Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

off de ilyet se látni minden nap:

Ez nagyon jó! :evilgrin:

Biztos van aki még emlékszik a régi Rakéta porszívóra. Ahhoz adtak gyárilag egy adaptert, amit befőttes üvegre lehetett feltenni, csatlakoztatni lehetett rá a porszívó csövét amit a gép hátuljára kelett kötni ahol fújt. Hasonlóan szépen lehetett azzal is dolgozni. Mondjuk ez jobb, mert porszívó sem kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Az mennyire normális dolog, hogy 4-es levegő keringetés fokozatban rezonál a gázpedál? Ha 3-asban fújatom a levegőt, akkor nincs semmi, de 4-esben szétrázza a gázpedált. Semmi extra, megy a szekér, jön a levegő, csak furának és idegesítőnek tartom.

Link to comment
Megosztás:

Az mennyire normális dolog, hogy 4-es levegő keringetés fokozatban rezonál a gázpedál? Ha 3-asban fújatom a levegőt, akkor nincs semmi, de 4-esben szétrázza a gázpedált. Semmi extra, megy a szekér, jön a levegő, csak furának és idegesítőnek tartom.

Szintén!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nagy a baj! Nagyon tél van és repkednek a minuszok,és hát természetesen reggel fagyos a szélvédő!

A hiba a következő:egyik napról a másikra,(ahogy ez lenni szokott) a beáramló levegőt irányító kapcsolóm megadta magát,de csak úgy félig!

Ez azt jelenti hogy a levegőt mindenhova tudom irányítani,(láb, láb+szélvédő, közép állás, közép állás+felső,)kivéve a szélvédőre! Ha jobb irányba tekerem a kapcsolót mintha üresbe tenném,(amikor a szélvédőre irányítom)ha pedig az órával ellentétes irányba, akkor meg szintecsak nagy erölködés árán tudom felső+közép állásba kapcsolni! Valakinek valami ötlete vagy esetleg egy összeg hogy a javittatás mibe kerül?

Köszöntem!

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsi lennék, hogy ez függ-e a szellőztető rendszertől, vagy ha attól nem, akkor mi okozza... Nekem 2005-ös Z14XEP van Delphi-vel.

Ma ültem egy 2008-as szintén Z14XEP-ben viszont az már Behr és ott nem tapasztaltam a jelenséget.

Nekem is ugyan,de újonnan vetem és ezt kb 3 nény éves korában kezdte el csak! Voltam szerelőnél szerinte a csapágyas!

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy feldobnám a fekete középkonzolt valami más színnel. Ezüstre, szürkére vagy fehérre gondoltam. Próbálta már valaki színre fújni? Megoldható házilag, kis ügyességgel, vagy mindenképpen érdemes szakemberre bízni?

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/utaster_csomagter/muanyag_burkolatok/opel_astra_g_kozepkonzol_szellozo_kozepso_ezust_1695940289.html

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp mattra gondoltam. Nagyon komor így az autó, hogy minden fekete, azért gondolkozom. Lehet, hogy akkor valami szürkés árnyalatban kellene.

Gondolom, hogy normálisan nézzen ki és tartós is legyen mindenképp célszerű az általad leírt sorrendet betartani, tehát nem lehet simán a feketét több rétegben átfújni.

Gondold át, mielőtt lefújod!

Először, ezüstre festettem. Csiszolás, alapozó, szárítás, csiszolás, festés.

Szép lett, világosban.

Aztán az esti megvilágításban, főleg a TID ablaka, visszaveri a fényt!

Nagyon zavaró!

Azután, ismét csiszolás. alapozás, szárítás, csiszolás, festés, matt feketére.

Ennek is van egy kis lakk a festékében, ez is tükröződik!

Vettem egy gyári konzolt...

Nem festem le.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.