Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hello Cartársak!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi játékban!

Szívesen fogadnám a szavazataitokat az alábbi URL-en elérhető motorra, melynek fényezését a kislányom " tervezte" és bekűldte a játéba. Akinek a legtöbb szavazat összejön, az megnyerheti az általa tervezett mocit..., szóval elkél a segítség! :lol: :D

http://www.kawasaki.hu/ER-6n#yourgallery/HGZRacing

A szavazók közt pedig három dzsekit sorsolnak ki, tehát Ti sem járnátok rosszul, ha kedvez a Fortuna! :D :lol: :lol:

Előre is köszönöm a márka és típustársak megtisztelő szavazatait!

Opelaner

Link to comment
Megosztás:

És ez az EPS kis ikonocska,ugy rémlik hogy az elején mikor vettem az autot nekem is felvillant gyujtás ráadásnál,de azota semmi.

Szerintetek?????????

nincs ilyen a g-ben.

legfeljebb a menetstabilizátor visszajelző, de az meg nincs az autódban... :Dű

Link to comment
Megosztás:

Hello Cartársak!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi játékban!

Szívesen fogadnám a szavazataitokat az alábbi URL-en elérhető motorra, melynek fényezését a kislányom " tervezte" és bekűldte a játéba. Akinek a legtöbb szavazat összejön, az megnyerheti az általa tervezett mocit..., szóval elkél a segítség! :lol: :D

http://www.kawasaki.hu/ER-6n#yourgallery/HGZRacing

A szavazók közt pedig három dzsekit sorsolnak ki, tehát Ti sem járnátok rosszul, ha kedvez a Fortuna! :D :lol: :lol:

Előre is köszönöm a márka és típustársak megtisztelő szavazatait!

Opelaner

A szavazás megtörtént.

Link to comment
Megosztás:

Hello Cartársak!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi játékban!

Szívesen fogadnám a szavazataitokat az alábbi URL-en elérhető motorra, melynek fényezését a kislányom " tervezte" és bekűldte a játéba. Akinek a legtöbb szavazat összejön, az megnyerheti az általa tervezett mocit..., szóval elkél a segítség! :D ;)

http://www.kawasaki.hu/ER-6n#yourgallery/HGZRacing

A szavazók közt pedig három dzsekit sorsolnak ki, tehát Ti sem járnátok rosszul, ha kedvez a Fortuna! :D :lol: :lol:

Előre is köszönöm a márka és típustársak megtisztelő szavazatait!

Opelaner

Milyen néven keressem a mocit?:lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen néven keressem a mocit?:D

Benne van az URL-ben, elviekben csak rá kell kattintanod és felhozza. HGZRACING a fantázia neve.

Köszi mindenkinek, aki eddig szavazott ! A kiscsaj már most nagyon happy, hogy beindult az üzlet, bár igen messze vagyunk a legjobbtól, aki kb.800db szavazattal vezet.

De ez egy játék... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Benne van az URL-ben, elviekben csak rá kell kattintanod és felhozza. HGZRACING a fantázia neve.

Köszi mindenkinek, aki eddig szavazott ! A kiscsaj már most nagyon happy, hogy beindult az üzlet, bár igen messze vagyunk a legjobbtól, aki kb.800db szavazattal vezet.

De ez egy játék... :lol:

Oksa. És szívesen a szavazatot. :D

Link to comment
Megosztás:

Benne van az URL-ben, elviekben csak rá kell kattintanod és felhozza. HGZRACING a fantázia neve.

Köszi mindenkinek, aki eddig szavazott ! A kiscsaj már most nagyon happy, hogy beindult az üzlet, bár igen messze vagyunk a legjobbtól, aki kb.800db szavazattal vezet.

De ez egy játék... :lol:

Én is szavaztam ám!!! :lol:

Ha már egyszer ilyen szépen kérted... :D

Link to comment
Megosztás:

Hello Cartársak!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi játékban!

Szívesen fogadnám a szavazataitokat az alábbi URL-en elérhető motorra, melynek fényezését a kislányom " tervezte" és bekűldte a játéba. Akinek a legtöbb szavazat összejön, az megnyerheti az általa tervezett mocit..., szóval elkél a segítség! :lol: ;)

http://www.kawasaki.hu/ER-6n#yourgallery/HGZRacing

A szavazók közt pedig három dzsekit sorsolnak ki, tehát Ti sem járnátok rosszul, ha kedvez a Fortuna! :D :lol: :lol:

Előre is köszönöm a márka és típustársak megtisztelő szavazatait!

Opelaner

szavaztam én is :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy a motorba történt olajtúltöltés és ezzel megtett kb 6-700 km okozhat valami olyan jellegű problémát, amelytől drasztikusan megnő a fogyasztásom?

SOS!!! autópályán kb fél tank benzinnel 240km (sacc/kb 9-10 l/100km a fogy)

Előtte eljártam 6-6,5 l/100km! NEM MINDEGY! :D

Köszi a segítséget!

ps.: mi okozhat a fűtőventillátornál zizegő, kerregő hangot. (ütemes, mintha beleérne valami és az kattogna.../levél, kis ágacska, stb!)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy a motorba történt olajtúltöltés és ezzel megtett kb 6-700 km okozhat valami olyan jellegű problémát, amelytől drasztikusan megnő a fogyasztásom?

SOS!!! autópályán kb fél tank benzinnel 240km (sacc/kb 9-10 l/100km a fogy)

Előtte eljártam 6-6,5 l/100km! NEM MINDEGY! :lol:

Köszi a segítséget!

ps.: mi okozhat a fűtőventillátornál zizegő, kerregő hangot. (ütemes, mintha beleérne valami és az kattogna.../levél, kis ágacska, stb!)

Üdv.!

A szervizek „szeretik” túltölteni az olajat. :D A betöltő műanyag kannába általában sacc.-ra kerül az anyag, inkább több, mint kevesebb alapon. Ez 1-2 deci plusznál szerintem nem jelenthet többet, ami – gondolom – nagy kárt nem okozhatott 6-700 km-en (tömítések, szimmering nagyobb igénybevétele esetleg(?)). A fogyasztásnövekedést önmagában ez szerintem nem indokolja... Aztán majd komoly szakik vagy megerősítenek vagy cáfolnak.

Ventillátorodhoz valami kósza falevél kerülhetett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy a motorba történt olajtúltöltés és ezzel megtett kb 6-700 km okozhat valami olyan jellegű problémát, amelytől drasztikusan megnő a fogyasztásom?

SOS!!! autópályán kb fél tank benzinnel 240km (sacc/kb 9-10 l/100km a fogy)

Előtte eljártam 6-6,5 l/100km! NEM MINDEGY! :D

Köszi a segítséget!

ps.: mi okozhat a fűtőventillátornál zizegő, kerregő hangot. (ütemes, mintha beleérne valami és az kattogna.../levél, kis ágacska, stb!)

ha tolod neki lazán megeszik annyit :lol: még többet is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.