Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szeretnék egy ágymatracot vinni kocsival. Hagyományos 90x200-as méret, nem teljesen merev, de nem is olyan rugalmas, hogy félbe lehessen hajtani. Van valakinek tapasztalata, hogy beférne-e ez egy G szedánba vagy menjek másik autóval?

Szia!

Szedd le az antennát, tekerd le mind a 4 ablakot résnyire ( kb 10 cm). Matrac a tetőre, a visszapillantótól hátrafelé, a tetőhöz

gurtnizva 2 helyen. Rendőrt elkerülni :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék egy ágymatracot vinni kocsival. Hagyományos 90x200-as méret, nem teljesen merev, de nem is olyan rugalmas, hogy félbe lehessen hajtani. Van valakinek tapasztalata, hogy beférne-e ez egy G szedánba vagy menjek másik autóval?

Ismerős ilyen 100x200 méretű napkollektor táblákat szállított kettesével a kombiban, az épp befért. Szerintem ha kicsit púposra meg lehet hajtani a matracot, akkor rövidül annyit, hogy a sedanba is beférjen.

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék egy ágymatracot vinni kocsival. Hagyományos 90x200-as méret, nem teljesen merev, de nem is olyan rugalmas, hogy félbe lehessen hajtani. Van valakinek tapasztalata, hogy beférne-e ez egy G szedánba vagy menjek másik autóval?

Nem hajlik annyit, hogy félbe lehessen hajtani? Mert akkor biztosan beférne... szállítás után meg úgyis kirúgja magát.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresek megvételre házimozi center hangsugárzót.

Ami érdekel elsősorban:

-Mission M3c2i cseresznye színben ( vagy más színben)

-Mission MXC2 cseresznye színben ( vagy más színben)

Esetleg más típus is szóba jöhet. Csak megkímélt (gyári) állapotban érdekel!

Priviben adok elérhetőséget!

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Helló

Az lenne a kérdésem van e valakinek olyan bicskakulcsa aminél csak a belső elektronikát kell áttenni.Tud ajánlani valaki olyan oldalt ahol ilyen kapható?És honnan tudom milyen nyerskulcs kell nekem?1999 évj. astrám van .

Előre is köszönöm

Szia! Én a bicskakulcs.hu ajánlom neked én is ott vettem és ők tudták is évjárat alapján milyen a kulcs szár de ha személyesen veszed át tőlük akkor már ránézésre is tudják.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,olyan kérdésem lenne,vettem egy komplett ablaktörlő mechanizmust motorral eggyütt csak az a baj,hogy fórditva müködik,vagyis nem felfele indul el az ablak fele hanem a motor fele.

Lehet evvel valamit csinálni,hogy jol müködjön??

Vagy mi a baj vele??

Talán angol? Vauxhall!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem ma a bal első kilincset.Mostmár nincsen kulcslyuk.Az a baj,hogy belső takarólemezt nem vettem hozzá,így ki kellett berhelni a zárat az eredetiből.Mostmár biztos nem alakítom vissza.Viszem fóliázni is nemsokára,aztán csak nem mennek bele:)Megnéztem működik a hátsó záram akkor is ha bezárom az ajtókat.Ha bármi gond van,bebírok mászni hátulról.

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem ma a bal első kilincset.Mostmár nincsen kulcslyuk.Az a baj,hogy belső takarólemezt nem vettem hozzá,így ki kellett berhelni a zárat az eredetiből.Mostmár biztos nem alakítom vissza.Viszem fóliázni is nemsokára,aztán csak nem mennek bele:)Megnéztem működik a hátsó záram akkor is ha bezárom az ajtókat.Ha bármi gond van,bebírok mászni hátulról.

Pedig caravannal szepen be szoktak gyogyulni, mert senki sem hasznalja.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kis gondom: a lámpa magasságállító motorja végleg feladta. Szétszedtük, lényegében az elektronikai része "lebomlott" (mechanika része rendben). (Nyák, csatlakozók, kondi, állítómotor teljes egészében megsemmisült...) Valakinél nincs esetlegesen a polcon egy működő darab? Megvenném... Tudom, az új 10 ezer Ft környéke (Hella), de ha van egy jól működő olcsóbban, akkor miért ragaszkodnék az újhoz? Az is ua meg fog hibásodni idővel... (Nekem is Hella lámpám van...)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kis gondom: a lámpa magasságállító motorja végleg feladta. Szétszedtük, lényegében az elektronikai része "lebomlott" (mechanika része rendben). (Nyák, csatlakozók, kondi, állítómotor teljes egészében megsemmisült...) Valakinél nincs esetlegesen a polcon egy működő darab? Megvenném... Tudom, az új 10 ezer Ft környéke (Hella), de ha van egy jól működő olcsóbban, akkor miért ragaszkodnék az újhoz? Az is ua meg fog hibásodni idővel... (Nekem is Hella lámpám van...)

Üdv. Nemrég láttam a vaterán gyárit,olyan 2-2500ft körül. Az egész jó ár.
Link to comment
Megosztás:

Üdv. Nemrég láttam a vaterán gyárit,olyan 2-2500ft körül. Az egész jó ár.

Szia!

Köszi a tippet, ott kezdtem a keresgélést, de csak olyan bontott van (gyári), amit Angliából postáznak... Átutalással és postai díjjal 5000-5500 környékébe állhat meg. 2-2500-ért belföldről bármikor vennék de nem találtam...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni. Nem találok két alkatrészt a cromax oldalán pedig tudom hogy van, az egyik legalábbis.

Keresek a pollenszűrőnél lévő kis fém patentot (Behr), illetve azt nem tudom hogy van e, de keresek az üzemanyag rendszeren lévő kis szelepre műanyag kupakot, ott ahol a nyomást lehet ellenőrizni.

Tudnátok segíteni hogy hol találom a cromax oldalán?

Köszi.

Egyiket megtaláltam, ez lehet az a patent?

https://cromax.hu/300000000-futorendszer/300860000-futesrenszer-alkatreszei/300860385-futomotor-haz-alkatreszei/145264-rogzito-kapocs-opel-astra-g-1998-2009

Módosítva : kobraCode
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszi a tippet, ott kezdtem a keresgélést, de csak olyan bontott van (gyári), amit Angliából postáznak... Átutalással és postai díjjal 5000-5500 környékébe állhat meg. 2-2500-ért belföldről bármikor vennék de nem találtam...

Akkor arra hamar lecsaptak.

Talán még aktuális:

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Opel_astra_G_fenyszoro_allito_motor_13631625.htm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.