Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Neked nincs ilyened a boxban?

[ig]http://noob.hu/2011/10/09/tn/20101114030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://noob.hu/2011/10/09/20101114030_www....ltoltes.hu_.jpg

A fekete, zöld az ülésfűtés kapcsolóra menne, ha lenne.

A kék meg, a TC (trafik control) de jó lenne...

Megnézem de erősen félek hogy nincsen, mert a tempomatot is úgy kellet bevezetékelni utólag. Az ülés alatti kábel ami eltűnik a padlóba az hova vezet. Mert abba gégecsőbe akarom beledugni az ülés fűtés kábelét. Bár kicsit félek ettől az ülés alatti csati bontástól, nehogy az övfeszítőm tönkremenjen vagy eldurranjon.

Link to comment
Megosztás:

Megnézem de erősen félek hogy nincsen, mert a tempomatot is úgy kellet bevezetékelni utólag. Az ülés alatti kábel ami eltűnik a padlóba az hova vezet. Mert abba gégecsőbe akarom beledugni az ülés fűtés kábelét. Bár kicsit félek ettől az ülés alatti csati bontástól, nehogy az övfeszítőm tönkremenjen vagy eldurranjon.

Most beírhatnám,hogy :képpel nem idézünk ,de az off lenne,tehát nem írom! :D

Link to comment
Megosztás:

Megnézem de erősen félek hogy nincsen, mert a tempomatot is úgy kellet bevezetékelni utólag. Az ülés alatti kábel ami eltűnik a padlóba az hova vezet. Mert abba gégecsőbe akarom beledugni az ülés fűtés kábelét. Bár kicsit félek ettől az ülés alatti csati bontástól, nehogy az övfeszítőm tönkremenjen vagy eldurranjon.

A gégecső a bal oldali küszöbig és ott pedig az A oszlopig megy. Nekem ez a rész a zöld nagy csatiig nem volt bevezetékezve de onnan a biztosítéktábláig onnan meg a középkonzolig már be volt.

Link to comment
Megosztás:

aksi sarú le

és vársz egy pár percet

Jah ez lesz. Szépen belefűzöm a kábelt mindkét oldalon a gégecsőbe, aztán reléket meg szépen a középkonzol mögött elrejtem a kapcsikat meg belefúrom a gyári helyre. Tényleg nem tudjátok hogy általában ezek az utólagos ülésfűtések hány eres kábellel csatlakoznak a vezérlő modulhoz. 2 vagy 4?

Link to comment
Megosztás:

Jah ez lesz. Szépen belefűzöm a kábelt mindkét oldalon a gégecsőbe, aztán reléket meg szépen a középkonzol mögött elrejtem a kapcsikat meg belefúrom a gyári helyre. Tényleg nem tudjátok hogy általában ezek az utólagos ülésfűtések hány eres kábellel csatlakoznak a vezérlő modulhoz. 2 vagy 4?

meg lényeges hogy a csatik teljesen kontakthiba mentesek legyenek amikor össze rakod ..

Link to comment
Megosztás:

beledugni az ülés fűtés kábelét. Bár kicsit félek ettől az ülés alatti csati bontástól, nehogy az övfeszítőm tönkremenjen vagy eldurranjon.

Azt majd írd már le,hogy vetted ki az ülést meg a csatlakozót hogy kell szétszedni,mert nekem meg

világít megint a piros légzsák visszajelzőm és meg akarom csinálni a csatit,összeforrasztom a vezetékeket!

Link to comment
Megosztás:

Harmadik! :P

Nehéz volt?

:D Másodikként nem mertem megcsinálni, egyszer már a Corsa topikban jól megszívtam, hogy első vélemény után neki estem....

Az egészben a legnehezebb a lábrésznél lévő műanyag burkolat eltávolítása volt. Annak két pöcke van, ami összerakásnál szerintem nem is ment vissza a megfelelő helyre. Az ablakemlő rész, forrasztás dolog pofon egyszerű volt, nagyon gyors. És most örülök neki. :P

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megcsináltam a központi zár ablakfelhúzós dolgát a nyákon forrasztással, de nekem csak a második gombnyomásra húzza fel az ablakot. Az ajtógomb lenyomásával viszont nem. ez így is hibátlanul fog működni vagy esetleg nem lesz túl jó? Mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megcsináltam a központi zár ablakfelhúzós dolgát a nyákon forrasztással, de nekem csak a második gombnyomásra húzza fel az ablakot. Az ajtógomb lenyomásával viszont nem. ez így is hibátlanul fog működni vagy esetleg nem lesz túl jó? Mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt.

Szerintem jó lesz! Milyen ablakemelőd van? Felhúzáskor folyamatosan nyomnod kell vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megcsináltam a központi zár ablakfelhúzós dolgát a nyákon forrasztással, de nekem csak a második gombnyomásra húzza fel az ablakot. Az ajtógomb lenyomásával viszont nem. ez így is hibátlanul fog működni vagy esetleg nem lesz túl jó? Mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt.

Lehet, hogy többen örülnének, ha nekik is így működne....

Miben különbözhet a tied?

Évjárat, felszereltség? Utólagos módosítások?

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy többen örülnének, ha nekik is így működne....

Miben különbözhet a tied?

Évjárat, felszereltség? Utólagos módosítások?

Nem kell folyamatosan nyomni. fel viszi magától ahogy kell.

Gyári ablakemelő.

Nyoj (ebben nem vagyok azért 100%ig biztos) felszereltségű. Sajnos csak első kettő ablak a villanyablak.

Az autó 2002 es.

Végülis nekem is jobban tetszik így, hogy az ajtógomb lenyomására nem megy fel, de tartottam attól, hogy valamit elrontottam.

Link to comment
Megosztás:

Hegyi: 4.

szopcsi13: 5.

Nehéz volt? :D

Annyit vettem ma észre, ha menet közben a gombbal bezárom az ajtókat, akkor felmegy az ablak. Eddig oké. De innentől felfelé nem megy automatán, csak lefelé. Nem probléma, teljesen mindegy, csak érdekességként megemlítettem. Másnál is így működik?

Link to comment
Megosztás:

Annyit vettem ma észre, ha menet közben a gombbal bezárom az ajtókat, akkor felmegy az ablak. Eddig oké. De innentől felfelé nem megy automatán, csak lefelé. Nem probléma, teljesen mindegy, csak érdekességként megemlítettem. Másnál is így működik?

Én eddig még sohasem zártam be belűlről, de most kipróbáltam. Valoban nem megy fel automatán de csag addig míg zárva van. Ha újra kinyitod a központi zárat

rendben működik minden. Már megijedtem!

Link to comment
Megosztás:

Én eddig még sohasem zártam be belűlről, de most kipróbáltam. Valoban nem megy fel automatán de csag addig míg zárva van. Ha újra kinyitod a központi zárat

rendben működik minden. Már megijedtem!

Igen, így van! :D Csak észrevételként írtam, egyébként nagyon szuperül működik nekem, és még mindig örülök neki. Mint a gyerek az oviban. Megállás elött lehúzom picit az ablakot, hogy magától felhúzza.... :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.