Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

A gyári elég drága, ezért úgy gondolom, hogy egy Exide-ben, Vartában, vagy Banner-ban biztos nem fogsz csalódni.

Bárnem vagyok szakértő, de utánanéztem, az ADAC 2007 őszén tesztelt akksikat, két számomra ismeretlen mellett csak a gyári OPEL kapott jó minősítést.

Lehet letolást kapok érte, de opelcentrumban akcióban a 60Ah-s 16500.-, a 70Ah-s 19900.- ez szerintem korrekt ár...

Link to comment
Megosztás:

Bárnem vagyok szakértő, de utánanéztem, az ADAC 2007 őszén tesztelt akksikat, két számomra ismeretlen mellett csak a gyári OPEL kapott jó minősítést.

Lehet letolást kapok érte, de opelcentrumban akcióban a 60Ah-s 16500.-, a 70Ah-s 19900.- ez szerintem korrekt ár...

Ez így van. OPEL ,ha épp akcióban van. Kitűnő volt a teszten. Aztán kitűnő volt még a Berga, és a Banner sem volt rossz. A többi mind alatta szerepelt a teszten. Én a DTI Corsaból most dobtam ki (2002 eleje) Én mindig Bannert veszek, abból is a power bull-t drágább mint a starting bull, de ha sok az elektronika akkor kell az izmos akksi. Most épp 6 db dolgozik itthon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

7végén kicsit túrtam a kocsiban ülésfűtés témában! Nagy örömömre megtaláltam az ülésfűtés és TC csatikat!! :excl:

Ezek minden kábelkötegben benne vannak?

20101114030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20101114031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valaki tudna nekem a csati bekötéséről kapcsirajzot? Ha itt megvannak a csatlakozók, akkor az ülés alatti csatlakozóban benne lehetnek a kábelek??

Köszi!

Üdv Szabi!

u.i : Esetleg valakinek gyári ülésfűtés kapcsolói kerettel?? :(

Link to comment
Megosztás:

a padlóból jövő csati ellendarabját csak ülésfűtéssel együtt fogsz találni ugyanis a gyári fűtőlapból jön ki a kábel és annak a vége az a csati amit keresel.amúgy mindegyik ami bemegy a keretbe más kialakítású. ülésf./övfeszítő/légzsák

bontóban lehet találsz a padlóból jövő csatit amiben mindegyik pin meg van, de lehet hogy csak kompletten korbácsot adnak.

:excl: talán van nekem ilyen csatim + a gyári kapcsolók csatlakozója is ha érdekel utána nézek.+segéd leírást és kicsi tüskéket kábellel is tudok adni hogy gyári kábelezésed legyen, a műszerfaltól az ülésig

akkor már csak a gyári kapcsolókat és paneleket kell beszerezned vagy üf.es ülést kompletten

Engem érdekelne P.Ü.!

Link to comment
Megosztás:

mákos gyerek vagy :excl:

régen volt róla szó

nem minden autóba rakták bele ezeket a csatlakozókat

se évjárat se felszereltség függő nem volt hogy melyikbe építették be

találomra dolgoztak a gyárban.

irigylem a tc csatlakozásodat nekem még kell ilyet vadásznom

készítenél egy képet az ülés alatti csatiról

többet tudnék mondani (szét kéne húzni) de mielött szétszeded áramtalanítsd a kocsit 15 percel elötte

BIZTONSÁGI ELŐÍRÁS

valószínű (99%) hogy csak az X1es csatlakozótól (sofőr lábánál az mfal alatt nagy zöld csatlakozó) kell az ülések alá vezetni az oldalanként 2 - 2 szál vezetéket és működni e kellene ha volna kapcsolód és fűtő paneled.

mfalon belül be van kábelezve minden nem kell vele szívnod.

neked gyárilag szürke a középső rész?

