Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

én meg alig várom hogy levegyem ezt a retek dánlopot :P

ez volt ucsó nyara..

Hát, erről a gumiról én még jót nemigen hallottam. :D Nekem annó ContiEcoContact-tal jött ki az autóm, azzal nem volt baj, csak megkopva kicsit zúgós lett, de nagyon jól tapadt.

Link to comment
Megosztás:

Aztaaa...de komoly ! :D

Akkor ezzel már nem lehet szívatni a tanulókat,hogy hozzál négyszögfúrót!

Maradnak a reszelőzsír és társai.... :P

Huszonéve a néhai debreceni házgyárban egy csoporttársamat elküldték violinkulcsért a telep másik végébe. Kapott egy jó 10 kilós vasat a kezébe, aztán vihette néhány km-t :P

Link to comment
Megosztás:

nem..ugyanez volt a mai tankolásnál is... :D

Valahol nem nyomja ki a benzint? Egészségesek a benzincsövek? Járó motor mellett érdemes lenne végignézni őket. Nekem anno az FAstránán a kipufogócsőre csöpögtette, enyhén besz@rtam, mikor megláttam...

Link to comment
Megosztás:

Hm CASCOt is csak évfordulóra váltással lehet?

Vagy egyszerűen nem fizetem és megszűnik, közben kötök másikat?

Évforduló váltáskor lehet újrakötni.

És az évforduló előtt egy hónap az utolsó napja a lemondásnak. Nálam 2011. dec-1-én lesz a forduló, október 30-ig fel kell mondanom.

Link to comment
Megosztás:

Végre sikerült felhajtani egy bontott katalizátort. Remélem, kitart egy darabig.

Ilyen volt, ami lekerült róla:

000_0610_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A leszakadó darabok teljesen eltömítették a kipufogó rendszert, fel kellett vágni a dobokat és kipucolni a kat. maradványokat.

De legalább mostmár újra gurul a szekér. :D

Link to comment
Megosztás:

Barna, és tényleg jó az MKB? Mert nálam is az a legolcsóbb...

Habár nincs benne üvegkár, de annyira az nem érdekes, eddig még nem volt szélvédőcserém, s az annyira nem is jellemző....

Nemtom, szerencsére még nem kellett használnom őket. De most már felfegyverkeztem DAS-al, szal nehezebben szívatnak meg :D Az enyém teljes körű CASCO, 100e/10%, üvegkár is van benne. Aegon volt a legolcsóbb, de még ha ők fizetnének, akkor sem... Allianz-ról váltottam, ők nagyon korrektek voltak, kétszer is gond nélkül fizettek, csak hát válság van és jön a második gyerek, számít, hogy feleannyi a másik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.