Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Erre kíváncsi leszek... Hátha van valami ízléses megoldás.

Egy időben én is szerettem volna, de azt mondták nem lehet felszerelni, mert az asták 99%-nál nem csavaros a kapaszkodó felfogatása. (állítólag csak olyan opelbe lehet berakni amiben csavaros a kapaszkodó....)

Úgy emlékszem, hogy az angol astra g fórumon is láttam, meg itt is valakinek, de nem találom. Vissza meg nem veszi a boltos, mert rendelésre hozta. Így mindenképp megoldást kell találnom a felrakásra, mert 3xxx forintot nem szeretnék kidobni az ablakon.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Z14XE motoros az autóm és az olajnyomás kapcsolója a tűzfal felőli oldalon van. Alulról lehet hozzáférni, majdnem középen,de inkább egy kicsit a bordás szíjhoz közelebb, és valóban csak 1 szál vezeték megy rá. Ha a motorház tetőt kinyitod nem látni egyáltalán, csak ha aláfekszel.

Köszi!

Valóban ott volt, és csak aknáról lehet hozzáférni. Nekem maga csak a kábel kellett a jelet akartam leszedni róla.

Ha valakinek még kellene a jel akkor az X16-os csatlakozón le lehet szedni kék/zöld kábelról, természetesen Z14XE-ről van szó.

Itt egy kép róla:

P1040945_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!, de tgabika76-nak csavaros. A nem kupé g astrának meg a gumi gédert kell félrehúzni és lefele húzható patentos. Egy hosszú vájat van.

Szia!

Kell hozzá egy anyós oldali első kapaszkodó ami kombi vagy 4-5 ajtós G-be való. A kapaszkodóból ki kell nyomni a két fém csapszeget, vigyázni kell a rúgókra. Ha kinyomtuk a két csapszeget, akkor kezünkbe kerül a két kis konzol, amit fel lehet rakni a szemüvegtartóra. De a szemüvegtartón lévő csapszeget is ki kell nyomni és levenni róla a konzolt. Egyszerűen fel kell cserélni a két konzolt egymással. Én már 3 éve megcsináltam tökéletes gyári kinézetű. A kapaszkodó konzolokra figyelni kell, hogy a szemüvegtartóba is ugyanúgy kerüljenek vissza, jobb a jobb illetve bal a bal oldalira.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Én a napszemüveget ha nem használom,akkor berakom a kesztyűtartóba,vagy a kijelző elé.Ott fent sincs jobb helyen:)

Én meg nem is használom ezt a napszemüvegtartót (nem fér bele a szemüvegem), de van egy ilyen kattanásom hogy a lehető legtöbb extrát szeretném beépíteni az autóba ami viszonylag kis költségvetéssel megoldható és gyári vagy gyári kinézetű. Ugyanígy vagyok a kikapcsolható kipörgésgátlóval és az ülésfűtéssel is (talán egyszer ha használtam őket).

Szóval nem azért van mert praktikus, hanem hogy legyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Kell hozzá egy anyós oldali első kapaszkodó ami kombi vagy 4-5 ajtós G-be való. A kapaszkodóból ki kell nyomni a két fém csapszeget, vigyázni kell a rúgókra. Ha kinyomtuk a két csapszeget, akkor kezünkbe kerül a két kis konzol, amit fel lehet rakni a szemüvegtartóra. De a szemüvegtartón lévő csapszeget is ki kell nyomni és levenni róla a konzolt. Egyszerűen fel kell cserélni a két konzolt egymással. Én már 3 éve megcsináltam tökéletes gyári kinézetű. A kapaszkodó konzolokra figyelni kell, hogy a szemüvegtartóba is ugyanúgy kerüljenek vissza, jobb a jobb illetve bal a bal oldalira.

Itt mindig kap az ember kreatív tanácsot!!!!

Na és most be is kattant a bogár... Meg tudom érteni tgabika76-ot én is úgy vagyok vele, hogy szeretném beépíteni a létező legtöbb gyári extrát.

Lehet ezt is megcsinálom, csak kicsit sajnálom a kapaszkodót... Már a dugók helyére felraktam egy bontott utas oldali kapaszkodót, és ha pont oldalt süt a lenyugvó nap, a kapaszkodót kényelmesen megfogva pont árnyékol az alkarom.

És most itt a dilemma. Szemüveg tartó vagy kapaszkodó.......

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Kell hozzá egy anyós oldali első kapaszkodó ami kombi vagy 4-5 ajtós G-be való. A kapaszkodóból ki kell nyomni a két fém csapszeget, vigyázni kell a rúgókra. Ha kinyomtuk a két csapszeget, akkor kezünkbe kerül a két kis konzol, amit fel lehet rakni a szemüvegtartóra. De a szemüvegtartón lévő csapszeget is ki kell nyomni és levenni róla a konzolt. Egyszerűen fel kell cserélni a két konzolt egymással. Én már 3 éve megcsináltam tökéletes gyári kinézetű. A kapaszkodó konzolokra figyelni kell, hogy a szemüvegtartóba is ugyanúgy kerüljenek vissza, jobb a jobb illetve bal a bal oldalira.

