Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Most lenne pénzem motortakaró lemezre....

Utángyártott lenne 11e Ft, megkérdeztem kereskedésben, azon van pluszban hővédő burkolat 13600Ft +3500Ft a csavarok...

Annyi lenne a kérdésem, hogy vajon melyiket éri meg jobban?

Felrakáshoz fel kell emelni, és le kell venni a kerekeket is? Mennyire nehéz feltenni nem gyári csavarokkal?

3500Ft a gyári opel rögzítés, a cserőben meg:

24441317 br.92ft./db

11073425 br.67ft/db

ezekből 8-8db kell... nevetséges. :) + 2 patent

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tempomat visszajelző led működőképes bekötését a műszerfalon sikerült valakinek megoldania? Akinek sikerült, kérem küldje el nekem az infókat.

Köszi!

Hú de sokszor téma volt már, eddig csak képek voltak külföldi fórumról. Nekem is vágyam ez a téma de még leírás lényegében nem volt. Szóval aki tudja ossza meg mert engem is érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Hú de sokszor téma volt már, eddig csak képek voltak külföldi fórumról. Nekem is vágyam ez a téma de még leírás lényegében nem volt. Szóval aki tudja ossza meg mert engem is érdekelne.

Nekem valahogy nem hiányzik a visszajelző égője!

Bekapcsolom a tempomatot működik,,,,,,,,,kikapcsolom nem működik,a magam részéről

én biztos nem bontanám meg emiatt a műszerfalat,ha már gyárilag így van ,hogy nincs visszajelzője!

Egyébként én úgy emlékszem, volt itt valaki aki megcsinálta,hogy égjen!

Link to comment
Megosztás:

Nekem valahogy nem hiányzik a visszajelző égője!

Bekapcsolom a tempomatot működik,,,,,,,,,kikapcsolom nem működik,a magam részéről

én biztos nem bontanám meg emiatt a műszerfalat,ha már gyárilag így van ,hogy nincs visszajelzője!

Egyébként én úgy emlékszem, volt itt valaki aki megcsinálta,hogy égjen!

Szerintem kumabushi volt, de ő töröltette magát asszem. Nekem sem hiányzik, tudom, mikor kapcsoltam be, olyankor magától megy az ottó :)

Link to comment
Megosztás:

én biztos nem bontanám meg emiatt a műszerfalat,ha már gyárilag így van ,hogy nincs visszajelzője!

Ezaz hogy gyárilag van visszajelzője! (pontosabban van ilyen visszajelző a műszerfalon, de lehet hogy piacfüggő hogy be van-e kötve, elvégre a biztonsági öv visszajelzője sem ég folyamatosan ha nem kötöd be magad, pedig a lehetőség adott lenne)

Link to comment
Megosztás:

Most lenne pénzem motortakaró lemezre....

Utángyártott lenne 11e Ft, megkérdeztem kereskedésben, azon van pluszban hővédő burkolat 13600Ft +3500Ft a csavarok...

Annyi lenne a kérdésem, hogy vajon melyiket éri meg jobban?

Felrakáshoz fel kell emelni, és le kell venni a kerekeket is? Mennyire nehéz feltenni nem gyári csavarokkal?

Kereskedésben rosszul adták meg az árat, ma akartam elhozni, és 136e ftért akarték adni :)

Link to comment
Megosztás:

Elmaradások:

Váltószoknya: 110702_V_lt_szoknya_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu Kézifékkar: Image0189_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu Image0190_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu Könyöklő: Image0212_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu Image0214_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu

Jövő héten jelentkezek a kormánybőrözéssel is sajnos/remélhetőleg.

Szép munka. váltó szoknya csere nekem is kéne de bevallom a mai napig nem tudtam leszedni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volna itt a fejemben egy ötlet.

Kocsi aljára neon helyett ledet.

Mégpedig:

LEDEK

+

bigbipolancso.jpg

(kb 500ft/m)

Letömíteni szilóval, víz és páramentes, és 10.000 ft ból vígan megvan az egész autó alá a cucc...

