Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Tuti, de miért is?

Ott is legalább 20 dodó és benne van a szállítási probléma lehetősége. Egy darabért nem éri meg szórakozni szerintem.

De a kérdés még adott: B Corsa vajon megy OBD2 műszerrel?

A csatija 16 pines, ez tuti, de milyen protokollt használ?

az embered is akkor rendeli meg, ha kifizetted neki, 20 dodó meg 4e, nem 6.5

de te tudod...

szállítási problémával nem szaroznak, az ott nem magyarország. nem jön meg, küld neked egy újat. ha megírod neki, hogy rossz, küld neked egy újat. ha meggondolod magad, visszautalja a pénzt. kicsit más kultúra van arrafelé.

(corsa fogalmam sincs, talán a corsás topikban kellene megkérdezni)

szerk : megrendelem én is neked, ha előre kifizeted a hatfelet :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja 100%-ban megbízható

mi Hongong ból szoktunk rendelni (majd minden héten) a több szából eddig csak 1x nem érkezett meg, de azt paypal visszafizette

Ez már a beszélgetős topikba kellene, de hátha belefér még:

Ismerősöm is többször rendelt már e-bay-ről, és mindig megkapta a rendelt cuccot. Egyszer rendelt Magyarországról a prohardver.hu-n, és az előre elutalt pénzéért csak egy üres dobozt kapott. Amikor reklamált az eladónál azt a választ kapta, hogy "biztos kilopta a postás". Magyarország, Én így szeretlek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az embered is akkor rendeli meg, ha kifizetted neki, 20 dodó meg 4e, nem 6.5

de te tudod...

szállítási problémával nem szaroznak, az ott nem magyarország. nem jön meg, küld neked egy újat. ha megírod neki, hogy rossz, küld neked egy újat. ha meggondolod magad, visszautalja a pénzt. kicsit más kultúra van arrafelé.

(corsa fogalmam sincs, talán a corsás topikban kellene megkérdezni)

szerk : megrendelem én is neked, ha előre kifizeted a hatfelet :lol:

Megkérdeztem, polcról adja, azonnali postázással.

Abba nem megyek bele, hogy rendelem, majd várok hetekig. Ha van áru fizetek, ha nincs, akkor nem kell, keresek máshol.

Link to comment
Megosztás:

a paypal az egy virtuális bank, ami a Te kártyádról húzza le a vásárlás összegét. olyan mint amikor a teszkóban kártyával fizetsz. csak annyit húz le amennyi a vásárlás összege.

én közel 100 külföldi vásárláson vagyok túl, egy tétel nem jött meg, de az eladó visszautalta a pénzt, és egy tétellel basztak át, mert újként hirdették a mobiltelefont, és egy felújitott jött helyette. ott buktam párezret. ennyi. most jött 2 pár adidas cipőm , a 2 páron kb 12.000 Ft ot spóroltam, és még idáig mindig jó, és minőségi cucc jött.

Link to comment
Megosztás:

Ma feltettük a vonóhorgot. Megerősíteném, tényleg működik az előzőleg leírt multitimer-km óra összekötős dolog az index visszajelzéshez. Viszont akinek nincs tartalék pin-je a multitimer csatihoz az inkább ne álljon neki. Elég nagy szopás volt, a km óra csatiba még lapítottam egyet rézdrótból, de a multitimerbe "anya" kell, amit csak egy régebbi nyomtatóból sikerült berhelni. Lényeg, hogy működik! :lol:

üdv

Balage

Link to comment
Megosztás:

Tempomat kérdés. Ha nincs a kormányban a csati, akkor mennyire cuccos beszerelni? Esetleg valaki vállal ilyet?

Wessz csinál ilyeneket.

az jó. és hogy fogod levizsgáztatni? a mübizonylatra kell valami felszerelői pecsét, aki vállalja a felelősséget, ha leszakad :lol:

Nekem még a blank műbizim is megvan. Nem is kérték, meg se kérdezték ki, hogy mikor miért szerelte fel, csak lenyúlták a zsét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.