Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Totál matt az első fényszóróm már egy ideje, ráadásul csupa víz a belseje a nagy esőzések óta... Úgy nézem TYC lámpát tudnék venni 7-8.000 Ft/db-ért, nekem ennyit megérne. Sokan azt mondják, inkább a gyárit políroztassam fel, miért? Amúgy mekkora meló (szerelőnek) 2 fényszórót kicserélni? Motoros magasságállítás is van jelenleg benne. Kell venni valami tömítést is?

Link to comment
Megosztás:

Totál matt az első fényszóróm már egy ideje, ráadásul csupa víz a belseje a nagy esőzések óta... Úgy nézem TYC lámpát tudnék venni 7-8.000 Ft/db-ért, nekem ennyit megérne. Sokan azt mondják, inkább a gyárit políroztassam fel, miért? Amúgy mekkora meló (szerelőnek) 2 fényszórót kicserélni? Motoros magasságállítás is van jelenleg benne. Kell venni valami tömítést is?

8 csavar + 4 pattanto... most csereltem nem reg. A felpolirozas utan fel evvel megint xar az egesz, mert lepolirozod a kulso kemenyebb reteget. Persze ez csak sajt velemeny...

Szerk: ebayrol rendelt ket szorohoz minden megvolt kiveve a motor amit a regibol kitekersz az ujba bele. Nem vettem mast csak a ket szorot.

Módosítva : mspike
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Totál matt az első fényszóróm már egy ideje, ráadásul csupa víz a belseje a nagy esőzések óta... Úgy nézem TYC lámpát tudnék venni 7-8.000 Ft/db-ért, nekem ennyit megérne. Sokan azt mondják, inkább a gyárit políroztassam fel, miért? Amúgy mekkora meló (szerelőnek) 2 fényszórót kicserélni? Motoros magasságállítás is van jelenleg benne. Kell venni valami tömítést is?

Úgy olvastam itt korábban ha polírozod a fényszórót akkor utána érdemes lefóliáztatni átlátszó fóliával és nem lesz vele gond.

Kiszerelés házilag is megy, aláírásomban ott van a menete hogyan kell.

Link to comment
Megosztás:

Úgy olvastam itt korábban ha polírozod a fényszórót akkor utána érdemes lefóliáztatni átlátszó fóliával és nem lesz vele gond.

Kiszerelés házilag is megy, aláírásomban ott van a menete hogyan kell.

Nekem fóliázták is, majd idővel kiderül, hogy ér e valamit. (mondjuk előtte sem volt még teljesen matt, csak kicsit homályosabb, mint szerettem volna)

Link to comment
Megosztás:

Nekem fóliázták is, majd idővel kiderül, hogy ér e valamit. (mondjuk előtte sem volt még teljesen matt, csak kicsit homályosabb, mint szerettem volna)

Biztos nem lesz már olyan mint az eredeti mikor kigurult a gyárból, de az tuti hogy többet ér mint a sima polír és hogy utána nem csinálsz vele semmit sem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Bocsi, hogy nem Astra de elcsábultam. :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/signum/opel_signum_1.9_cdti_cosmo_sport_mp3_navi._xenon._ulesfut-9120731

Ha minden így van ahogy leírta szerintem nem lehet rossz vétel.

Viszont attól tartok, hogy Astrát nem tudom eladni, fenn van 2 hete de még csak egy telefon sem érkezett...

Két hét nem sok, legyél türelmes. Ha nem megy, lejjebb kell vinni az árat sajnos. A végső megoldás pedig a beszámíttatás. Engem sem hívtak még.
Link to comment
Megosztás:

Végre megvagytok, már azt hittem, ellopták a fórumot! :wacko: :icon14:

Hát, már én is azt hittem hogy befellegzett a fórumnak. :icon11:

Már vizionáltam, hogy a szerelők/szervizek összefogtak ellenünk, mert így a kisebb hibákkal nem megyünk hozzájuk, sőt mi magunk javítjuk/vagy mi mondjuk el nekik hogy mit és hogyan kellene... :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ma érdekes napom volt. Reggel felhívott egy kereskedő, és 400-ezret ajánlott az autómért. Nemet mondtam. Később SMS érkezett, amiben 450-et kínált látatlanban. Természetesen téli kerékkel, zene nélkül adtam volna ennyiért. A hibákat tisztáztuk, és a hirdetésben is le van írva. Megtárgyaltuk az asszonnyal, és beleegyeztünk, tisztában vagyok vele hogy nehéz eladni ezzel a motorral, cserélendő vezérműlánccal, rossz klímával. Délutánra megbeszéltünk egy találkozót, addig lemostam. Jött is a fickó, és kicsit leesett az álla. Beismerte, hogy rosszabbra számított. Lemosva igen jól mutat a gép fényezett kilincsekkel, küszöbökkel, díszlécekkel, új lámpákkal. Mentünk egy kört, igazán nem tudott belekötni semmibe. Mikor visszaértünk hímezett, hámozott, és 400-ezret kínált. Nem teljesen értettem, hiszen előtte már megbeszéltük hogy annyiért nem adom. De hogy drága a vezérlés, és a klímának is ki tudja mi a baja stb. Pont ezért adnám oda ennyiért, mondtam, és nem 700-ért. Magamban meg arra gondoltam, nekem ne mesélje már be, hogy ő ki fogja cseréltetni a vezérlést. Ki hiszi már el? Különben is tele a tank, mondtam. Na erre ajánlott 420-at. Jó, mondom, köszönjünk el egymástól. Nem 420, nem 430, nem 449. 450-ezer de csak ma. Úgyhogy nem lett üzlet. Még jó hogy nem szereltem ki a hifit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.