradt és ezt a kúton konstatáltam. még jó, hogy nem kezdtem el tankolni.

30 km ről tudtam, hogy képes rá de most megint meglepett. a mutató nem mozdul 1 mm-t sem gyújtás ráadásakor

na majd megírom mennyi ment bele

53,5 liter

Link to comment
Megosztás:

53,5 liter

53,5 Liter egy 52 literes tankba az jó móka :D Kérdés hogy ezt kút mérte ennyire túl vagy netán jutott belőle az aszfaltra is :D Ezen már csak azért is csodálkozok mert havernak már sikerült egy pug206 ba aminek 45 literes a tankja tankolnia 47,2 litert mikor még a mutató simán a piros sáv elején volt tehát éppen csak felvillant a sárga. Ilyenkor mindíg elgondolkodom hogy hányszor mennyivel vesznek le a kutasok.

Link to comment
Megosztás:

53,5 Liter egy 52 literes tankba az jó móka :D Kérdés hogy ezt kút mérte ennyire túl vagy netán jutott belőle az aszfaltra is :D Ezen már csak azért is csodálkozok mert havernak már sikerült egy pug206 ba aminek 45 literes a tankja tankolnia 47,2 litert mikor még a mutató simán a piros sáv elején volt tehát éppen csak felvillant a sárga. Ilyenkor mindíg elgondolkodom hogy hányszor mennyivel vesznek le a kutasok.

Erre mondják a kutasok, hogy a tankolócsőbe is mehet 1-2 plusz lityi.

Kérdés igaz-e (valamennyi nyilván oda is mehet.)

A totalcaron volt asszem pont erről egy szösszenet sztem nem egész 1 hete. Vagy nem tom már, hol.

Link to comment
Megosztás:

Erre mondják a kutasok, hogy a tankolócsőbe is mehet 1-2 plusz lityi.

Kérdés igaz-e (valamennyi nyilván oda is mehet.)

A totalcaron volt asszem pont erről egy szösszenet sztem nem egész 1 hete. Vagy nem tom már, hol.

http://totalcar.hu/magazin/technika/tultankolas/

Fabiánál pl. Munkatársam is ezt panaszolta, és ez okozta nála is, hogy úgy tankolt. :D

Link to comment
Megosztás:

G Astra-nál tudja valaki, hogy ez hogy néz ki? Néha jól jönne egy ekkora túltöltés :D

nincs ilyen szelep sajna, akkor lehet rendesen nyakon önteni ha a betöltő nyílás a kocsi legmagasabb pontja a kocsinak lejtőn kell állnia és a jobboldalának magasabban kell lennie mint a baloldal na akkor belemegy vagy 58 liter minden levegő kijön a tankból

Link to comment
Megosztás:

nincs ilyen szelep sajna, akkor lehet rendesen nyakon önteni ha a betöltő nyílás a kocsi legmagasabb pontja a kocsinak lejtőn kell állnia és a jobboldalának magasabban kell lennie mint a baloldal na akkor belemegy vagy 58 liter minden levegő kijön a tankból

király :), az sejtettem, hogy így több fér bele, de az 58 meglepett :)

Link to comment
Megosztás:

nincs ilyen szelep sajna, akkor lehet rendesen nyakon önteni ha a betöltő nyílás a kocsi legmagasabb pontja a kocsinak lejtőn kell állnia és a jobboldalának magasabban kell lennie mint a baloldal na akkor belemegy vagy 58 liter minden levegő kijön a tankból

az ukrán benzinkutaknál ezért van egy erre a célra rendszeresített fa rámpa, amire a delikvens feltolat és mehet is bele az olcsóbb benya amíg ki nem csurog

Link to comment
Megosztás:

nem ám :)

a vekinek 10es átlaga van az emberkénél aki sportosan vezet..

én amikor mentem vele városba 50el .... nem akartam hinni a szememnek... 6.5-6.6 tempomattal... halllloooo véhatkettőnyóc.... :D

140nél 8 tempomattal...

Tempomattal könnyű. Anélkül viszont nagy a kísértés... :D

Link to comment
Megosztás:

Tempomattal könnyű. Anélkül viszont nagy a kísértés... :D

akkor is mükszik a gázpedál :D :D

igen amikor körforgalomból kifele ugyan úgy nyomtan neki a gázt ,mint az astrának... :D csak azt figyeltem hogy villog valami sárga vacak :)

és az óra 100at mutatott :D

na de nem offolom szét .... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.