Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Üdv Mindenkinek!

Egy másik fórumon már kérdeztem párnapja,de eddig még nem kaptam választ, és a héten döntenem kellene az ügyben. A kormányon a duda gombnál kezd nagyon szétmenni a légzsák, találtam pár céget akiknek van rá megoldásuk(gumigomb ragasztás, bőrőzés), de nekem nem tetszik egyik sem. Viszont az ebay-en találtam ezt :

http://www.ebay.co.uk/itm/Vauxhall-Opel-ASTRA-G-Mk4-ZAFIRA-98-04-Drivers-Airbag-Steering-Wheel-New-/221004597931?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AAstra&hash=item3374e68aab

Még sosem szedtem ki légzsákot, pláne nem arról a borítást... kicsit tartok tőle. Az persze evidens, hogy akku saru le és csak utánna. De vajon le lehet szedni a gyári légzsákról a borítást és erre kicserélni?

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! Egy másik fórumon már kérdeztem párnapja,de eddig még nem kaptam választ, és a héten döntenem kellene az Ügyben. A kormányon a duda gombnál kezd nagyon szétmenni a légzsák, találtam pár céget akiknek van rá megoldásuk(gumigomb ragasztás, bőrőzés), de nekem nem tetszik egyik sem. Viszont az ebay-en találtam ezt : http://www.ebay.co.u...=item3374e68aab Még sosem szedtem ki légzsákot, pláne nem arról a borítást... kicsit tartok tőle. Az persze evidens, hogy akku saru le és csak utánna. De vajon le lehet szedni a gyári légzsákról a borítást és erre kicserélni?

Egész nyugodtan vágj bele a cserébe, nem egy nagy bonyolultság, csak először tart tőle az ember nehogy bajt csináljon :)

Van két szegecs amit le kell fúrni, utána pedig a fém fÜlekből kiakasztani a burkolatot (én személy szerint szikével elvágtam a kérdéses helyeken a régi borítást) .

Az új egy kis kézÜgyességgel és némi erőszakkal felmegy rá, a fém fÜleken lehet kicsit visszahajtani ha nagyon nem megy, de nem sokat. Utána két szegecs vissza és enjoy.

Persze ne feledkezz meg az emblémáról, mert könnyebb addig rátenni amíg nincs a helyén a burkolat. A régit én hőlégfúvóval szedtem le, hátulról óvatosan a 3 elsÜtött rögzítőpontot melegítve, így maradt meg az embléma lábából, amik megpozicionálják a helyén, de adott esetben egy kis ragasztó is segíthet.

Kíváncsi lennék, mibe jön ki így postával egyÜtt, mert én pár évvel ezelőtt fogalmazzunk úgy túl drágán vettem itthon, bár akkor még csodaszámba ment. De most megint jól jönne egy.

kép a rögzítési pontokról (ilyen fÜlek vannak még mind a két oldalán)

https://picasaweb.google.com/104464032819492914694/OpelKormanylegzsak?authuser=0&authkey=Gv1sRgCN7Tvu_vwazWvAE&feat=directlink

Link to comment
Megosztás:

Egész nyugodtan vágj bele a cserébe, nem egy nagy bonyolultság, csak először tart tőle az ember nehogy bajt csináljon :)

Van két szegecs amit le kell fúrni, utána pedig a fém fülekből kiakasztani a burkolatot (én személy szerint szikével elvágtam a kérdéses helyeken a régi borítást) .

Az új egy kis kézügyességgel és némi erőszakkal felmegy rá, a fém füleken lehet kicsit visszahajtani ha nagyon nem megy, de nem sokat. Utána két szegecs vissza és enjoy.

Persze ne feledkezz meg az emblémáról, mert könnyebb addig rátenni amíg nincs a helyén a burkolat. A régit én hőlégfúvóval szedtem le, hátulról óvatosan a 3 elsütött rögzítőpontot melegítve, így maradt meg az embléma lábából, amik megpozicionálják a helyén, de adott esetben egy kis ragasztó is segíthet.

Kíváncsi lennék, mibe jön ki így postával együtt, mert én pár évvel ezelőtt fogalmazzunk úgy túl drágán vettem itthon, bár akkor még csodaszámba ment. De most megint jól jönne egy.

kép a rögzítési pontokról (ilyen fülek vannak még mind a két oldalán)5w3y9jzm81faiw2iy4u.jpg

l5rp4oas4dhlz2boavur.jpg

Köszönöm a választ és a tanácsokat. Kb 7000 HUF a vége, egy haverom a jövőhéten jön vissza Londonból és vele fogom hozatni, így nem szívok a postával. A képek amiket beillesztettél valamiért nem tudom megnézni :( Ha kell neked is, küldj egy pirvát üzenetet és megkérem a haverom, hogy kettőt hozzon ha tud!

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, a tempomat projekt sikeresen lezáródott, kiválóan működik a cucc, én meg örülök, mint egy gyerek az új játékának :D

A kuplungkapcsoló nálam is ugyan az a történet volt, mint DarthVödör-nek, egyébként mindent csak simán össze kellett dugdosni. A bovden elvezetésén még lehet, hogy módosítok, meg a folytószelepre csatlakozásához még szerezni kéne valami zégert ahelyett a drótból hajtogatott izé helyett, amivel átmenetileg rögzítettem (nem tudjátok annak méretét, vagy hogy mi alapján kéne keresnem?) Szerencsére utánanéztem katalógusban a vezérlőmotornak mielőtt megvettem, így megtudtam, hogy annak van egy külön tartókonzolja, ezért a bontóban elkértem azt is, így ennek a rögzítését is sikerült teljesen gyárira megoldani.

