Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Talán mert gondoljátok végig! Gyárilag 1 dines a középkonzol. Gyári egy dinesből (kicsi) faragás/kivágás nélkül hogy a nyavajába csinálnál 2 dines (nagy) lukat?. Láttam már rá példát külföldi oldalakon de ott átszabták a középkonzolt és eltűntek a középső légbefúvók....Csak műanyagos munkával és festéssel oldható meg....SZERINTEM

Nem kéne azt szabdalni, ha a nagy navikijelzős középkonzol kerülne beépítésre.

Anno majdnem ezzel a felszereltséggel vettem, de M.o. és egyáltalán Közép-Kelet-Európa navi cd-t a világon senki nem tudott hozzá adni.

Na, most végre sikerült képet találnom! De így most úgy gondolom rosszul emlékeztem, mert ez az egység legjobb esetben is másfél DIN-es. Talán az aut.légkondi lehet 2DIN méretű?

Link to comment
Megosztás:

Nem kéne azt szabdalni, ha a nagy navikijelzős középkonzol kerülne beépítésre.

Anno majdnem ezzel a felszereltséggel vettem, de M.o. és egyáltalán Közép-Kelet-Európa navi cd-t a világon senki nem tudott hozzá adni.

Na, most végre sikerült képet találnom! De így most úgy gondolom rosszul emlékeztem, mert ez az egység legjobb esetben is másfél DIN-es. Talán az aut.légkondi lehet 2DIN méretű?

Nem nekem digitklímás és az sincs 2 din!!!!!!Nézd meg a belinkelt képen az is digites..... Jó ha van másfél din.... És attól még hogy navikijelzős még nem segít neki a 2 dines magnó beépítésében....

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek érdemes olyan mp3/rádiót venni, ami USB kulcsos, és SD/MMC kártyaolvasóval rendelkezik? De nincs benne CD olvasó, csak flashről megy.

És ha igen, akkor milyet?

Én ilyen paraméterekkel rendelkező fejegységet, amiben nincsen CD még az életben nem láttam. ;)

Link to comment
Megosztás:

én azt mondom: CD esetleg DVD lemezeket olvassa és minden egyéb problémára transmitter a szivargyújtóba.

A gondolat nem rossz, de véleményem szerint egy transzmitterrel az életben nem szólaltatsz meg zenét olyan minőségben mint cd-n (formátum), de még szvsz mp3 cd is lekörözi.

Ez mondjuk az én egyéni véleményem / tapasztalatom, és mielőtt feljönne, próbáltam az 5eFt-ost transzittertől a 22eFt-osig párt, az autio cd mindig nagyságrendekkel nyert.

Link to comment
Megosztás:

A gondolat nem rossz, de véleményem szerint egy transzmitterrel az életben nem szólaltatsz meg zenét olyan minőségben mint cd-n (formátum), de még szvsz mp3 cd is lekörözi.

Ez mondjuk az én egyéni véleményem / tapasztalatom, és mielőtt feljönne, próbáltam az 5eFt-ost transzittertől a 22eFt-osig párt, az autio cd mindig nagyságrendekkel nyert.

Engem azért érdekelne valami transmitter, ami bevált már valakinél. Anno ilyet 2 éve próbáltam a B vectra-ban, de ott még befogni sem tudta a rádiónk stabilan a jelet.

A következőek miatt érdekelne: A beépített gyári Blau hifi nekem tetszik hangzását és leginkább a designt tekintve (illeszkedik a kocsiba), viszont kellene nekem BT (ezt mondjuk egy BT kihangosítóval elvileg tudja a fejegység) és egy AUX IN az Ipodnak, akárminek... (tudtommal ilyen még kötetlenül sincsen a CAR300-ban, tehát nem lehet ráhackelni valahogy egy in-t).

Link to comment
Megosztás:

Engem azért érdekelne valami transmitter, ami bevált már valakinél. Anno ilyet 2 éve próbáltam a B vectra-ban, de ott még befogni sem tudta a rádiónk stabilan a jelet.

A következőek miatt érdekelne: A beépített gyári Blau hifi nekem tetszik hangzását és leginkább a designt tekintve (illeszkedik a kocsiba), viszont kellene nekem BT (ezt mondjuk egy BT kihangosítóval elvileg tudja a fejegység) és egy AUX IN az Ipodnak, akárminek... (tudtommal ilyen még kötetlenül sincsen a CAR300-ban, tehát nem lehet ráhackelni valahogy egy in-t).

Az egyik kollégám rl]vásárolt. Kb. 2 perc alatt sikerült beállítani. Igaz nem a legolcsóbb típus de meg van vele elégedve.

