Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ha csak a szám lapot cseréled akkor laikusként azt nézném meg hogy a két számlapon ugyan ott vannak e az azonos értékek. Mivel a mutató kimozdulása ugyan az marad nem mind egy melyik értékre mutat. Ha sűrűbb a számozása a fehérnek- lévén több értéket tud mutatni- akkor mondjuk nagyobb értéket mutat azonos mutató elmozdulásnál.

Jobban elolvasva te az egész műszeregységet cserélnéd . Akkor nem szóltam :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Ez a szívó OPC-hez való, nem? A Turbónak 8000-ig van skálázva a fordulatszámmérője úgy rémlik.

Ha már műszer, ez milyen?:

:D

Ezzel elég nehéz betartani a 130-at!

Nehéz kisilabizálni hogy most 130 vagy épp 190 nel mész.. kényelmesen hátradölve az ülésben....

Ha rendőr kérdi akkor meg 200 tól van skálázva..bocsi :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2000-es G Caravan-nál kérdeztem, hogy miből tudom meg az óra tekergetését. Válaszoltatok is rá, köszönöm!

Azt elfeljettem megkérdezni, hogy van-e szemmel látható nyoma az óra tekerésének?

Ki kell hozzá venni, szét kell szedni a műszerfalat?

Köszönöm:

Levente

Link to comment
Megosztás:

Ismét kaptam levelet a Maróti Könyvkiadótól!

Már "csak" 50.000 Ft-ról szól. Utána néztem a kiadónak.

Arra kérnék mindenkit, aki letöltötte a Haynes: Vauxhall/Opel Astra&Zafira 1998-2000

1: nézze meg, hogy melyik kiadó adta ki?

2: angol, vagy magyar nyelvű?

3: tegye fel a borító képét.

Ugyanis, a http://bookline.hu/p..._Astra_1998_tol

NEM a Maróti kiadásában szerepel!!!

Ezért nem is tartom jogosnak a kártérítést ezen kiadvány után...

Bár én nem a Te oldaladról töltöttem le, de az enyémet sem a Maróti adta ki (magyar nyelvű), hanem az a kiadó, ami a bookline oldalán is szerepel.

Kiindulva abból, hogy nem hinném, hogy ugyanezt a könyvet több ember is bescannelte és feltöltötte valahova, nagy valószínűséggel nekem is pontosan az a változat van meg, amit Te is belinkeltél az oldaladon.

Az én verziómnak a pontos mérete: 168 132 620 byte, esetleg vesd össze a Tieddel.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy kissé zavaros voltam.

Kettő könyvről van szó.

Az egyik, amihez a link szól, az "tiszta", mivel NEM maróti.

A másik, nekem nincs meg, ezért kellene legalább a borítója, hogy jobban utána tudjak nézni.

Ez a Haynes: Vauxhall/Opel Astra&Zafira 1998-2000

Ehhez kérek segítséget:

1: nézze meg, hogy melyik kiadó adta ki?

2: angol, vagy magyar nyelvű?

3: tegye fel a borító képét.

Köszönöm: Tamás

Amit én találtam:

1: Publisher: Haynes Publishing, ISBN: 978-1859607978

2: angol nyelvű

3: http://kepfeltoltes.hu/view/130311/elolap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy nagyon aggasztó problémám...

Azt vettem észre,sajna már amikor megvettem,a nyáron hogy a jobb hátsó sárvédő perem,oldalról nem,csak az 1-2cm vissza hajlításnál hójagok,a festés alatt mintha rohadna,korroziálódna.Most télen már a szine is rozsdás.A lemez nem hinném hogy roncsolódott volna ,de ha nem teszek semmit talán még nagyon gáz is lenne...mit javasoltok,gondoltam van nekem excenteres csiszolom,asztalos iparban használjuk,óvatosan megcsiszolnám ezeket a részeket majd rozsdamaró stb,alapozás és valami hasonló fehér színű festékkel lejavít.Fogalmam sincs milyen alapozót,fedő festéket vásároljak.Szakemberhez nem akarom vinni.Nem látszó rész csak meg akarom állítani a folyamatot.

8 éves a kocsi nagyon bánt hogy ez van.Ilyen hamar nem szabadna.A másik felének semmi baja!

Link to comment
Megosztás:

kipróbáltuk ma egy fiat doblo-n a fogkrémes lámpapolirt :)

és működik :)

Milyen fogkrémet használtatok? Fehérítős kell?

-----

Találtam neten egy jó katalógust, durván az egész autó benne van, de nem lehet rászűrni, hogy melyik való az enyémhez.

Van olyan netes adatbázis ami hasonlóan kiadja az alkatrészeket, csak alvázszám alapján is lehet szűrni?

Te hol szoktad megnézni az alkatrészeket?

http://ecat24.com/opel/catalog/part/1/8/485/4408/26798,26796,26795,26797,26793/

Link to comment
Megosztás:

kipróbáltuk ma egy fiat doblo-n a fogkrémes lámpapolirt :)

és működik :)

A Turtle Wax-os cuccon már gondolkodtam egy ideje, de ez a fogkrémes még egyszerűbb.

A kérdés, milyen lakkot kell rá venni, ami értelmesen "konzerválja", hogy fél év után ne mattuljon be ugyanúgy.

Link to comment
Megosztás:

Milyen fogkrémet használtatok? Fehérítős kell?

-----

Találtam neten egy jó katalógust, durván az egész autó benne van, de nem lehet rászűrni, hogy melyik való az enyémhez.

Van olyan netes adatbázis ami hasonlóan kiadja az alkatrészeket, csak alvázszám alapján is lehet szűrni?

Te hol szoktad megnézni az alkatrészeket?

http://ecat24.com/op...95,26797,26793/

http://csergoe.homeip.net:351/PQMace/root.fve?&height=984&width=1270&checkNotifications

Link to comment
Megosztás:

Ismét kaptam levelet a Maróti Könyvkiadótól!

Már "csak" 50.000 Ft-ról szól. Utána néztem a kiadónak.

Arra kérnék mindenkit, aki letöltötte a Haynes: Vauxhall/Opel Astra&Zafira 1998-2000

1: nézze meg, hogy melyik kiadó adta ki?

2: angol, vagy magyar nyelvű?

3: tegye fel a borító képét.

Ugyanis, a http://bookline.hu/p..._Astra_1998_tol

NEM a Maróti kiadásában szerepel!!!

Ezért nem is tartom jogosnak a kártérítést ezen kiadvány után...

Hát ez legalább olyan hogy a Global Tis lehet a gépeden de 3. személynek nem adhatod át illetve nem értékesítheted,nem sokszorosíthatod.Ettől függetlenül használhatód.

Link to comment
Megosztás:

Kifejtenéd pontosan, hogy mi az az "IE"?

Sajnos nem vagyok vele tisztában. Viszont nálam megy!

Internet Explorer. Abból is a 32bites változat (még 64bites Windows alá is azt kell telepíteni). Más böngészőkön is fut ugyan, de a képmegjelenítő modult azok alá nem lehet telepíteni, így a képeket nem fogod látni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.