Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

sziasztok

nem tudom melyik topikba való lenne a kérdésem:

-nem tudjátok hol lehet venni astra g 5 ajtóshoz hátsó ablaktörlő lapát csavar takaró műanyagot?

-illetve első lökhárítóba műanyag rács, az egyik benne van de a másik eltünt (ami a rendszámtábla mögött/alatt van)

köszi

https://cromax.hu/20000000-karosszeria/20350000-ablakmosotorlo-rendszer/20350405-ablaktorlo-mechanika-reszei/185219-vedokupak-ablaktorlo-kar-rogzito-csavarjahoz-opel-astra-g

https://cromax.hu/20000000-karosszeria/21320000-muanyag-elemek/21320279-elso-lokharito-alkatreszei/147039-elso-lokharito-felso-diszracs-opel-astra-g

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

eetleg abban tudtok segíteni hogy létezik -e olyan küszöb díszléc borítás amit a gumirészre is fel lehet rakni?

tehát mikor ki-be szál az ember a kocsiba akkor akaratlanúl is beleakad a lába a gumitömítésba ami körbe megy az ajtón és már ki van szakadva

idéglenesen fekete szilikonnal megcsinálom de kicserélni az egészet e miatt nem kéne, hanem gondoltam létezik rá valami dísz boritás

ennél az audinál látszik hogy már megoldoták gyárilag műanyaggal: http://img16.aprod.hu/images_aprodhu/5941812_2_644x461_audi-a6-100-c4-aavant-kuszob-boritas-tolts-fel-fenykepeket.jpg

a h astrámnál is így volt (sajnos el kellett adnom anyagi okok miatt és újra g astrás lettem)

köszi ismét előre is

Link to comment
Megosztás:

eetleg abban tudtok segíteni hogy létezik -e olyan küszöb díszléc borítás amit a gumirészre is fel lehet rakni?

tehát mikor ki-be szál az ember a kocsiba akkor akaratlanúl is beleakad a lába a gumitömítésba ami körbe megy az ajtón és már ki van szakadva

idéglenesen fekete szilikonnal megcsinálom de kicserélni az egészet e miatt nem kéne, hanem gondoltam létezik rá valami dísz boritás

ennél az audinál látszik hogy már megoldoták gyárilag műanyaggal: http://img16.aprod.hu/images_aprodhu/5941812_2_644x461_audi-a6-100-c4-aavant-kuszob-boritas-tolts-fel-fenykepeket.jpg

a h astrámnál is így volt (sajnos el kellett adnom anyagi okok miatt és újra g astrás lettem)

köszi ismét előre is

Én felemelem a lábamat, de az anyós ülésnél mindig koszos, aki ott utazik tized annyiszor sem száll be, de összerugdalja. Én az ilyenekre kényes vagyok.

Senki nem mer beszállni a kocsiba, azt mondják túl tiszta. :D

Link to comment
Megosztás:

Én felemelem a lábamat, de az anyós ülésnél mindig koszos, aki ott utazik tized annyiszor sem száll be, de összerugdalja. Én az ilyenekre kényes vagyok.

Senki nem mer beszállni a kocsiba, azt mondják túl tiszta. :D

oké én is nagyon vigyázok a kocsimra, a h astrámat 9 évesen 63 ezer kilométerrel adtam el 4 nap alatt

annyi hívásom volt rá hogy nacsak, mert szép kocsi volt rendben volt tartva

ez a célom a g -vel is azért is akarok beszerezni minden apróságot hozzá és megcsinálni patentúl, sajnos már így vettem, hogy az előző tulaj nem volt elég igényes és nem figyelt a lábára :(

Link to comment
Megosztás:

oké én is nagyon vigyázok a kocsimra, a h astrámat 9 évesen 63 ezer kilométerrel adtam el 4 nap alatt

annyi hívásom volt rá hogy nacsak, mert szép kocsi volt rendben volt tartva

ez a célom a g -vel is azért is akarok beszerezni minden apróságot hozzá és megcsinálni patentúl, sajnos már így vettem, hogy az előző tulaj nem volt elég igényes és nem figyelt a lábára :(

Egy nitro hígítós ronggyal az összes ilyen lerúgást, felkenődést le tudod törölni a küszöbről, én is azzal takarítottam meg. De nagyon ne áztasd meg a küszöböt vele, mert a lakkot is megoldja ha sokáig pancsolod :D

Link to comment
Megosztás:

Egy nitro hígítós ronggyal az összes ilyen lerúgást, felkenődést le tudod törölni a küszöbről, én is azzal takarítottam meg. De nagyon ne áztasd meg a küszöböt vele, mert a lakkot is megoldja ha sokáig pancsolod :D

sajnos nem cipőtalp nyomokról van szó hanem szakadt ajtótömítésről ami körbefut és nem kis pénz cserélni

Link to comment
Megosztás:

Beszereltem a két ülés közé hátra a hamutartó alá egy szivargyújtó aljzatot.Vettem egy olyan kéteres kábelt amire az van írva, hogy max24v 2x2,5.

A problémám csak annyi, hogy olyan gyengének tűnik nekem ez a kábel.Viszont van 4mm2-es kábelem, ami tuti hogy bírja a strapát viszont egy kicsit vastag.Ti melyiket tennétek be a két kábel közül?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az ilyen vaterán kapható op-com-ok mennyire használhatóak?: LINK Van tapasztalata velük valakinek? Autószerelőmnek nincs műszere és elektromos hibánál unom, hogy annyi pénzt ott kell hagyni a villamosságisnál. Legutóbb is az alkatrész olcsóbb volt, mint a kiolvasás :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az ilyen vaterán kapható op-com-ok mennyire használhatóak?: LINK Van tapasztalata velük valakinek? Autószerelőmnek nincs műszere és elektromos hibánál unom, hogy annyi pénzt ott kell hagyni a villamosságisnál. Legutóbb is az alkatrész olcsóbb volt, mint a kiolvasás :unsure:

Én ugyan ilyent vettem, ugyan ennyiért (nem vaterán) viszont már v1.44-el, azzal kulcsot is lehet programozni. Nekem '96-os B Vekim van. Eddig nincs vele gondom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.