Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! Ma reggelre elkopott a bőrkormányom! :lol:

Vagyis most ért olyan állapotba, hogy kellemetlen lett fogni.

Itt helyben ismerek egy srácot aki 10e-ért elvállata a bőrözést.

Tudtok ajánlani olcsóbban jó minőségűt Solt (Bács-Kiskun) környékén, vagy boltoljam vele nyugodtan?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma reggelre elkopott a bőrkormányom! :lol:

Vagyis most ért olyan állapotba, hogy kellemetlen lett fogni.

Itt helyben ismerek egy srácot aki 10e-ért elvállata a bőrözést.

Tudtok ajánlani olcsóbban jó minőségűt Solt (Bács-Kiskun) környékén, vagy boltoljam vele nyugodtan?

Ajánlani nem tudok, de az ár barátinak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma reggelre elkopott a bőrkormányom! :lol:

Vagyis most ért olyan állapotba, hogy kellemetlen lett fogni.

Itt helyben ismerek egy srácot aki 10e-ért elvállata a bőrözést.

Tudtok ajánlani olcsóbban jó minőségűt Solt (Bács-Kiskun) környékén, vagy boltoljam vele nyugodtan?

Szerintem sem találsz 10-nél jobb árat,ráadásul helyben is van.Én is érdeklődtem néhány helyen és 10-15 között mondták nekem is a bőrözést.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

valaki közületek cserélt már antennát? Vagy csak nekem van problémám az elöregedett, szétrepedezett gumival, ami körülötte van?

Kérdeztem opelben, 13ezer kompletten, csak a gumit körbe nem lehet kapni. Iszony!

Valakinek ötlete, hogy mit lehetne?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

valaki közületek cserélt már antennát? Vagy csak nekem van problémám az elöregedett, szétrepedezett gumival, ami körülötte van?

Kérdeztem opelben, 13ezer kompletten, csak a gumit körbe nem lehet kapni. Iszony!

Valakinek ötlete, hogy mit lehetne?

Üdv

Ez nagyon durva. Érdemes lenne máshol is rákérdezni, úgy vettem észre képesek akár többszörös összegeket is elkérni ugyanazért az alkatrészért, amit máshol töredékéért megkapsz. Vagy esetleg bontó? Az én autóm 98-as évjárat, de az antennájának semmi baja, és nem hiszem, hogy volt már cserélve, úgyhogy szerintem biztos találni jót bontottan is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

valaki közületek cserélt már antennát? Vagy csak nekem van problémám az elöregedett, szétrepedezett gumival, ami körülötte van?

Kérdeztem opelben, 13ezer kompletten, csak a gumit körbe nem lehet kapni. Iszony!

Valakinek ötlete, hogy mit lehetne?

Üdv

Cromaxosoknak írj, ahogy észrevettem a gyári alkatrészár 20-60%-áért hozzák ugyanazt....GM az is GMes csomagban...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

valaki közületek cserélt már antennát? Vagy csak nekem van problémám az elöregedett, szétrepedezett gumival, ami körülötte van?

Kérdeztem opelben, 13ezer kompletten, csak a gumit körbe nem lehet kapni. Iszony!

Valakinek ötlete, hogy mit lehetne?

Üdv

Régebben birkóztam ezzel én is. Sajna, valóban nincs külön gumitömítés, nincs erre külön cikkszám se. Úgyhogy marad a komplett antenna csere talppal együtt, amin ott van a gumiszigetelés. Én bontóban vettem egy teljesen újnak tűnőt, ha jól emlékszem, 5 ezerért.

Link to comment
Megosztás:

Azért ilyen drága ám a cucc mert abban a talpban van egy antennaerősítő is a gumi mögött, nem csak egy sima gumiszigetelés az... :lol:

Szerintem Te a kis négyzet alakú gumigyűrűre gondolsz, belül a talpban, vaga cartárs meg a talpat kívülről körülvevő, tetőlemez szigetelő nagyobb gumira gondol. Bár mindegy is, mert egyiket se lehet külön beszerezni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A kormányon a légzsákot torx vagy csillag csavar fogja hátulról?

A kormányt pedig sima krovával tudom leszedni?

Vasárnap hajnalban kell majd munkából hazaérve leszednem a kormányt, és jó lenne előre tudni mindent. :lol:

Én a légzsákot torx -al, kormányt pedig sima krovával szedtem le!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.