Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Egy kis látkép az anyósülés alól. Jól gondolom hogy ez nem éppen gyári megoldás? A légzsák és övfeszítő visszajelzője ég az óracsoportnál. Volt már törölve a hiba de elég hátratolni az anyósülést és máris újra dobja.

Pontosan minek a kábele lehet ez? Övfeszítő?

WP_20150503_15_30_45_Pro_www.kepfeltolte

WP_20150503_15_31_14_Pro_www.kepfeltolte

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005 ös évjáratú Astra G Z16XEP 1.6 Twinport motoros autóm van és némi gondom támadt az ECU val. Tavaly kezdte el, ha bemelegszik akkor az AC relétől elvette a tápot... auto megállt. No ezt megoldottam, AC relé vezérlését lekötöttem, majd rá a fényszóróra. Így lett trükkzáras az autó. Mondjuk így most direktben megy az AC ami gáz lehet, mert ha leáll a motor az AC akkor is nyomja a benzint előre az injector felé ami pl. egy balesetnél nem jó omen... De ez van.. Most ugyanez a jelenség, ha bemelegszik az ECU akkor elkezd rángatni, majd kiirja a "villáskulcsos hiba jelzést" a műszerfalra. Opel szervízben kiolvasták a hibát: AC relé feszültsége alacsony (ezt ugye tudtam...) Gázpedál helyzetérzékelő feszültségszintje alacsony meg valami fojtószelep problémát ír ki. Ha lehűtöm az ECU t akkor megy megint rendesen míg fel nem melegszik. Ilyenkor vizes szivacs az ECU tetejére és haladunk tovább..és ez így megy míg célba nem érek. :(

Kérdésem... Az ECU tetején lévő csatlakozók lábkiosztásáról van valakinek valami infója? Akkor tudnék méregetni és esetleg az ECU t javítani (Hirtech. mérnök vagyok...) Ahogy néztem, az ECU már javítva volt, van pár kivezetés rajta ami már át lett kötve. Elég gányul néz ki... Mondjuk abban a nyál kiöntőmasszában elég nehézkes forrasztgatni az tuti..

Az ECU adatai:

FBLZ 12249831
OPEL ENGINE CONTROLLER HSFI - 2.4
DELPHI DELCO ELECTRONICS SYSTEM MADE IN UK.

VONALKÓD ALATT SZÁM : *869831LB519220CR*

Szóval help please... Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Hmm, köszönöm, akkor már csak a telefon lehet a gyenge láncszem.

Gyujtás = egyértelmű! :)

Köszönöm!

szia nekem van egy gps a kocsiban ajo multkor kölcsönadtam a havernak f-asztrája van őnála feltöltötte az akksiját ugy hogy a zöld jezölámpa világitott nála a g-be soha nem világitott még a zöld lámpácska.szivargyujtorol megy de nem tudok magyarázatot erre én sem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

astra, on 14 Jul 2015 - 9:22 PM, said:

szia nekem van egy gps a kocsiban ajo multkor kölcsönadtam a havernak f-asztrája van őnála feltöltötte az akksiját ugy hogy a zöld jezölámpa világitott nála a g-be soha nem világitott még a zöld lámpácska.szivargyujtorol megy de nem tudok magyarázatot erre én sem.

Nem értem ezt a problémát, nekem a telón van a GPS, gyakran használom a kocsiban, mindig feltölti rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk, akkor a gyári szivargyújtó aljzatot meglehet tuningolni valahogy? Vagy gányolás nélkül hosszabbra cserélni? Kezdem unni, hogy alig állnak meg benne a dolgok...

Nekem meg ilyen van, beépítettem a szivargyújtó helyére (azt úgysem használtam soha rendeltetésszerűen). Ez aztán tényleg sosem fordul ki, ellenben gyújtás ráadása után folyamatosan világít benne egy kis kék led, akkor is ha nincs beledugva éppen semmi. Hogy tudja-e a 2.1A-t arról fogalmam sincs, nem mértem.

1840612-20150510-KBVi86.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem meg ilyen van, beépítettem a szivargyújtó helyére (azt úgysem használtam soha rendeltetésszerűen). Ez aztán tényleg sosem fordul ki, ellenben gyújtás ráadása után folyamatosan világít benne egy kis kék led, akkor is ha nincs beledugva éppen semmi. Hogy tudja-e a 2.1A-t arról fogalmam sincs, nem mértem.

