Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

7 órája, tgabika76 írta:

Támogatom az ötletet! Az enyém is ezen elvek alapján született, bár nekem a nem látható rész (a fűtőbetét az ülésben) nem gyári, hanem BMW eredetű. A gyárival ellentétben az ülőlapot és a támlát is nagyobb felületen fűti, viszont a combtámaszt meg egyáltalán nem.

A gyári kapcsolóval össze tudtad hozni? Én ezért vetettem el az utángyártott fűtőlap lehetőségét mert úgy tudom nem lehet illeszteni a potihoz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült beszerelnem a tempomatot, teljesen jól is működik, de a visszajelző LED-je nem világít a műszeregységen. Ez gyárilag is ilyen, vagy még valamit be kellene kötnöm? A kapcsolási rajzon PSG16 motorvezérlőnél nem találtam semmilyen kimenetet erre a célra. Láttam pár megoldást neten relékkel, de gyárilag hogy volt ez megoldva?

Köszönöm!

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

13 órája, Krajcso írta:

Sziasztok!

Sikerült beszerelnem a tempomatot, teljesen jól is működik, de a visszajelző LED-je nem világít a műszeregységen. Ez gyárilag is ilyen, vagy még valamit be kellene kötnöm? A kapcsolási rajzon PSG16 motorvezérlőnél nem találtam semmilyen kimenetet erre a célra. Láttam pár megoldást neten relékkel, de gyárilag hogy volt ez megoldva?

Köszönöm!

Erre is meg volt a megoldás Darthvödör jóvoltából, csak hát jött valaki aki ezeket nem igazán tudta értékelni. De nem akarom újra a kedélyeket rombolni!

Igaz nem gyári csak egy utólagos fejlesztés, de teszi a dolgát. Ha bekapcsolom az tempomatot akkor bekapcsol, ha kikapcsolom akkor kikapcsol. Gyújtás ráadásakor a visszajelzők tesztjekor is világít. Szóval meg vagyok vele elégedve.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

4 órája, gezoli írta:

Erre is meg volt a megoldás Darthvödör jóvoltából, csak hát jött valaki aki ezeket nem igazán tudta értékelni. De nem akarom újra a kedélyeket rombolni!

Igaz nem gyári csak egy utólagos fejlesztés, de teszi a dolgát. Ha bekapcsolom az tempomatot akkor bekapcsol, ha kikapcsolom akkor kikapcsol. Gyújtás ráadásakor a visszajelzők tesztjekor is világít. Szóval meg vagyok vele elégedve.

Nem csak te, nekem is üzemel szépen.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tudja veletlenül hogy egy 2002 es Omega B2 es 2.5DTI be hogyan lehet,vagy egyaltalan lehet e utolagos fedelzeti komputert beepiteni !? Nem ragaszkodom minden funkciohoz,pl a folyadek szintek nem kellenek..az üzemanyaggal kapcsolatos infok erdekelnek csak..fogyasztas,maradek üzemanyag. Azt tudom hogy kell ezy ilyen kijelző,es egy olyan ablaktörlökar,,de hogyan tovabb? Sajnos előkeszitest nem talaltam,lehet bevan gyűrve,el van dugva...tud valaki ebben segiteni? Jo neven vennem ha a geza70@gmail.com ra is elkuldene a valaszt,mert mibillal itt el lehet veszni..sajnos egy darabig nm leszek gep előtt..köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

3 órája, gezoli írta:

Relé, kormányátvezető, biztosíték, kürt.

Van itthon egy kormány átvezetőm (nem multis), ha érdekel.

Köszi!

A relét, meg a kürtöt még nem néztem, csak a biztosítékokat.  

Nem tudom melyik lehet a duda reléje, de talán a kezelésiből ki tudom bogarászni (Olaszul van :-)  )

Kormányom nem multis, ha a kormány átvezető a ludas, érdekelne a tiéd.

Módosítva : oggy
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

21 perce, oggy írta:

Köszi!

A relét, meg a kürtöt még nem néztem, csak a biztosítékokat.  

