Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Másik kérdés!

Erről nektek mi a véleményetek?

/www.grando.hu/sport-tipus-kipufogo-dob-opel-astra-g-3-5-ajtoshoz-1-4cm3-es-1-6cm3-es-a-diesel-tipusokhoz-is-gyarto-paragi-1540653357

Ha sportdobra akarod cserélni, inkább saválló. Igaz, abból csak univerzális van, kicsit nehezebb feltenni, de az életben nem lesz többet gondod vele. Esetleg megveheted az enyémet, csendesített 45-ös. Sajnos az enyémre kevés, magasabb fordszámon már folytja, de 1.6-ig tökéletes... ;)
Link to comment
Megosztás:

Így első blikkre az hogy drága.

Ez egy Paragi dob, amit még a Főnix tuning is olcsóbban ad ennél:

http://www.fonixtuning.hu/index.php?page=webshop&subpage=details&id=1018&from=stock

...de lehet hogy érdemesebb lenne magát a gyártót megkérdezni, csak sajnos az ő oldalunkon nem szereplenek árak:

http://www.paragikipufogo.hu/index.php?module=folap&mid=6

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Ma pollenszűrő csere közben vettem észre hogy hiányzik egy patent a szűrő házáról. Lehet ilyet kapni valahol? Vagy valakinek nincs véletlenül?

Köszi!

Igen, lehet kapni, kétféle kivitelben is. Először is van darabonként (cikkszám 9117382, katalógusszám 1845986), de ennek nem tudom az árát, valamint van készletben is, ilyen kiszerelésben 4db patent van benne valamint 4db gumi O-gyűrű tömítésnek (ami neked nem fog kelleni). Ennek a készletnek a cikkszáma 9117284, katalógusszáma 1618143, viszont ehhez van ár is: egy ilyen készlet ~3500Ft-ba kerül.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha már a stücniknél tartunk. A lámpaház és a foglalat(H7) közötti/körülötte lévő (?) kis porvédő guminak mi a becses neve, cikkszáma? Ha esetleg valaki nemrég cserélte és még élénken élnek az emlékek. Nekem egyik sincs meg, előző tulaj eljátszotta valahova és kezd apró oda nem illő tárgyakkal gyarapodni a búra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap lettem arra figyelmes hogy a hűtő vizem a felső körön(ami a folytószelep házon is keresztül megy) nem folyik a víz alapjáraton a kiegyenlítőtartályba csak ha oda lépek a gáznak!

Nem emlékszem hogy ez máskor is ilyen volt vagy befolyással van e vezérműszíj+ vízpumpa csere? Létezik hogy levegő maradt valahol a rendszerben!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.