Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Az nagyon süti, akkor beajánlom a szülőknek mégegyszer átvizsgálásra!:D

Nekem is ugyanilyen 1.6-os van, csak más színben. Na jó, nincs fűthető tükör, de legalább multikormányos. :) Ám az nem befolyásolja, hogy vegyesen átlag 6,4 a fogyasztás. 2 év alatt kb 4x volt 7 fölött.

Ami engem zavar a hirdetésben:

"DRÁGÁBB CSERE IS ÉRDEKEL! Szervizelve 16.600km-nél 2009.07.-ba"

Vajon miért kellene neki a drágább...? Jó autó ez (alapjában véve), szép is, max az ülés kényelmetlen hosszabb úton. Talán van valamilyen hibája, amit elsőre nem lehet észrevenni.

G.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanilyen 1.6-os van, csak más színben. Na jó, nincs fűthető tükör, de legalább multikormányos. :) Ám az nem befolyásolja, hogy vegyesen átlag 6,4 a fogyasztás. 2 év alatt kb 4x volt 7 fölött.

Ami engem zavar a hirdetésben:

"DRÁGÁBB CSERE IS ÉRDEKEL! Szervizelve 16.600km-nél 2009.07.-ba"

Vajon miért kellene neki a drágább...? Jó autó ez (alapjában véve), szép is, max az ülés kényelmetlen hosszabb úton. Talán van valamilyen hibája, amit elsőre nem lehet észrevenni.

G.

Ez egy kereskedő. Ha beviszem neki a 7 millás bmw-m mert nem tudom fizetni a fenntartását, akkor elcseréli erre. Gondolom én:)

Link to comment
Megosztás:

+13LE megéri a nagyobb kötelezőt és kb 1-1.5 literrel nagyobb fogyasztás???

tudom most jön a többiektől ,hogy klímával jobban mozog ,meg más a váltó végáttétele.....és???

mindkettővel simán áttudsz lépni minden sebességkorlátot ,és el lehet jutni A-ból B-be.

Szerintem :)

azé kell az 1.6 hogy ne gyorsuljon le egy 1.4es b corsa. :D

/bocs de nem lehetett kihagyni/

amúgy igazad van.

ha esik az eső miért jobb a ködlámpát égetni?

vagy a sofőrök fejében kell a ködöt keresni? :D

Link to comment
Megosztás:

ha esik az eső miért jobb a ködlámpát égetni?

vagy a sofőrök fejében kell a ködöt keresni? :D

Új dizájn ez a ködlámpa-mánia. Van, aki csak azt kapcsolja fel, a tompítottat nem. Állati menők...

Amúgy a tegnapi szakadó esőben prágából haza én is ködlámpáztam hátrafelé 1000-rel, olyan vízfüggöny volt a kocsik mögött, hogy konkrétan 100 m-ről látszódott csak az előttem menő manó :)

Link to comment
Megosztás:

+13LE megéri a nagyobb kötelezőt és kb 1-1.5 literrel nagyobb fogyasztás???

mindkettővel simán áttudsz lépni minden sebességkorlátot ,és el lehet jutni A-ból B-be.

Ez igaz, de ha mondjuk egy előzésnél ha a szélvédőt már majdnem teljesen betölti a szemből érkező hűtőrács rajta a nagybetűs MAN felirattal, akkor nem szeretném ha az lenne az utolsó gondolatom hogy bár megvettem volna a 13 lóerővel erősebbet, akkor beférnék... amúgy a sebességhatárokat már a Trabanttal is át lehetett lépni (jó, autópályán nem, de a többi sima ügy :) ), ennyi erővel az is jó, minek egyáltalán az 1.4-es motor?

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, de ha mondjuk egy előzésnél ha a szélvédőt már majdnem teljesen betölti a szemből érkező hűtőrács rajta a nagybetűs MAN felirattal, akkor nem szeretném ha az lenne az utolsó gondolatom hogy bár megvettem volna a 13 lóerővel erősebbet, akkor beférnék... amúgy a sebességhatárokat már a Trabanttal is át lehetett lépni (jó, autópályán nem, de a többi sima ügy :D ), ennyi erővel az is jó, minek egyáltalán az 1.4-es motor?

akkor ezt is megbeszéltük :) :D

trabit mindenkinek,aztán jöhet a kérdés milyen olajat.... :D

Link to comment
Megosztás:

azé kell az 1.6 hogy ne gyorsuljon le egy 1.4es b corsa. :)

/bocs de nem lehetett kihagyni/

amúgy igazad van.

ha esik az eső miért jobb a ködlámpát égetni?

vagy a sofőrök fejében kell a ködöt keresni? :D

Éppen az Ossiantól hallgattam a Mindenki egyért egy mindenkiért c. számot fejhallgatón és az avatarod pont ütemre nyomja... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy autós oldalon olvastam régebben egy szellemes lopásgátlási megoldásról, de nem találom. Hátha valaki hallott róla, esetleg tapasztalata is van...Arról volt szó, hogy egy mobilt rejtenek/építenek a kocsiba, ami állandóan bekapcsolt állapotban van, és beméréssel lokalizálják a kocsit a telefon alapján, ha ellopnák esetleg. Olcsó, házilagos és jó megoldásnak tünt, hiszen nem elterjedt és lehet hogy erre nem gondolnak a tolvajok...vki tud hozzászólni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy autós oldalon olvastam régebben egy szellemes lopásgátlási megoldásról, de nem találom. Hátha valaki hallott róla, esetleg tapasztalata is van...Arról volt szó, hogy egy mobilt rejtenek/építenek a kocsiba, ami állandóan bekapcsolt állapotban van, és beméréssel lokalizálják a kocsit a telefon alapján, ha ellopnák esetleg. Olcsó, házilagos és jó megoldásnak tünt, hiszen nem elterjedt és lehet hogy erre nem gondolnak a tolvajok...vki tud hozzászólni?

Egy gyufás skatulya méretű kütyüvel a zsebben blokkolják mind a mobil, mind a műholdas jeladót. Alkalmi tolvaj ellen jó lehet, de aki lopásból él annak az alapfelszerelés része ez a blokkoló.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.