Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma lecseréltem a téli gumikat.

Az első féktárcsát megmértem, 23.4mm-es, szóval van még miből kopnia. :) A fékbetét is még jó, van rajta 7mm, 2mm a kopáshatár. Ez elmegy még 75e-et. :)

A hátsó fékdobok vállát pedig lecsiszoltam, így már könnyen lejön (úgy kellett lefeszegetni).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első fékbetét vásárlása előtt állok. Milyen típusokat érdemes venni bele? Mert nem szeretnék úgy járni vele, mint az egyik haverom, hogy egy rövidke használat után cserélni kellett más típusra, mert elviselhetetlenül visított fékezéskor. X14XE, 90Le változat, ha ez segít valamelyest. ATE, Textar, Bosch, Brembo esetleg?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első fékbetét vásárlása előtt állok. Milyen típusokat érdemes venni bele? Mert nem szeretnék úgy járni vele, mint az egyik haverom, hogy egy rövidke használat után cserélni kellett más típusra, mert elviselhetetlenül visított fékezéskor. X14XE, 90Le változat, ha ez segít valamelyest. ATE, Textar, Bosch, Brembo esetleg?

Segítségeteket előre is köszönöm!

A helyedben a gyári GM-et (amit lehet, hogy épp a fentiek közül gyárt valaki...) is megfontolnám, az nem nyikorgós. Szerviz 4+-ban hátha akciózzák. Egy visítós, keményebb betét ráadásul nem csak akusztikailag rossz, hanem a tárcsát is jobban eszi.

Link to comment
Megosztás:

"A helyedben a gyári GM-et (amit lehet, hogy épp a fentiek közül gyárt valaki... "

Lehet, rosszul tudom, mintha a DELPHI lenne a gyártója ill. beszállítója. :confused:

Link to comment
Megosztás:

A helyedben a gyári GM-et (amit lehet, hogy épp a fentiek közül gyárt valaki...) is megfontolnám, az nem nyikorgós. Szerviz 4+-ban hátha akciózzák. Egy visítós, keményebb betét ráadásul nem csak akusztikailag rossz, hanem a tárcsát is jobban eszi.

Származás: Meyle - Német

nem ez a gyári?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.