Link to comment
Megosztás:

A gyári napfénytető vízszigetelése körben elvásott és nagyobb esőnél folyik be a víz. Külön szigetelőgumit nem lehet gyárilag kapni csak ablakkal, de annyi pénzért autót lehet kapni. Mit lehet ezzel csinálni? Ismertek valakit, aki ilyesmit javít?

Köszi!

Sparhelt

Link to comment
Megosztás:

A gyári napfénytető vízszigetelése körben elvásott és nagyobb esőnél folyik be a víz. Külön szigetelőgumit nem lehet gyárilag kapni csak ablakkal, de annyi pénzért autót lehet kapni. Mit lehet ezzel csinálni? Ismertek valakit, aki ilyesmit javít?

Köszi!

Sparhelt

Bontó, e-bay esetleg? Más tippem nincs.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis segítség kellene. A hosszabb utak után eléggé megfájdul a hátam/derekam az üléstől, arra gondoltam, hogy vennék bele valami kényelmesebbet. Milyen üléseket lehet berakni G Astraba szögelés nélkül (Zafira A, Vectra B, Signum stb)? Van valakinek ebben tapasztalata?

Üdv

Miki

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis segítség kellene. A hosszabb utak után eléggé megfájdul a hátam/derekam az üléstől, arra gondoltam, hogy vennék bele valami kényelmesebbet. Milyen üléseket lehet berakni G Astraba szögelés nélkül (Zafira A, Vectra B, Signum stb)? Van valakinek ebben tapasztalata?

Üdv

Miki

Asszem a Vectra b egyazegyben jó bele.

Link to comment
Megosztás:

A gyári napfénytető vízszigetelése körben elvásott és nagyobb esőnél folyik be a víz. Külön szigetelőgumit nem lehet gyárilag kapni csak ablakkal, de annyi pénzért autót lehet kapni. Mit lehet ezzel csinálni? Ismertek valakit, aki ilyesmit javít?

Köszi!

Sparhelt

Nincs az elvezető cső megtörve, eldugulva?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudja valaki hol lehet beszerezni utasoldali légzsák csatit? Az enyém kontakthibás és nem győzöm kiüttetni a hibát, folyton előjön. Csak csatlakozót lehet kapni? Vagy csak vezetékkel? Mert krimpelve vannak az érintkezők. A benne lévő tekercs milyen célt szolgál? Mekkora ellenállás értékű kell legyen? Lehet, hogy az a rossz? Bocs a sok kérdésért, de már régóta küszködök ezzel a problémával és nem tudom mit tegyek.

képek a csatiról:

http://kepfeltoltes.hu/view/120517/563152284004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120517/005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Ma megint játszottam: kiépítettem a műszeregységben a tempomat visszajelzőt. Ezzel kapcsolatban lenne egy kis kiegészítésem a ledezés témakörben készült leírásodhoz, nem csak kétféle műszeregység van, az enyém ugyanis egy harmadik fajta, ez:

muszeregyseg.jpg

Ennek is pattintós a hátulja, csak ez úgy van megoldva, hogy az elülső burkolat, és a fehér műanyag ház közé van becsúsztatva a hátsó burkolat a műszer szélső részeinél. Összesen 6 ponton fogják fülek, a két középső sima ügy, a négy sarkánál levőt viszont már nem lehet olyan egyszerűen kiakasztani, mert az elülső fedél takarja (az elsőt meg a csatlakozó rögzítő füle miatt nem lehet levenni, azt viszont csak a hátsó burkolat levétele után lehet kivenni), viszont ezeknél a pontoknál található egy-egy négyzet alakú kivágás a műanyagban, ami a képen látható módon nincs teljesen körbevágva néhány ponton fogja még az anyag. Én arra jutottam, hogy ezek a nyílások lehetnek arra a célra, hogy a kis ablakokat kivágva, belülről egy csavarhúzóval már szét lehet pattintani. Miután semmilyen más módot nem találtam, így is tettem, a 4 nyílás kivágása után már kipattintható a hátsó burkolat. Négy helyen fogja csavar: a műszer alsó részén van 2, ami látszik a képen is, és még 2 fogja az elektromos csatlakozó két sarkánál. Innentől már ez is ugyan az, mint a többinél, a rögzítő fül kivétele után lepattintható az eleje is.

Elég kacifántosan sikerült leírni, remélem azért érthető.

Bocsi, hogy csak így ide pofátlankodok. Látom vannak már képek a konzolról, de sebaj, legyen még kettő hozzá kiszerelt állapotban :)

https://picasaweb.go...feat=directlink

Hát ez tényleg rendkívüli pofátlanság :D Köszi a kiegészítést, én elfelejtettem lefényképezni mielőtt beraktam, így azért jobban látszik hogy is néz ki.

Link to comment
Megosztás:

Nincs az elvezető cső megtörve, eldugulva?

Üdv

Őszintén szólva nem tudom hogy hol kellene lennie. Szemmel nézve olyan, hogy mintha rés lenne a tetőablak és a kerete között és volt olyan, hogy a belső lámpából csöpögött a víz vagy a szélvédő belső oldalán folyt le. Egyből a szigetelésre gyanakodtam. Hol kellene lennie a csőnek?

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva nem tudom hogy hol kellene lennie. Szemmel nézve olyan, hogy mintha rés lenne a tetőablak és a kerete között és volt olyan, hogy a belső lámpából csöpögött a víz vagy a szélvédő belső oldalán folyt le. Egyből a szigetelésre gyanakodtam. Hol kellene lennie a csőnek?

Az a gumi a tetőablak körül nem zár vízmentesen, ha elhúzod az ablakot, és benézel, a tető alá, akkor látod, hogy van körben egy vízelvezető csatorna, és az első két sarokban egy-egy kifolyó, ami - tudomásom szerint - az A oszlopon keresztül vezeti le a vizet, valószínűleg az van eldugulva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.