1840612-20150510-KBVi86.jpg

Jól néz ki!Mennyire bonyolult a kivitelezése?A bőrözés se kutya,el tudnám képzelni az enyémben is!!! :-P
Link to comment
Megosztás:

Sracok. Ha az uzemanyagszint jelzo ora erintkezes hibas lett, mit lehet tenni?

Van, hogy fel, le ugral, meg neha kikapcsol. Ha megkocogtatom, felugrik.

Műszerfal ki, óra szétszerel. A benne lévő SMT ellenállásokat átforrasztani. Az enyém is csinált ilyet... :) Valahol van is erről leírás itt az oldalon ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005 ös évjáratú Astra G Z16XEP 1.6 Twinport motoros autóm van és némi gondom támadt az ECU val. Tavaly kezdte el, ha bemelegszik akkor az AC relétől elvette a tápot... auto megállt. No ezt megoldottam, AC relé vezérlését lekötöttem, majd rá a fényszóróra. Így lett trükkzáras az autó. Mondjuk így most direktben megy az AC ami gáz lehet, mert ha leáll a motor az AC akkor is nyomja a benzint előre az injector felé ami pl. egy balesetnél nem jó omen... De ez van.. Most ugyanez a jelenség, ha bemelegszik az ECU akkor elkezd rángatni, majd kiirja a "villáskulcsos hiba jelzést" a műszerfalra. Opel szervízben kiolvasták a hibát: AC relé feszültsége alacsony (ezt ugye tudtam...) Gázpedál helyzetérzékelő feszültségszintje alacsony meg valami fojtószelep problémát ír ki. Ha lehűtöm az ECU t akkor megy megint rendesen míg fel nem melegszik. Ilyenkor vizes szivacs az ECU tetejére és haladunk tovább..és ez így megy míg célba nem érek. :(

Kérdésem... Az ECU tetején lévő csatlakozók lábkiosztásáról van valakinek valami infója? Akkor tudnék méregetni és esetleg az ECU t javítani (Hirtech. mérnök vagyok...) Ahogy néztem, az ECU már javítva volt, van pár kivezetés rajta ami már át lett kötve. Elég gányul néz ki... Mondjuk abban a nyál kiöntőmasszában elég nehézkes forrasztgatni az tuti..

Az ECU adatai:

FBLZ 12249831

OPEL ENGINE CONTROLLER HSFI - 2.4

DELPHI DELCO ELECTRONICS SYSTEM MADE IN UK.

VONALKÓD ALATT SZÁM : *869831LB519220CR*

Szóval help please... Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Hát túl sok segítséget nem kaptam a ( http://www.opelforum.hu/topic/622-extra-felszerelesek-beepitese-utolag-elektromos-kerdesek/?p=1032815 ) témában, mondhatnám semmit de azt köszönöm! :-) Mindenesetre az ECU t sikerült megjavítani, megszünt a gázpedál helyzetérzékelő, a fojtószelep, és az AC hiba is. ;) Nem olyan bonyi ez az ECU csak tudni kell vele bánni... Üdv és további szép napot mindenkinek! :)

Módosítva : rfamp
Link to comment
Megosztás:

Hát túl sok segítséget nem kaptam a ( http://www.opelforum.hu/topic/622-extra-felszerelesek-beepitese-utolag-elektromos-kerdesek/?p=1032815 ) témában, mondhatnám semmit de azt köszönöm! :-) Mindenesetre az ECU t sikerült megjavítani, megszünt a gázpedál helyzetérzékelő, a fojtószelep, és az AC hiba is. ;) Nem olyan bonyi ez az ECU csak tudni kell vele bánni... Üdv és további szép napot mindenkinek! :)

Olyan kérdést tettél fel, amire nem tudtuk a választ. Gondolom azért nem haragudtál meg...
Link to comment
Megosztás:

Nem! Dehogy is..!. :) Csak gondoltam hatha akad valaki akinek van egy huzalozasi rajza ehhez az autohoz, de aztan fogtam egy muszert es kiszenvedtem a drotozasat magam. A helyzetet bonyolitotta hogy egy csatlakozon belul ( ECU "K" csati) is vannak azonos szinu vezetekek, igy nem usztam meg a muszeres azonositast. De "sertodesrol" szo sincs, pusztan azt koszontem meg hogy ha segiteni nem is tudtatok, gondolom azert paran elolvastatok a kisregenyemet.

Módosítva : rfamp
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.