Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Részben igaz, részben nem.

Mutatta a régi, hogy új hozzászólás volt, de nem ugrott oda, arra amit nem olvastál, hanem neked kellett visszakeresned.

Akkor te is csak félig ismerted. Bizony, hogy odaugrott ahova akartad! Akár az első olvasatlanra, akár az utolsó hozzászólásra.

Link to comment
Megosztás:

Hol és mennyiért vetted? Majd mehetne a GYIKba :)

Még januárban, Varrgánál. Személyesen vettem át, 4000-ért adta.

1-2mm-el nagyobbra kell vágni a dudagomb helyét és pillanatragasztóval simán beragasztani.

15 perc alatt meg van. :whistle:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A mai napon végre volt időm elvinni szervizbe a kocsit. Kicserélték a főtengely jeladót, bár pont ma, reggel indításkor minden hibajelző fény elaludt. Lehet megérezte a gép, hová viszem :D Hibakód olvasás után kiderült, hogy valóban haldoklik a jeladó, de van más hiba is a naplóban, ami jelenleg fennálló hibaként volt jelezve, ennek ellenére semmi jelzés nem volt a műszerfalon. Ilyen létezik? A hiba egyébként a folytószeleppel volt, feltehetően megszorult, és emiatt állhatott le a kocsi. Azt mondták 146k HUF az új, de inkább kitisztították, megzsírozták a régit, azóta jónak tűnik, tünetmentes. Amikor próbálgatták, én is láttam, hogy nem mozog, de ezt akkor sem értem, miért nem volt hibajelzés.

Link to comment
Megosztás:

Mert ha kinyitja a géptetőt, oxigénhez jut a tűz és még jobban fellobban, szóval az elképzelés jó volt, az más kérdés hogy nem vált be.

Amúgymeg rönyó...

De még csak füstölt... nemtom, szerintem a dobbetéten át eleve esélytelen.. én felpattintottam volna :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szia Suprax!

Íme a kép,ahogy az előttem szólók írták, az első lökős közepén van az a fekete kis bigyó.. :)

K_p389_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ui:Márkatársak!:miért van az,hogy valaki hozzászólásában rányomok a válaszra,és ugyanígy bedobja ezt az oldalt,nem pedig a csevegő képernyőt? Remélem érthetően írtam le...

Link to comment
Megosztás:

Mert ha kinyitja a géptetőt, oxigénhez jut a tűz és még jobban fellobban, szóval az elképzelés jó volt, az más kérdés hogy nem vált be.

Amúgymeg rönyó...

Nektek amúgy van benne valami tűzoltó készülék? Nekem van bent egy nagyon kicsi. Ha szükség lenne rá, nem tudom, hogy elég lenne-e. Itt a nagy sem segített, lehet későn kezdték oltani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.