Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ismét egy földi! :D Helló. :lol:

Ha már ennyi földi lett hirtelen, akkor tavasszal össze kellene futni. Továbbiakban ezzel kapcsolatban az Opel Fórum- Tartalom > MOTE klubok > Opel Club, Közép-Dunántúl, Régió találkozók topic-ot lehet használni.

Link to comment
Megosztás:

A segítségeteket szeretném kérni két dologban is.

Az egyik, hogy vettem a hátsó ajtókhoz nyitásérzékelőket. Szerintetek a kábel elő van készítve hozzá, vagy az elsőkről kell lepárhuzamosítanom? Egy szál szürke megy rá elvileg.

A másik kérdésem pedig az, hogy vettem tűzfal hangszigetelő cuccot, csak a klímacsövektől nem lehet felrakni, mert egyrészt elvileg át kéne bújtatni rajtuk, másrészt nem is tudom betenni a hely szűke miatt. Aki tett már be, az hogy csinálta? Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

Tyűű a Cl2-ből ezt is kispóróéták!!?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A segítségeteket szeretném kérni két dologban is.

Az egyik, hogy vettem a hátsó ajtókhoz nyitásérzékelőket. Szerintetek a kábel elő van készítve hozzá, vagy az elsőkről kell lepárhuzamosítanom? Egy szál szürke megy rá elvileg.

A másik kérdésem pedig az, hogy vettem tűzfal hangszigetelő cuccot, csak a klímacsövektől nem lehet felrakni, mert egyrészt elvileg át kéne bújtatni rajtuk, másrészt nem is tudom betenni a hely szűke miatt. Aki tett már be, az hogy csinálta? Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

Be van vezetékezve, de a vezetékek lenn vannak a küszöbbe. A gumidugó helyén lenyúlsz egy kampós dróttal és felhúzod.

10 perc oldalanként.

(Régebben valaki felrakta fényképekkel.)

Link to comment
Megosztás:

A másik kérdésem pedig az, hogy vettem tűzfal hangszigetelő cuccot, csak a klímacsövektől nem lehet felrakni, mert egyrészt elvileg át kéne bújtatni rajtuk, másrészt nem is tudom betenni a hely szűke miatt. Aki tett már be, az hogy csinálta? Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

Legjobb tudomásom szerint motor ki.

Link to comment
Megosztás:

Épített már be valaki z14xep-be fedélzeti sz.gépet? Vajon tudja vezérelni az ecu? Néztem egy 2005-ös kapcsolási rajzot, ott a mid bekötésénél a z14xep nem szerepel csak a z16xep. Ezért vagyok bizonytalan. Van egy olyan érzésem, hogy ez is olyan, mint a tempomat.

Link to comment
Megosztás:

Épített már be valaki z14xep-be fedélzeti sz.gépet? Vajon tudja vezérelni az ecu? Néztem egy 2005-ös kapcsolási rajzot, ott a mid bekötésénél a z14xep nem szerepel csak a z16xep. Ezért vagyok bizonytalan. Van egy olyan érzésem, hogy ez is olyan, mint a tempomat.

Érdeklődj Opel16V cartársnál vagy itt (ezt is ő jegyzi :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy astra classic(G) 1.4 twinportba mennyi utólag a tempomat? Ki foglalkozik ilyesmivel?

50-60 ezer körül van. Korábban itt irt vki erről. Sajnos ehhez már kell kiegészítő elektronika. És amiatt drága. Opel is rájött hogy a 80-100 ezres extrát a magyar 25 ből beszereli akkor az nem jó. Ezért bekeményített és úgy módosította a dolgokat már mindenképpen költséges.

Link to comment
Megosztás:

50-60 ezer körül van. Korábban itt irt vki erről. Sajnos ehhez már kell kiegészítő elektronika. És amiatt drága. Opel is rájött hogy a 80-100 ezres extrát a magyar 25 ből beszereli akkor az nem jó. Ezért bekeményített és úgy módosította a dolgokat már mindenképpen költséges.

Gondolom. És csak az Z14XEP-seket szívatják. Csak a kieg kütyü Opelból beszerezve 100.000-es tétel...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.