Köszönöm szépen! Volt vele egy kis nyűglődés, de minden klappol. A bontós ismerősömnél nem volt, csak a hátsó üléssornál lévő majrévas. Így a tetőkárpitra felsimuló talpakat nem hoztam el, mert annál egyben volt egy kis akasztóval a talp. Viszont senki nem mondta, hogy az másmilyen kialakítással van rögzítve a kasztnihoz és kell egy kis fém átkötő elem is(kép1, kép2, kép3). Ezért még egyszer kellett mennem a bontóba. Ez meg persze rohadt nehezen jött le. Nehéz volt rájönni, hogy hogyan jönnek ki.

Lehet ezt is megcsinálom, csak kicsit sajnálom a kapaszkodót... Már a dugók helyére felraktam egy bontott utas oldali kapaszkodót, és ha pont oldalt süt a lenyugvó nap, a kapaszkodót kényelmesen megfogva pont árnyékol az alkarom.

És most itt a dilemma. Szemüveg tartó vagy kapaszkodó.......

Ha oldalról süt a nap, akkor miért nem akasztod ki a napellenzőt és fordítod ki oldalra.

Módosítva : Probert
Link to comment
Megosztás:

Én meg nem is használom ezt a napszemüvegtartót (nem fér bele a szemüvegem), de van egy ilyen kattanásom hogy a lehető legtöbb extrát szeretném beépíteni az autóba ami viszonylag kis költségvetéssel megoldható és gyári vagy gyári kinézetű. Ugyanígy vagyok a kikapcsolható kipörgésgátlóval és az ülésfűtéssel is (talán egyszer ha használtam őket).

Szóval nem azért van mert praktikus, hanem hogy legyen. ;)

Én meg pont az ellenkezője vagyok.Olyan kocsit kerestem amiben nincs semmi extra.Nekem csak klíma kell,meg légzsák.Na azért az Insignia spricnit beleraktam,mert az jobb mint az Astrájé.Még az első ablakok is tekerősek,meg a tükör is kézi állítású.Az a lényeg,hogy hibamentesen működjön az autó.Nem tudom 10-20 év múlva mi lesz velem.Lehet veszek egy Vw bogarat:)

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem is használom ezt a napszemüvegtartót (nem fér bele a szemüvegem), de van egy ilyen kattanásom hogy a lehető legtöbb extrát szeretném beépíteni az autóba ami viszonylag kis költségvetéssel megoldható és gyári vagy gyári kinézetű. Ugyanígy vagyok a kikapcsolható kipörgésgátlóval és az ülésfűtéssel is (talán egyszer ha használtam őket).

Szóval nem azért van mert praktikus, hanem hogy legyen. ;)

Helló!

Ez a szemüvegtartó beszerelhető lehet egy F Astrába? Meg tudnád esetleg mérni, hogy a két felfogató csavar közepe között mennyi távolság van. Így lehetne tippelni, hogy én is be tudnám-e szerelni a kocsiba.

Köszi szépen!

Link to comment
Megosztás:

Én meg pont az ellenkezője vagyok.Olyan kocsit kerestem amiben nincs semmi extra.Nekem csak klíma kell,meg légzsák.Na azért az Insignia spricnit beleraktam,mert az jobb mint az Astrájé.Még az első ablakok is tekerősek,meg a tükör is kézi állítású.Az a lényeg,hogy hibamentesen működjön az autó.Nem tudom 10-20 év múlva mi lesz velem.Lehet veszek egy Vw bogarat:)

Most már én is beszerzek egy Insignia spricnit, annyira dicséritek.

Tud valaki egy cikk számot mondani? Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Most már én is beszerzek egy Insignia spricnit, annyira dicséritek.

Tud valaki egy cikk számot mondani? Köszi!

Én vagyok csak, aki nem rakná bele?

Szerintem gyenge a szivattyúja a G-nek ezekhez. Pedig sokat állítgattam.

Nekem a kocsiban benne van az állító szerszám. :)

Link to comment
Megosztás:

Én vagyok csak, aki nem rakná bele?

Szerintem gyenge a szivattyúja a G-nek ezekhez. Pedig sokat állítgattam.

Nekem a kocsiban benne van az állító szerszám. :)

Ez könnyen lehet. :icon1:

Nem bántam meg, hogy beletettem, szerintem max 15 perc volt az egész művelet.

Azóta jóval kevesebb ablakmosó fogy, ami a jobb fajtából nem is olyan olcsó, illetve nem visz össze vissza.

Szóval szvsz rakd bele. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.