Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

baráti ez a szemüvegtartó.

de az enyémben nincs kapaszkodó kombi

csak két takaró. a mögött meg nincs semmi

úgyhogy necces a beszerelés.

de van hátsó lámpám az utasoknak a kapaszkodóban :D

kár érte tetszik

Szedd le a két takarót, ha mögötte ott a két csavarhely, akkor neked is mehet bele a szemüvegtartó, nem kell hogy legyen kapaszkodód.

Link to comment
Megosztás:

Szedd le a két takarót, ha mögötte ott a két csavarhely, akkor neked is mehet bele a szemüvegtartó, nem kell hogy legyen kapaszkodód.

utána nézek.

nem rémlik hogy lenne ,már szedtem szét a kocsimat belülről darabokba.

érdekelne, hogy lehet képeket be rakni a szövegek alá?

nekem meg ajtóba van lábtérvilágítás szerelve mind a 4db ba

Link to comment
Megosztás:

És még:

A fúvókákkal együtt vadásztam C Corsához való szemüvegtartót is az ajtó feletti kapaszkodó helyére. A beszerelés ennél is egyszerű, két csavar oldásából-meghúzásából áll, viszont maga a szemüvegtartó az picit drágább, 2700FT újonnan.

Ilyen ugye eredetileg:

Gabika ez akkor egy C corsába lett beszerelbve vagy a G astrába? mert nekünk a sofőr ülés felett csak vakdugók vannak...ott nincs "majrévas"...pláne nem csavaros......esetleg ilyen csavaros alapműanyagot ami a kaszniba bele illik mennyiért lehet külön venni?

Pedig nagyon tetszik nekem is.... :D Grat hozzá! :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Gabika ez akkor egy C corsába lett beszerelbve vagy a G astrába? mert nekünk a sofőr ülés felett csak vakdugók vannak...ott nincs "majrévas"...pláne nem csavaros......esetleg ilyen csavaros alapműanyagot ami a kaszniba bele illik mennyiért lehet külön venni?

Pedig nagyon tetszik nekem is.... :D Grat hozzá! :wacko: :wacko:

Megnéztem én is nekem 2003-as caravanom van, abba csak a majrévas helye van csavarozni nem lehet. Fateromnak van a G astraba, az övébe lehetne de nem akar.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem én is nekem 2003-as caravanom van, abba csak a majrévas helye van csavarozni nem lehet. Fateromnak van a G astraba, az övébe lehetne de nem akar.

belemegy, a vakdugó alatt egy vájat van, és a szemcsitartó oda megy bele (van mind két oldalán egy-egy pöcök és egy-egy csavarhely. A pöcök a távtartó, hogy jó helyre kerüljön)

megnéztem szalonban a tartót egy agilában és egy corsában, de nekem nem jó, mert ha belerakom a szemügét és becsukom, akkor a szemüvegen támaszkodik, nem pedig a tartón (pedig nem egy légy szemüveg)

inkább tartom a saját tokjában mint elbsszam

különben 2700 huf a tartó

Link to comment
Megosztás:

Gabika ez akkor egy C corsába lett beszerelbve vagy a G astrába? mert nekünk a sofőr ülés felett csak vakdugók vannak...ott nincs "majrévas"...pláne nem csavaros......esetleg ilyen csavaros alapműanyagot ami a kaszniba bele illik mennyiért lehet külön venni?

Pedig nagyon tetszik nekem is.... :D Grat hozzá! :wacko: :wacko:

G Astrába természetesen.

Nekem a Coupéban ott volt a "majrévas" a fejem felett a vezetőoldalon is, bár a jelentőségét én sem értettem, hiszen alapesetben a sofőr mindkét kézzel a kormányba kapaszkodik, nem? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

G Astrába természetesen.

Nekem a Coupéban ott volt a "majrévas" a fejem felett a vezetőoldalon is, bár a jelentőségét én sem értettem, hiszen alapesetben a sofőr mindkét kézzel a kormányba kapaszkodik, nem? :D

az enyém remélhetőleg a héten megjön...én is rendeltem egyet...tetszik... :wacko:

Fura jelenség az olyan sofőr aki nem csak a kromáéynba kapaszkodik pl kanyarban...szóval nem tudom opeléknél ki gondolta így hogy oda kell...az enyémben nincs csak vakdugó...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A gyári üléseimet szeretném valami kényelmesebbre cserélni! :D Esetleg Coupe vagy gyári combtámaszos ülést nem tud valaki? Ötletek, hogy honnan tudnék szerezni??

Köszi!

Szia

Calibráé nem jó bele?Nekem volt régebben ilyen autóm és úgy rémlik, hogy elég kényelmes volt az ülése. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

külön a kulcsban

Tudomásom szerint az opeléknál mindegyikbe külön van. Ez ilyen "szar franciás" szokás hogy a kp zár panelre tesszük. Érdekes szitu tud lenni mikor a kis elem lemerül a kulcsba :D Sajna volt már dolgom ilyen "szar franciás" meglepetésekkel. Opeléknál a kulcs nélküli indítással rendelt autókba van egyedül a panelra integrálva. Gondolom kitalálja mindenki hogy miért is!

Link to comment
Megosztás:

üdv.mindenkinek !

