Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Elvittem dudagombot javítani a légzsákot.

Nem tudom miért, de visszaszerelés után beírta a hibakódot (akku le volt végig a leszedés előttől a felrakás utánig).

Csak tech2 törli?

nem lehet, hogy nem jó a kontakt, és azért dobja?

Link to comment
Megosztás:

egy képet tudnál felrakni hogy néz ki a javitás ?

Én is megjavítottam a dudagombom saját kezüleg bontás nélkül. Egy sniccer, jó minőségű pillanatragasztó és zsírtalanító kell hozzá, na meg egy kis kézügyesség. Az opel fórumon kapott címre írtam email-t és nagyon segítőkész volt, szinte azonnal válaszolt is. Csak ajánlani tudom, ha ki akarod cserélni. Elpostázta utánvéttel és email-ben leírta mit hogyan kell. Az oldala:http://varrga.hu/index.html .

Link to comment
Megosztás:

Hmmmm! Ez Új! 1570 Ck. (18708 Ft) az összes csatlakozóval, kiegészítővel. :icon13:

Szerintem, itthon, még nincs ilyen senkinek. :icon11:

Ez nekem is tetszik!

Régóta fentem a fogam egy opel16v-félére, de sajna arról lemaradtam, viszont most új remény csillant...

Lehet hogy pofátlanság, de talán ha többen összeállnánk egyszerre, akkor még kedvezményt is kapnánk a rendeléskor. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem is tetszik!

Régóta fentem a fogam egy opel16v-félére, de sajna arról lemaradtam, viszont most új remény csillant...

Lehet hogy pofátlanság, de talán ha többen összeállnánk egyszerre, akkor még kedvezményt is kapnánk a rendeléskor. ;)

Nekem azért furcsa ez hogy csak rácsattintod az ECU-ra és mér mindent... az opel16v-félét kellett masszívan kalibrálni, stb...

Néztem az install guide-ot, semmi ilyesmi nincs benne (pl kerék méret nélkül honnan tudja vajon hogy mekkora a tényleges sebesség?)

Amúgy nekem is tetszene, bár én jobban örülnék ha opel16v legyártana egy búcsúszériát ;)

Mégiscsak szívesebben akasztom rá a gépre mint ezt amiről nem tudom hogy milyen minőségű alkatrészek vannak benne (mi van ha elpukkan és viszi magával a computert?)

Link to comment
Megosztás:

De hogyan?

Az install doksit átfutottam, nem láttam benne semmi software interface-t...

Service manual...

Service menu to configure the module on-board computer according to their requirements, with subsequent possibilities:

- Setting up security PINs

- Setting immobilizer

- Set the tire size

- Set the pulses per wheel revolution

- 1 km on the odometer pulse

- Choice of engine control unit

- Setting a Custom Menu

- Set the size of the tank

- Correction of consumption

To access the service menu you must hold both buttons for more than a three seconds and a menu that we will, through the SET button to select the menu item Service. Module on-board computer may ask us to insert the PIN security.

In the service menu, you choose the parameters by pressing the SET button to confirm the RESET. To save the parameters you must press both buttons for more than a 3 seconds.

Link to comment
Megosztás:

mert gyári fehér :)

nekem nagyon tetszik a gyári fehér km óra.....

Ja... Nekem is. :) Meg az egész autó. Szerintem nem sok ilyen G Astra szaladgál Magyarországon. Még a nyáron szaladtam össze egy hasonlóval, egy fekete OPC Caravannal. :wub: Azzal simál elcseréltem volna... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.