Link to comment
Megosztás:

mákos gyerek vagy :lol:

régen volt róla szó

nem minden autóba rakták bele ezeket a csatlakozókat

se évjárat se felszereltség függő nem volt hogy melyikbe építették be

találomra dolgoztak a gyárban.

irigylem a tc csatlakozásodat nekem még kell ilyet vadásznom

készítenél egy képet az ülés alatti csatiról

többet tudnék mondani (szét kéne húzni) de mielött szétszeded áramtalanítsd a kocsit 15 percel elötte

BIZTONSÁGI ELŐÍRÁS

valószínű (99%) hogy csak az X1es csatlakozótól (sofőr lábánál az mfal alatt nagy zöld csatlakozó) kell az ülések alá vezetni az oldalanként 2 - 2 szál vezetéket és működni e kellene ha volna kapcsolód és fűtő paneled.

mfalon belül be van kábelezve minden nem kell vele szívnod.

neked gyárilag szürke a középső rész?

Mákom van, pedig nem Elegance a gép!

Megnézem az X1-est, meg holnap akkor az ülés alá is benézek, csak az a baj, hogy le van forrasztva a csati, mert világított a légzsák lámpa. Majd, ha van kapcsirajzod és egyéb segédanyagod a témához az érdekelne! :excl:

A középkonzol az autó színével megegyezőre lett fényezve, de szívesen lecserélném Njoyra:)

Üdv!

A TC-hez mik kellenek amúgy? Mondjuk ABS-em sincs :(

Link to comment
Megosztás:

Mákom van, pedig nem Elegance a gép!

Megnézem az X1-est, meg holnap akkor az ülés alá is benézek, csak az a baj, hogy le van forrasztva a csati, mert világított a légzsák lámpa. Majd, ha van kapcsirajzod és egyéb segédanyagod a témához az érdekelne! :excl:

A középkonzol az autó színével megegyezőre lett fényezve, de szívesen lecserélném Njoyra:)

Üdv!

A TC-hez mik kellenek amúgy? Mondjuk ABS-em sincs :(

kell egy kapcsoló hozzá tc felirat van rajta, abs is szükséges

két vezetéket kell bekötni az abs vezérlőbe, be kell állítani valamit tech2vel és elméletileg működik

Link to comment
Megosztás:

kell egy kapcsoló hozzá tc felirat van rajta, abs is szükséges

két vezetéket kell bekötni az abs vezérlőbe, be kell állítani valamit tech2vel és elméletileg működik

Nem hangzik túl bonyolult dolognak a TC! :( Ilyen kapcsoló kell hozzá! De itt van minden a TC-hez! És 5fontért el is postázza, megkérdeztem!

ABS-t mennyire bonyolult utólag befaragni?? :excl:

Kapcsirajz az ülésfűtéshez??

Link to comment
Megosztás:

Nem hangzik túl bonyolult dolognak a TC! :( Ilyen kapcsoló kell hozzá! De itt van minden a TC-hez! És 5fontért el is postázza, megkérdeztem!

ABS-t mennyire bonyolult utólag befaragni?? :excl:

Kapcsirajz az ülésfűtéshez??

nem is rossz ennyiért.

abs beszereléshez másik futómű kell a kocsi alá de minimum ki kell cserélni a csapágyakat mert azokban vannak az érzékelők

nem tudom hogy a féknyergek jók e hozzá

kell az abs kocka meg még biztos sok minden

valaki azt mondta egyszerűbb absest venni, mármint autót

pübe dobd el a címed küldök egy programot cdn

ha majd esedékes és még meglesz ez a pali az ebayen

lehet meg kéne majd rendelni nekem.

Link to comment
Megosztás:

nem is rossz ennyiért.

abs beszereléshez másik futómű kell a kocsi alá de minimum ki kell cserélni a csapágyakat mert azokban vannak az érzékelők

nem tudom hogy a féknyergek jók e hozzá

kell az abs kocka meg még biztos sok minden

valaki azt mondta egyszerűbb absest venni, mármint autót

pübe dobd el a címed küldök egy programot cdn

ha majd esedékes és még meglesz ez a pali az ebayen

lehet meg kéne majd rendelni nekem.

akkor asszem levágom a csatit ha kell neked! :excl: Csak vicceltem!

P.Ü.