Perverz ötlet nem? :lol:

Ilyen ledeket már használtam a belsőtér és rendszámtábla világításhoz, és remek a fényük

Link to comment
Megosztás:

Elmaradások:

Jövő héten jelentkezek a kormánybőrözéssel is sajnos/remélhetőleg.

Szépen megcsinálták őket. :lol: Csak a kék cérna árulja el hogy nem gyáriak.

A könyöklődön kicsit meglepődtem hogy milyen magas az enyémhez képest,Utána láttam hogy felhajtható.Az enyém fix,de szinte ugyanaz a forma.k_ny_kl__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szépen megcsinálták őket. :lol: Csak a kék cérna árulja el hogy nem gyáriak.

A könyöklődön kicsit meglepődtem hogy milyen magas az enyémhez képest,Utána láttam hogy felhajtható.Az enyém fix,de szinte ugyanaz a forma.%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/thumb/110826/k_ny_kl__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tényleg lejjebb van a tiéd. Nekem menet közben nagyon kényelmes az enyém, de váltásnál útban van. :S

Már megszoktam, de ha valaki más vezetné tuti zavarná nagyon...

Hű, neked milyen durva verdád van... döbbenet! Gratulálok, vigyázz rá!

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés mennyi volt a váltószoknya illetve a könyöklő újrabőrözése. Nekem ezek váltak esedékessé.

Szia! Én két szett váltószoknya + kézifékkar borítást vettem 4.000 Ft + posta költségért sógorral együtt.

Egy szett ára 2.700. Én innen rendeltem, opelos készítőtől: http://www.valtoszoknya.hupont.hu/5/fooldal

A könyöklőm az új, Rider autós. 16e volt azt hiszem.

Vasárnap viszem a kormányomat újra bőröztetni, mert kikopott már sajnos. Az 12 lesz, pedig 10-et mondtak először. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A sztori a következő. Van az Astra távkulcsa, elem meghalt, vettem újat. Amikor kiszedtem a kulcsból a régi elemet, akkor láttam hogy az előző tulaj (1 éve van a kocsi) mókolt a kulcsban vmit, konkrétan egy összehajtogatott pénztári blokk volt benne. Azt találtam ki, hogy biztos az nyomta rá a gombelemet az érzékelőre. Új elem be, papírka a helyére, de sajna meg se nyikkan a távirányító.

:lol: Jól van elég ciki hogy nem sikerült elemet cserélni, de ez van. Ha valakivel volt ilyesmi, akkor lehet osztani az észt!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A sztori a következő. Van az Astra távkulcsa, elem meghalt, vettem újat. Amikor kiszedtem a kulcsból a régi elemet, akkor láttam hogy az előző tulaj (1 éve van a kocsi) mókolt a kulcsban vmit, konkrétan egy összehajtogatott pénztári blokk volt benne. Azt találtam ki, hogy biztos az nyomta rá a gombelemet az érzékelőre. Új elem be, papírka a helyére, de sajna meg se nyikkan a távirányító.

:lol: Jól van elég ciki hogy nem sikerült elemet cserélni, de ez van. Ha valakivel volt ilyesmi, akkor lehet osztani az észt!

Gyakori hibája, hogy eltörik az elemtartó forrasztása, neked is lehet ezért volt benne ez a kitámasztás. Ezt kéne először megnézni/megnézetni. Illetve elemcsere után lehet, hogy újra össze kell tanítani: gyújtás ráad, egyik gomb megnyom a távirányítón, és ha minden jó mennie kéne.

Link to comment
Megosztás:

Gyakori hibája, hogy eltörik az elemtartó forrasztása, neked is lehet ezért volt benne ez a kitámasztás. Ezt kéne először megnézni/megnézetni. Illetve elemcsere után lehet, hogy újra össze kell tanítani: gyújtás ráad, egyik gomb megnyom a távirányítón, és ha minden jó mennie kéne.

Hát ez elég egyszerüen hangzik, de soha nem jutott volna eszembe. Összetanítani? Merthogy a régi elemmel simán nyitott most meg meg se nyikkan. Elfelejti a kódot amikor áram nélkül van?

Örülnék persze ha ez minden, holnap kipróbálom.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.