Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

nekem kb 2-3 hét múlva lesz kiszerelve az az izé, ha még aktuális jelentkezz majd. Ha gondolod postán is elküldöm.

Peti küldött nekem képeket róla, de sajnos ez nem az amire gondoltam. :lol: Itt egy kép róla, hátha valakinek így ismerős lesz. Neten sehol nem találtam meg, beszállítóknál sem. Minden szir-szar csatlakozóról van kép, de erről nincs.

l_gzs_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a lengyelek már nem sokáig gyártják. Valamelyik déli ország, ha jól emlékszem akkor a horvátok fogják tovább gyártani. Lehet más néven.

Szerintem ahogy az I piacra kerül, akkor a G gyártását abbahagyják, vagyis F-nél így volt...

Link to comment
Megosztás:

Vagy lesz

új astra : Astra I

G astra: Classic II

H astra: Classic III ? :lol:

Ezt el is felejtheted sztem, nem hinném hogy létezne olyan autógyár amelyiknek gazdaságos lenne ugyanabból a típusból 3 generációt is gyártani ugyanarra a piacra, szóval sztem imy-nek igaza volt... Azért írtam hogy ugyanarra a piacra, mert nem tartom kizártnak hogy mondjuk Dél-Amerikában vagy mittoménhol tovább gyártsák, de sztem itt Európában nem fogják.

Link to comment
Megosztás:

Szalonban mennyibe kerülhet? Márha ott eredetit adnak.

Épp a múlt héten voltam márkakereskedésben (más okból) és amíg várnom kellett, nézegettem a vitrint. Mit ad isten, épp egy G Astra ablaktörlőlapát volt kirakva, gyári GM-es dobozban, 3625Ft-ért. Papírdoboz volt, szóval nem láttam bele, de a rajta levő felirat tanulsága szerint egy pár első ablaktörlő volt benne.

Ha már ablaktörlő:

Én Valeo Silencio-t akartam az enyémre, de hamar lemondtam róla, amikro iderült hogy annak darabja 6000Ft...

Pedig jól néz ki:

DSC01560.jpg

Link to comment
Megosztás:

Épp a múlt héten voltam márkakereskedésben (más okból) és amíg várnom kellett, nézegettem a vitrint. Mit ad isten, épp egy G Astra ablaktörlőlapát volt kirakva, gyári GM-es dobozban, 3625Ft-ért. Papírdoboz volt, szóval nem láttam bele, de a rajta levő felirat tanulsága szerint egy pár első ablaktörlő volt benne.

Ha már ablaktörlő:

Én Valeo Silencio-t akartam az enyémre, de hamar lemondtam róla, amikro iderült hogy annak darabja 6000Ft...

Pedig jól néz ki:

Hát, én ma megpróbáltam beszerelni egy egykarú ablaktörlőt, de nem bírkóztam meg vele.... Holnap irány a szervíz. Remélem ők be tudják rakni...

Link to comment
Megosztás:

Az egykaru az az mint a pl. 190-es merciben? Elől egy kar törli végig a kilátó felületet?

Tehát akkor a link helyett olcsóbb a szalonban venni gyárit? És valami ötletetek arra hogy lehet a jobbost is légterelősre átrakni? Talán vauxhallos jobbos törlőkar és ahhoz lapát+gumi?

Amúgy mitől jobb/jó ez a valeo? Neked vannak vele tapasztalataid?

Link to comment
Megosztás:

Vagy lesz

új astra : Astra I

G astra: Classic II

H astra: Classic III ? :lol:

Az fix, hogy a H astrát Classic III-nak fogják hívni, de az opel helyében én elgondolkodnék, hogy ezt a kicsit nyomi autót (persze lehet, hogy csak szerintem, meg az ismeretségi köröm 90%-a szerint szebb a G, mint a H) offolják a piacról és ezeket gyártanák:

I astra

G astra: Classic II

Bár ahogy elnéztem az I kémfotóját a trend hasonló mint a H-nál, valszeg attól sem fogok hasra esni.

Link to comment
Megosztás:

Az fix, hogy a H astrát Classic III-nak fogják hívni, de az opel helyében én elgondolkodnék, hogy ezt a kicsit nyomi autót (persze lehet, hogy csak szerintem, meg az ismeretségi köröm 90%-a szerint szebb a G, mint a H) offolják a piacról és ezeket gyártanák:

I astra

G astra: Classic II

Bár ahogy elnéztem az I kémfotóját a trend hasonló mint a H-nál, valszeg attól sem fogok hasra esni.

Jaj nekem nagyon tetszeni fog az új profil, főleg az insignia. Az milyen gyönyörű :lol:

Link to comment
Megosztás:

Épp a múlt héten voltam márkakereskedésben (más okból) és amíg várnom kellett, nézegettem a vitrint. Mit ad isten, épp egy G Astra ablaktörlőlapát volt kirakva, gyári GM-es dobozban, 3625Ft-ért. Papírdoboz volt, szóval nem láttam bele, de a rajta levő felirat tanulsága szerint egy pár első ablaktörlő volt benne.

Ha már ablaktörlő:

Én Valeo Silencio-t akartam az enyémre, de hamar lemondtam róla, amikro iderült hogy annak darabja 6000Ft...

Pedig jól néz ki:

%7Boption%7Dhttp://www.reno-auto.net/iblog/C170664408/E20070130185151/Media/DSC01560.jpg%7Boption%7D

En is ilyent szerettem volna, csak ehhez kell venni egy adaptert is, mert ha jol tudom, nem lehet felszerelni a hagyomanyos ablaktorlolapat-tartora (mert ugyebar ezek belso femszalasak). Bar ha van valakinek egy jo tippje ezzel kapcsolatba, szivesen veszem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

En is ilyent szerettem volna, csak ehhez kell venni egy adaptert is, mert ha jol tudom, nem lehet felszerelni a hagyomanyos ablaktorlolapat-tartora (mert ugyebar ezek belso femszalasak). Bar ha van valakinek egy jo tippje ezzel kapcsolatba, szivesen veszem. :lol:

De fel lehet szerelni, van belőle többféle felfogatású, neked ha minden igaz a hagyományos "esernyőnyél" kell.

Link to comment
Megosztás:

De fel lehet szerelni, van belőle többféle felfogatású, neked ha minden igaz a hagyományos "esernyőnyél" kell.

Ooo, zsir. :lol: Ha jol ertem, van ilyen belso femszalas hagyomanyos ablaktorlo-karokra? S azt is meg tudnad nekem mondani, hogy hol lehet ilyent kapni?

Koszi, s udv!

Link to comment
Megosztás:

Ooo, zsir. :lol: Ha jol ertem, van ilyen belso femszalas hagyomanyos ablaktorlo-karokra? S azt is meg tudnad nekem mondani, hogy hol lehet ilyent kapni?

Koszi, s udv!

Mi az hogy hagyományos?

Már az olcsóbb kategóriásoknál is többféle adapter van hozzá a csomagolásban. Ha nem látszik rá kell kérdezni!

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy hagyományos?

Már az olcsóbb kategóriásoknál is többféle adapter van hozzá a csomagolásban. Ha nem látszik rá kell kérdezni!

Sorry, most elkeveredtem. :lol:

Szeretnek a 99-es evjaratu astrara ilyen tipusu ablaktorlo-lapatokat. De pl. egy Valeot neztem, s annal nem volt jo a lapat a gyari karokra. De megkerdezek majd egy szakit a boltban, csak a multkor a Norautoban nem igazan ertettek hozza...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.