Link to comment
Megosztás:

Ha megnézed a hirdetést, akkor láthatod hogy ennyiért ez csak a kábelköteg! ("This auction is for the loom only")

A kapcsoló maga újabb 16 font, a konzol amibe a kapcsoló megy, az meg még 5. :excl:

Ja vágom, a konzol nem 5 hanem 20 font :( Az 5fontos az LHD "lefth hand drive"!

Link to comment
Megosztás:

Nem hangzik túl bonyolult dolognak a TC! :( Ilyen kapcsoló kell hozzá! De itt van minden a TC-hez! És 5fontért el is postázza, megkérdeztem!

ABS-t mennyire bonyolult utólag befaragni?? :excl:

Kapcsirajz az ülésfűtéshez??

Nekem, -igaz Zafira- bent volt a kábelköteg az ülésfűtéshez. 2 kapcsoló kellett hozzá, aztán 2 biztosíték, és megjött az ülés alá az áram. Itt elakadt a projekt, mert az üléseket azóta sem szedtem szét, pedig fűtőlapjaim is vannak. Nem gyári ugyan, de megtenné az is.

Link to comment
Megosztás:

Végülis ezekben a csatikban sok a réz. :excl:

Ezt ne is említsd meg! A következő majd az lesz, hogy kocsikat törnek fel kábelekért, mert a villamos vezeték, vagy éppen a telefon vezeték már nehezen lopható lesz. :(

Majd adatbázisokat gyártanak, hogy melyik kocsiba mennyi a réz, azt lehet felnyomni őket. :lol:

Remélem nem lesz valóság ebből, bár ma már ki tudja.....

Ezen az ülésfűtésen én is gondolkodtam, nem lehet az olyan rossz. Majd megnézem hátha nálam is van előkészítés, amit kétlek mert nekem ABS-em sincs.

Link to comment
Megosztás:

Ezt ne is említsd meg! A következő majd az lesz, hogy kocsikat törnek fel kábelekért, mert a villamos vezeték, vagy éppen a telefon vezeték már nehezen lopható lesz. :excl:

Majd adatbázisokat gyártanak, hogy melyik kocsiba mennyi a réz, azt lehet felnyomni őket. :(

Remélem nem lesz valóság ebből, bár ma már ki tudja.....

Ezen az ülésfűtésen én is gondolkodtam, nem lehet az olyan rossz. Majd megnézem hátha nálam is van előkészítés, amit kétlek mert nekem ABS-em sincs.

Nekem sincs ABS-em a csatik mégis ott vannak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Egy baleset során tönkrement a világításhoz tartozó csipogóm. Ami ugye akkor sípol ha leveszem a gyújtást a kocsiról és kinyitom az ajtót égve felejtett lámpák mellett. Szerencsére még nem hagytam úgy azóta, nem merült le az akksim, de szeretném megelőzni ezt és helyreállítani a dolgot. Szervizben azt mondták, hogy 25e a cucc plusz munkadíj, mondom nekem ennyiért ne csipogjon :excl: Tulajdonképpen mi ez a ketyere ami csipog? És lehetne szerezni esetleg olcsón működőt?

Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Egy baleset során tönkrement a világításhoz tartozó csipogóm. Ami ugye akkor sípol ha leveszem a gyújtást a kocsiról és kinyitom az ajtót égve felejtett lámpák mellett. Szerencsére még nem hagytam úgy azóta, nem merült le az akksim, de szeretném megelőzni ezt és helyreállítani a dolgot. Szervizben azt mondták, hogy 25e a cucc plusz munkadíj, mondom nekem ennyiért ne csipogjon :excl: Tulajdonképpen mi ez a ketyere ami csipog? És lehetne szerezni esetleg olcsón működőt?

Köszi előre is.

esetleg bontó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne.

Hogyan lehet az első lámpát kiszedni az autóból mert próbáltam, de nem jön!

A felső 2 csavart kiszedtem, mozog is nagyon de nem jön!

Le kell szedni a lökhárítót?

lámpa alján is fogja egy csavar

érdemes ilyenkor felcsapni az Így csináld kézikönyvet

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.