Módosítva : uhuhu
vírusos link kiszedve
Link to comment
Megosztás:

Az egyik kollégám vásárolt. Kb. 2 perc alatt sikerült beállítani. Igaz nem a legolcsóbb típus de meg van vele elégedve.

Köszi és neki nem szakadozik, recseg, élvezhetetlenül szar a hangminőség? Nekem ilyen problémáim voltak vele.

Módosítva : uhuhu
vírusos link kiszedve
Link to comment
Megosztás:

Köszi és neki nem szakadozik, recseg, élvezhetetlenül szar a hangminőség? Nekem ilyen problémáim voltak vele.

Én is vettem nemrég, a frekit szépen fogja, a hangerőt ha nem tolom fel nagyon rajta, akkor még "szépen is szól", de akkor ugye a rádióval kell kompenzálni a kiesést. (A hangerővel sokat lehet rontani a zene minőségén, és elvételkor persze javítani is lehet) Egyébként 3000 pézért vettem, de mondjuk auchanban 5000-ért adják ugyanazt. Ja és 32MB-s SD-t nem olvasta, de a 2GB-st simán.

Közben megkerestem, én ezt vettem. Semmivel sem másabb a bele, mint a7000 Ft-osnak.

Link to comment
Megosztás:

Köszi és neki nem szakadozik, recseg, élvezhetetlenül szar a hangminőség? Nekem ilyen problémáim voltak vele.

Én "raktam" be neki kb. 3 hete. Holnap megyek melózni és majd megkérdezem Tőle, hogy azóta mik a tapasztalatai.

Próbáltad esetleg a finomhangolást?

Ez olyan típus, hogy a hangolásnál 0,05MHz-enként lehet állítani a finomhangolást(mármint a transmitteren). Az első beállításnál ez is recsegett, de a finomhangolással teljesen megszűnt.

Azt mondta a kolléga, hogy az autója mellett állt még másik 3-4 autó és Ők is letudták hangolni a jelet.

Szerintem ez nem lehet valami gagyi cucc. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek érdemes olyan mp3/rádiót venni, ami USB kulcsos, és SD/MMC kártyaolvasóval rendelkezik? De nincs benne CD olvasó, csak flashről megy.

És ha igen, akkor milyet?

Én egy MNC inno cd-t vettem az Astrába, meguntam a cd-ket irogatni. Szerintem sokkal praktikusabb, egy 2gb-s pendriveot megpakolok zenével, bármikor rakhatok fel újakat, nem áll kupacban a CD a kesztyűtartóban, és nem utolsó szempont, hogy jóval olcsóbb 10.000 körül meg lehet venni, a minőségre sem lehet panasz, előzőnek egy JVC fejegységem volt, különbséget nem érzek/hallok. A CD-k ideje lejárt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én egy MNC inno cd-t vettem az Astrába, meguntam a cd-ket irogatni. Szerintem sokkal praktikusabb, egy 2gb-s pendriveot megpakolok zenével, bármikor rakhatok fel újakat, nem áll kupacban a CD a kesztyűtartóban, és nem utolsó szempont, hogy jóval olcsóbb 10.000 körül meg lehet venni, a minőségre sem lehet panasz, előzőnek egy JVC fejegységem volt, különbséget nem érzek/hallok. A CD-k ideje lejárt. ;)

És milyen típusú a mostanid?

Én is ez miatt váltanék, inkább memoriakártya, vagy pendrive. :lol:

Link to comment
Megosztás:

;) Egyébként érdemes több helyen megnézni, még egy-két ezrest lefaraghattok az árból, egyébként a céges autókban használjuk őket egy éve, idáig jól "muzsikálnak", igaz azokban egy mélyláda rásegít. :lol:

Céges autóban mélyláda? És ez céges pénzből?! :lol: Jó hely! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni,hogy tudna e valaki segíteni abban hogy van egy G Astra ami ködlámpás csak nincs bekötve.Bent van a lámpa meg bent a kapcsoló de vezetéket egyszerüen nem találok.Volna valakinek valamiféle elektromos rajza,illetve csinált-e már valaki ilyet?

Link to comment
Megosztás:

;) Egyébként érdemes több helyen megnézni, még egy-két ezrest lefaraghattok az árból, egyébként a céges autókban használjuk őket egy éve, idáig jól "muzsikálnak", igaz azokban egy mélyláda rásegít. :lol:

Rádió része mennyire tuti?

Antenna erősítője milyen erős a gyári Car300-hoz képest?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.