Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

G astra ajtó átvezetö sarukat keresek,bármilyen megoldás érdekel,még saru tipus szám is,ha tudna valaki!

Elörre is köszönöm.

Smith

szio saru kell vagy csatlakozo?

melyik ajtóhoz és melyik fele?

nekem van csatlakozom elére hátra de az ajtó felöli vége. ha érdekel, szólj pü-be

Link to comment
Megosztás:

Helló skacok!Lenne 1 kérdésem! Kék műszerfalvilágitást szeretnék a g astrámba.Mennyi körül van egy ilyen beszerelése? Nagyon körülményes beszerelni?köszönöm a választ!

Érdekes az elgondolás annak tükrében, hogy egy másik nagy német autógyártó - a "Népautó" - lelkes és megrögzött imádói éppen azért örvendeznek, mert a Tengeri áramlat VI. verziójában már nem kék a műszerfalvilágítás, végre jól olvasható és nem fárasztózavarótükröződő stb.

Én már kacérkodtam a fehér ledesítés gondolatával, de van most ezer más fontosabb gondom. Szerencsére nem az autóval kapcsolatban.

Olvass vissza, többször volt szó a kivitelezés hogyan s mikéntjéről!

Link to comment
Megosztás:

Na álljunk meg. Mit olvastam fentebb? Az Astrába nem lehet mókolás nélkül beépíteni az utólagos xenonszettet? Mi Siemens H.I.D. 55W-os rendszert szeretnénk, abból árulnak H7-es foglalatút is. Akkor mi a baj?

A gyári foglalatba bele megy mert az is H7, meg a xenon is H7. A baj nem ott van, hanem az elektromos csatinál az L alaknál.

Link to comment
Megosztás:

Hm, ezt úgysem itthon szerelem be, oldják meg :D

Érdekes:

"SiemensHID Advanced10 Xenon rendszer Digitális Can Bus rendszeres autókhoz ajánlott. Autómatikusan beállítja a rendszer ellenállását kapacitását, és fogyasztását. A legbonyolultabb autórendszerek is úgy érzékelik mint egy 55W-os izzót. Kiemelt zavarszűrési képességekkel. 3800Lumen Foncsoros és vetítőlencsés autókhoz egyaránt ajánljuk. 3 év garancia!!!! (A szett 55W os trafóval és 35W os kisülés fejjel van szerelve!!!)"

"......Elsősorban vetítőlencsés autókhoz ajánljuk. Valódi 55W os xenon rendszer 5600Lumen fényerővel. (A szett 55W os trafóval és 55W os kisülés fejjel van szerelve!!!)"

Miért ajánlák elsősorban projektoros lámpákhoz az 55W-osat? Semmi kedvem amiatt lámpatestet cserélni. Nagyon vakít?

Link to comment
Megosztás:

h7 xenon minden tipussal kompatibilis kivéve G astrával:D bontóba vegyél 2 barna izzó foglalatot mert ha kiég a xenon izzó akkor nem lesz mibe berakni ideiglenesen az izzót. 55W miért is jobb mint a 35??

Talán mert nagyobb fényerőt biztosít :D ;)

Ha elolvasod amit írtam, akkor ott van: 35W--> 3800Lumen, 55W--> 5600Lumen. A gyári halogén izzó 890Lumen kb. :P

Link to comment
Megosztás:

talán meg ez tényleg vakítani fogja a szembejövőket, talán nem csak az 55w oshoz fogják ajánlani, hanem talán az összes xenonhoz. Talán. Talán a 35w is elég volna persze csak talán

Így igaz! :D

Én nagyon xenon ellenes vagyok! (vagyis az utólag beleszerelt váéltozatot nagyon nem kedvelem éjszaka, igaz az illető jobban lát, de én ha szembe megyek jóval kevessebet)

Link to comment
Megosztás:

talán meg ez tényleg vakítani fogja a szembejövőket, talán nem csak az 55w oshoz fogják ajánlani, hanem talán az összes xenonhoz. Talán. Talán a 35w is elég volna persze csak talán

Semmivel sem vakít jobban, mint egy gyári Mercedes xenon. Mellesleg sokat vezetünk sötétben, úgyhogy Talán beruházunk :D

Link to comment
Megosztás:

A következő probléma a CanBus rendszerrel lesz! De csak annyi, hogy az a H Astráktól kezdve van.

Ez az alapvető oka annak is, hogy a H 6 fokú váltóját G-be mókoljuk át ugyanazon motornál (pl. 1.7 CDTI). :D

Ehhez kapcs foglalkoztat régóta az a kérdés, hogy vajon Z14XEP-set is át lehetne alakítani 6 sebességesre? Pályán már nagyon bömből.

Link to comment
Megosztás:

Ehhez kapcs foglalkoztat régóta az a kérdés, hogy vajon Z14XEP-set is át lehetne alakítani 6 sebességesre? Pályán már nagyon bömből.

Húú, ezt elbaltáztam! Egy rövid, de lényeges szócska kimaradt, de már javítottam!

Tehát H váltót (és még sok mást) G-be nem lehet. Biztos van olyan szakember, aki korrektül meg tudná oldani az eredeti 5-ös hatosítását, de kétlem, hogy volna rá fizetőképes kereslet. Hosszabb ötödikkel pedig igen hervatag volna.

Link to comment
Megosztás:

Húú, ezt elbaltáztam! Egy rövid, de lényeges szócska kimaradt, de már javítottam!

Tehát H váltót (és még sok mást) G-be nem lehet. Biztos van olyan szakember, aki korrektül meg tudná oldani az eredeti 5-ös hatosítását, de kétlem, hogy volna rá fizetőképes kereslet. Hosszabb ötödikkel pedig igen hervatag volna.

Nem kell H astra 6os váltó, biztos van olyan astra amiben 6 sebesség volt. Akkor talán az belemegy. Pl.: a coupe turbo váltója.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell H astra 6os váltó, biztos van olyan astra amiben 6 sebesség volt. Akkor talán az belemegy. Pl.: a coupe turbo váltója.

igen, vmi ilyesmire gondoltam én is, csak nem vagyok benne biztos, hogy illszkedik a motorhoz. Meg mondjuk egy 200 lovas motor váltóját rárakni egy 90 lovasra? Az áttételek gondolom nem ugyanazok, így a menetdinamikának adnék egy nagy pofont.

Link to comment
Megosztás:

Biztos? Miért csináltak ilyen "butaságot"? Ilyen teljesítményhez elférne szerintem :D

Áttétel függő. Attól függ hogy milyen a difi és a váltó egyes fokozatainak az áttétele. Tehát ha hatost raksz bele, akkor nemártana hozzá a difi is, különben érdekes fokozataid lesznek. Ez nem annyira elektromos úgyhogy ne itt OFF-oljunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.