Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tiszta sor, így gondolom én is! A szervizes gyerek sejtheti, hogy vaj van a füle mögött, mert azt igérte, a kapott pénzből megoldjuk okosan.

Ugye nincs már hitel az autón? Mert akkor a gazdasági totálkár az egyik legrosszabb ami történhet.

Link to comment
Megosztás:

A Coupéban nem. Ott is van a műszerfal oldalán a matrica hogy első ülésre nem ér gyerekülést szerelni.

Nálam is így van, ez az alap. De van olyan opció a gyermekbiztonsági rendszeren belül, amely aktiválásával kikapcsolható az utasoldali légzsák, így alkalmassá válik az első ülés is a gyermekbölcső felszerelésére. Ez az ún. ülésfoglaltság felismerő rendszer. Az anyósülés oldalára ragasztott matricával sokták jelülni, de kétlem, h ebben a racer-astrában ilyen lenne...

Link to comment
Megosztás:

Nekem se matricám jobb oldalon, se AIRBAG feliratom. És megnézték műszerrel, benne van. Majd mikor kiszedtem a kesztyűtartót, akkor látszódott alulról, hogy tényleg van benne valami. Persze nem lehet kikapcsolni.

A műszerfalon nem látsz airbag feliratot?

Link to comment
Megosztás:

A műszerfalon nem látsz airbag feliratot?

Elvileg a kikönnyítésnek is látszania kell, ha van benne légzsák. A kesztyűtartó felett, halványan. Érdekes lenne, ha sima műszerfalba, kikönnyítés nélkül, berakták volna, ha eldurran, jön vele az egész?

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a kikönnyítésnek is látszania kell, ha van benne légzsák. A kesztyűtartó felett, halványan. Érdekes lenne, ha sima műszerfalba, kikönnyítés nélkül, berakták volna, ha eldurran, jön vele az egész?

Nincs rajta felirat tényleg. Ha könnnyítés alatt a perforációt vagy mit értetek, az van. Tehát úgy néz ki mint a légzsákos változat. Körbe négyszög alakban látszik a vájat vagy mi, halványan. De feliratom és matricám nincs. Szervizben kérdeztem rá, és a srác rákötötte a műszert és az kiírta, hogy van. A kesztyűtartó kiszedése után meg látszódott is. Valószínűleg a török vendégmunkás elfelejtette rábélyegezni a dolgokat....

Link to comment
Megosztás:

Nincs rajta felirat tényleg. Ha könnnyítés alatt a perforációt vagy mit értetek, az van. Tehát úgy néz ki mint a légzsákos változat. Körbe négyszög alakban látszik a vájat vagy mi, halványan. De feliratom és matricám nincs. Szervizben kérdeztem rá, és a srác rákötötte a műszert és az kiírta, hogy van. A kesztyűtartó kiszedése után meg látszódott is. Valószínűleg a török vendégmunkás elfelejtette rábélyegezni a dolgokat....

Reméljük, soha nem derül ki, h tényleg van-e, v nincs! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.