Nem tudom melyik lehet a duda reléje, de talán a kezelésiből ki tudom bogarászni (Olaszul van :-)  )

Kormányom nem multis, ha a kormány átvezető a ludas, érdekelne a tiéd.

a67r3hhr5aeyzw7ne4nh.jpg

67iqnnjaiwr8w84ubf57.jpg

Link to comment
Megosztás:

37 perce, gezoli írta:

a67r3hhr5aeyzw7ne4nh.jpg

67iqnnjaiwr8w84ubf57.jpg

Óóó, ezer köszi :) , de közben találtam Magyar nyelvű kezelési könyvet a neten.

Tehát a 10-es bizti, meg az 1-es relé a harsonáé :-)

Az a tervem, hogy felcserélem az 1-es és a 2-es relét, de elsőkörben a harsonát nézem meg, mert tegnap egy galambbal volt afférom, pont ott jobbelől, s lehet az rendezett el valamit.

Link to comment
Megosztás:

16 órája, Stofl írta:

Ismét köszönöm Gezoli önzetlen munkáját! Most a gyári ülésfűtés részletes leírásával bővült az oldal.

Az alábbi linken megtalálhatjátok:

https://sites.google.com/site/gastraokossagok/

https://sites.google.com/site/gastraokossagok/extra-felszerelesek#TOC-Gy-ri-l-sf-t-s-ki-p-t-se:

Majd teszek föl képeket a beépítés utáni állapotról, mert az kimaradt a leírásból! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Harsona anomáliám megoldódott, a relé halt meg, valószínű klímapucolásom eredményeként.

Ugyanis fújtam a tisztító habból a levegő járatokba is, nem csak a hőcserélőhöz (a flakon haszn. utasítása alapján), és innét pár csepp a biztosíték táblán landolt (még jóhogy nem okozott nagyobb galibát), ezt viszont a legszélső relé nem komálta.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 22. at 7:51, gezoli írta:

Erre is meg volt a megoldás Darthvödör jóvoltából, csak hát jött valaki aki ezeket nem igazán tudta értékelni. De nem akarom újra a kedélyeket rombolni!

Igaz nem gyári csak egy utólagos fejlesztés, de teszi a dolgát. Ha bekapcsolom az tempomatot akkor bekapcsol, ha kikapcsolom akkor kikapcsol. Gyújtás ráadásakor a visszajelzők tesztjekor is világít. Szóval meg vagyok vele elégedve.

Ha szépen megkerlek,tudnál nekem leírást adni,hogy hogyan lehet bekotni? Köszi 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, DM101 írta:

Mivel feljebb szóba jött a tempomat és már vagy 3 éve nem követem a témát, ezért megkérdezném, hogy Z14XEP motorhoz még mindig nincsen tempomat megoldás?

2005-ös modellévi a legfrissebb kapcsolási rajzom, azon ehhez a motorhoz sajnos nincs tempomat lehetőség jelölve.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg valaki Z16XE tempomat beszerelésén gondolkodik, ne szívjon annyit mint én.

Elegance felszereltség minden csati, kábel benne volt, össze kell dugni, OP-com felprogramozni és kész.

HA AZ OP-COM azt írja a Kuplung kapcsolóra, hogy NEM MŰKÖDIK, próbáljátok ki menet közben MERT JÓ!

Mi így jártunk vele, + vezetékeltünk, stb. nem kellett volna!

Minden szépen működik!

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Az OP-COM engem is megviccelt, a tempomat kar gombjait akartam kipróbálni bekötés után, mielőtt elindulok az autóval. Vagy invalid értéket írt, vagy egy másik gomb megnyomását érzékelte, vagy egyszerre többét. A valóságban természetesen teljesen jól működik.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 31. at 8:25, DM101 írta:

Mivel feljebb szóba jött a tempomat és már vagy 3 éve nem követem a témát, ezért megkérdezném, hogy Z14XEP motorhoz még mindig nincsen tempomat megoldás?

Sajnos mienkbe nem lesz... Projekt abba maradt.

Link to comment
Megosztás:

13 perce, L4Fleur írta:

Ilyenkor tudok örülni a németországi Astrámnak :D

Nekem csak ülés kellett, (ami ráadásul bőr) lett és a kapcsolók.

Minden ki van vezetékelve, bővül is szépen az extra lista. ;)

Az enyém azért más, mert én csináltam. Benne van a kezem munkája! :)

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.