Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

a tapasztalatok sajnos olyanok hogy 130-150ekm jönnek a bajok.... :( és persze nem egyben ,mindig valami ..

amikor csere előtt álltam nekem is volt egy ilyen gondolat... de Ákos meggyőzött hogy nem kell az nekem :)

Akkor Opel dieselem nem lesz.

Családban van egy 250e-es Renault Megane 1.9 diesel, annak semmi gondja nincs, s nem is volt eddig.

Link to comment
Megosztás:

Egy egyszerű kanyarodás, álló helyzetből. De a kocsi fürödni akart a 2m mély patakban. 30cm-en múlt hogy mégsem lett tiszta.

Uhh...nem lettem volna a helyedben.

Szar dolog ilyenkor közlekedni,nem tudni hol van felfagyva az út.

De azért minden rendben van...most már?

Link to comment
Megosztás:

Aha, értem...

Amúgy az állítható intervallumos ablaktörlést amit csináltál magadnak, az omegából való?

Nem. Dartvödör márkatárs kapcsolási rajzából építettem meg egy VW 99 számú Wiper "relé"-vel.

Szerintem profibb Dart-mesteré, mint a gyári.

Üdv:

Link to comment
Megosztás:

És a szakszervizeket meg megszabadítanák a hibák kiolvasásának fáradságos munkájától. :D Ezt a módszert sem verik nagydobra mint látjuk. :D

Még elvennéd a szervizek kenyerét... Sztem egy Rolls-Royce-nál vagy Bentley-nél még azt se mondják meg hogy hogyan nyisd ki a géptetőt... semmi közöd neked ahhoz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Uhh...nem lettem volna a helyedben.

Szar dolog ilyenkor közlekedni,nem tudni hol van felfagyva az út.

De azért minden rendben van...most már?

Rendben szerencsére. Csak azt nem tudom ilyenkor miért nem látni sózó autókat. Bezzeg mikor nincs hó már több napja nem esett akkor járkálnak mint a mérgezett egerek. Egyszer megkérdezem, hogy most hová megy mert a hó nem esett. :)

Link to comment
Megosztás:

csere

Mér?

Az csak egy zajcsillapító "burkolat", alatta maga a dob az rozsdamentes ha jól tudom.

Asszem innen a fórumról NeedForSpeed csinálta azt hogy lehántotta róla az elrozsdásodott burkolatot, lefestette a dobot ás úgy használta.

Sztem műszakin így is jónak kell lennie, persze úgy az igazi ha cserélve van.... úgy gyári. ;)

Link to comment
Megosztás:

Rendben szerencsére. Csak azt nem tudom ilyenkor miért nem látni sózó autókat. Bezzeg mikor nincs hó már több napja nem esett akkor járkálnak mint a mérgezett egerek. Egyszer megkérdezem, hogy most hová megy mert a hó nem esett. :)

:) :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ugyan már!

Van, aki nem tesz VW cuccot az autójában, mert nem Opel.

Az Omegás cucc is jó, és már a tekerővel akkor tudod állítani, amikor még be sem kapcsoltad...

Nekem KaCsa007 féle van, és az is hasonló a 99'-es reléhez. Csak itt 1 percig lehet késleltetni.

Ha kérhetném, :hiya: DarthVödör és a nem Dartvödör.

Ezek, olyan "sötét" dolgok, nem pedig dobálós játék... :icon13:

Ezer SORRY a kihagyott "h" betűért sötét NAGYÚR, nem cselekszem többé ilyet én GYAÚR!! :closedeyes:

És kisdobos becsszóra esküsöm, ha sikerül Omegás cuccot beszereznem, kidobom azt a típusidegen tárgyat

a kicsikéből. :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Tudom ez nem adok veszek de itt hátha hamarab olvassátok. Jobb első ajtóba keresek elektromos ablak emelőhöz szerkezetet. A motorom az jó de mindenhol csak azzal akarják adni. nekem csak az olló kellene mert azt sikerült elgörbítenem. Ha van valakinek szerintem megegyezünk.

Mechanikusom van! Nem lehet ezzel megoldani?

Link to comment
Megosztás:

Mér?

Az csak egy zajcsillapító "burkolat", alatta maga a dob az rozsdamentes ha jól tudom.

Asszem innen a fórumról NeedForSpeed csinálta azt hogy lehántotta róla az elrozsdásodott burkolatot, lefestette a dobot ás úgy használta.

Sztem műszakin így is jónak kell lennie, persze úgy az igazi ha cserélve van.... úgy gyári. ;)

nem rozsdamentes ;)

de ha még az is... a belseje szét van hullva

az a rozsdamentes amit én csinálok :)

Link to comment
Megosztás:

Van, aki nem tesz VW cuccot az autójában, mert nem Opel.

Így van.

Nekem is van egy ilyen VW 99-es relém jó régóta, de a fiókban hever éppen azért amit írtál... és még így is ég a pofám a BMW belső tükör miatt, nem is tudok más mentséget felhozni mint hogy ez kéznél volt, a C Vectra tükör meg azért anyagilag megterhelőbb lett volna mint egy ablaktörlőkar vagy relé...

(A BMW tükre újonnan 600$ (nem elírás!), gondolom a Vectráé is hasonló árban lenne, utángyártott tuti nincs, bontóban meg fehér holló...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.