Van egy ASTRA G 2001-es évjáratú Z14XE motorral szerelt 1.4-es kombim és az a gondom, hogy tegnaptól nem kapcsolja ki az utastér világítást és ezzel párhuzamosan a riasztóm is azt csinálja hogy beélesítés után folyamatosan pittyeg majd elkezd riasztani .Jó lenne valamit tudni a működéséről pl.melyik relé vagy elektronika vezérli az utastérvilágítást esetleg rajz hozzá

Link to comment
Megosztás:

üdv.mindenkinek !

Van egy ASTRA G 2001-es évjáratú Z14XE motorral szerelt 1.4-es kombim és az a gondom, hogy tegnaptól nem kapcsolja ki az utastér világítást és ezzel párhuzamosan a riasztóm is azt csinálja hogy beélesítés után folyamatosan pittyeg majd elkezd riasztani .Jó lenne valamit tudni a működéséről pl.melyik relé vagy elektronika vezérli az utastérvilágítást esetleg rajz hozzá

Üdv!

Nem lehet, hogy az egyik ajtóban lévő mikrokapcsolód ment tönkre?

Más: Ma beszenvedtem az Insigniás fúvókákat :D Kb 30perc meló és ujjfájás eredményes munkája. Nekem ilyen külön kaphatót (nem egybecsomagolt jobbos+balost) adtak a Csergőnél össz. 1320Ftért. Eddig álló helyzetben próbáltam, nem rossz de azért mossa a tetőt meg az oldalsó ablakokat is rendesen. Majd megpróbálok valamit állítani rajta. Holnap kiderül milyen menet közben...! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Caravánnál nem ég a csomagtér megvilágításom. Raktam bele új izzót, megtisztítottam az érintkezőket, az ajtón lévő kapcsolót/érzékelőt is kiszedtem, azt is megpucolgattam, kicsit korrodált volt már, de még most sem ég.

De a belső világításom működik. Gondolom egy biztosítékon van a kettő. A biztosíték táblát is átnéztem, jó minden.

Ötlet? Hol lehet még érintkezési hiba?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Caravánnál nem ég a csomagtér megvilágításom. Raktam bele új izzót, megtisztítottam az érintkezőket, az ajtón lévő kapcsolót/érzékelőt is kiszedtem, azt is megpucolgattam, kicsit korrodált volt már, de még most sem ég.

De a belső világításom működik. Gondolom egy biztosítékon van a kettő. A biztosíték táblát is átnéztem, jó minden.

Ötlet? Hol lehet még érintkezési hiba?

Csak egy két kérdés:miért jobb az insignia fúvoka a g astrába?

-hogyan csavarozhatom fel a szeművegtartót a bal oldalra?hiányzik oda két lemez vagy műanyag anya??? beleesik a tartó..

-astra g fehér számlapos műszeregységben tudnál segíteni?

köszi:Dini

Link to comment
Megosztás:

Csak egy két kérdés:miért jobb az insignia fúvoka a g astrába?

-hogyan csavarozhatom fel a szeművegtartót a bal oldalra?hiányzik oda két lemez vagy műanyag anya??? beleesik a tartó..

-astra g fehér számlapos műszeregységben tudnál segíteni?

köszi:Dini

1., Mert az Insignia fúvókájának szórásképe (inkább porlasztásképe) jobb, sokkal hatékonyabban tisztít, ha sikerül rendesen beállítani. Az Astra G csak kis felületre nyom rengeteg vizet.

2., Olvasd el még egyszer, mert ennél szájbarágósabban úgyse tudja senki leírni.

3., Bontókban kéne utánajárni. Sportosabb kivitelekben volt "fícsör"

Link to comment
Megosztás:

1., Mert az Insignia fúvókájának szórásképe (inkább porlasztásképe) jobb, sokkal hatékonyabban tisztít, ha sikerül rendesen beállítani. Az Astra G csak kis felületre nyom rengeteg vizet.

2., Olvasd el még egyszer, mert ennél szájbarágósabban úgyse tudja senki leírni.

3., Bontókban kéne utánajárni. Sportosabb kivitelekben volt "fícsör"

nem értesz engem barátom.nekem is két vakdugó van,de ha ezt kiveszem van két baszott nagy lyuk ahová beleesik a tartó.nem tudom hová rögzíteni.

-az insignia fóvoka ok.

-bontó felejtő. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak egy két kérdés:miért jobb az insignia fúvoka a g astrába?

-hogyan csavarozhatom fel a szeművegtartót a bal oldalra?hiányzik oda két lemez vagy műanyag anya??? beleesik a tartó..

-astra g fehér számlapos műszeregységben tudnál segíteni?

köszi:Dini

Erre a kérdésemre , ezt írtad??

Szerintem rossz az idézés :D

Link to comment
Megosztás:

belemegy, a vakdugó alatt egy vájat van, és a szemcsitartó oda megy bele (van mind két oldalán egy-egy pöcök és egy-egy csavarhely. A pöcök a távtartó, hogy jó helyre kerüljön)

...

nem értesz engem barátom.nekem is két vakdugó van,de ha ezt kiveszem van két baszott nagy lyuk ahová beleesik a tartó.nem tudom hová rögzíteni.

-az insignia fóvoka ok.

-bontó felejtő. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.