Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én örülök neki hogy jött egy ilyen üzi,mert az Opelastraclub honlapjárol jártam fel ide,és most ott valamit babráltak,mert teljesen megváltozott az oldal és nem tudtam mi is a honlapcíme ennek a fórumnak.... teljesen el voltam veszve... :)

De ez a Kathrina segített,most már elmentettem ezt a könyvjelzöim közé.

Bár nekem sem volt bizalmam hozzá,hogy megnézzem mit is szeretne,de gondoltam majd megmondjátok a frankót,hogy érdemes-e ráklikkelni vagy sem.Ezek szerint törlésgomb lesz a sorsa...

Jah és akkor gyorsban egy kérdés...

A fényszóróban a magasságállítómotort át tudom építeni/szerelni,ha veszek egy motor helyével ellátott,de motor nélküli új fényszóróba?

Köszi a válaszokat és Szép napokat for everybodry!

:D

Link to comment
Megosztás:

köszi Tomi, elég jó árban vannak itt!

Bár azon gondolkozom, hogy nekem elvileg állítható magasságú a fényszoróm, de gyakorlatilag nem veszem észre lehet hogy kivan belezve? és nincs is benne motor?

Esetleg ha motor nélkülit veszek, az jó-e? max nem kötöm rá a motort..............(de van egy olyan gyanúm, hogy nem működik)

http://www.vatera.hu/opel_astra_g_fekete_f..._154573847.html

Én ilyen lámpát vettem tőlük még a tavasszal, bár akkor még 18500Ft volt és bent a boltban vettem nem a vaterán, Győri az üzlet van mindenük, ha nincs rendelnek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A G Astrában is volt opciósan ülésfoglaltság érzékelő. A tetőlámpában (nem a hagyományos, hanem a domború változat) volt a visszajelzője, kézi kapcsolója nem volt, az ülésbe csücsülő tömegét mérte, vagy a transzponderes gyerekülés jelét vette. Ja, és még valami: 100eFt volt a listaára, a H Astrában ugyanez ISOFIX-el az anyósülésen is 60eFt.

Üdv: Laci

Link to comment
Megosztás:

köszönöm, de nem nagyon akarom eladni a gépet mert már elég sokat rákötöttem és már a szívemhez nőt, de sajna a kettő együtt nem megy

hát az gáz,én most fizettem ki szerencsémre,nem pumpol tovább a bank:) Sok sikert az uj melóhoz...

Link to comment
Megosztás:

végülis a meló ugyanaz, csak a város lesz más.....szerencsére az én gépem hitelmentes volt, csak nagyon sajnálom eladni:(

de kb mennyit ér?

Üdv!

Sok sikert az újrakezdéshez!

A kocsi árával kapcsolatban én is csak annyit tudok mondani, hogy tanulmányozd a hasznaltauto.hu-t. Keress azonos évjáratot és mérlegelj állapot és km szerint. Aztán olyan árat adj meg, amiből tudsz picit engedni, ha alkudni akar a vevő.

Link to comment
Megosztás:

Sokba lehet a műszakiztatása! :) Gondolok itt a körbe fóliázásra és a xenonra.

Az eleje elég ormótlan (szerintem :D ).

Hát szerintem is kissé morbid. Nagyon el van túlozva. A lámpa meg (ha műbis) a fólia még rendben, de a kerék meg az a lökös...

Free kocsija olyan amilyenné (ha tehetném) én is tenném az enyémet.

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem is kissé morbid. Nagyon el van túlozva. A lámpa meg (ha műbis) a fólia még rendben, de a kerék meg az a lökös...

Free kocsija olyan amilyenné (ha tehetném) én is tenném az enyémet.

A lámpának hiába van műbizonylata, ha nincs aut.magasságállítás és (láthatóan) nincs fényszórómosó akkor bukta. :D

Az első ajtókon nem fóliázhatók az ablakok, mivel alapból 75%-os fényáteresztésűek és ez is bukta. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv,

Nagyon nagy szerencsém van, kaptam szolgálati lakást, így LUJZA megmaradhat nálam, jah és még a fényszoróállítás is rendbe jött :D :) :D tehát szuper minden

hali

Gratulálok !

El tudom képzelni milyen lehet szükségből eladni az ótót. Talán mintha az ember a lábát vágatná le.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.