Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nálam sajnos nem volt semmi ilyen, De én olyan lemezeket találtam hozzá mint ami az F-hez van csak kisebb és pont bele megy annak a zöld műanyagnak a helyére :D

Na megcsináltam én is az első ködlámpákat!

Nálam se volt lemezanya, még jó, hogy a biztonág kedvéért aláfeküdtem reggelm mielött elgurultam a ködlámpa izzókért. Igy egyuttal vettem lemezanyát is.

Es sem olyan szép zőőőd de tökéletesen a helyére passzol.

Íme:

DSC_0191_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC_0192_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gondolom hasonlóra gondoltál te is.

Ja és köszönöm a segítséget mindenkinek aki fórumozásával hozzá járult a sikeres ködlámpa beépítésemhez.

DV nek meg a részletes leírásért köszönet!

DSC_0198_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Nálam sajnos nem volt semmi ilyen, De én olyan lemezeket találtam hozzá mint ami az F-hez van csak kisebb és pont bele megy annak a zöld műanyagnak a helyére :D

Húú, olyan lemezt valahol lehet szerezni? Pár darab kellene a motoromra, onnan hiányzik, és anyásan van most jelenleg megoldva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek fel lehet szerelni utólag a caravan csomagtér ajtó aljára azt a műanyag díszlécet?Van rajta egy kis horpadás és az a díszlécszerűség pont eltakarná.Gondoltam,hogy szélvédőragasztóval feltenném,vagy valami hasonlóval.

Gyárilag patentos, de a ragasztó is megfogja, vagy átmenőcsavar, hogy biztos legyen. :D

Link to comment
Megosztás:

Na megcsináltam én is az első ködlámpákat!

Nálam se volt lemezanya, még jó, hogy a biztonág kedvéért aláfeküdtem reggelm mielött elgurultam a ködlámpa izzókért. Igy egyuttal vettem lemezanyát is.

Es sem olyan szép zőőőd de tökéletesen a helyére passzol.

Íme:

Gondolom hasonlóra gondoltál te is.

Ja és köszönöm a segítséget mindenkinek aki fórumozásával hozzá járult a sikeres ködlámpa beépítésemhez.

DV nek meg a részletes leírásért köszönet!

Igen, pontosan ezekre gondoltam.

Húú, olyan lemezt valahol lehet szerezni? Pár darab kellene a motoromra, onnan hiányzik, és anyásan van most jelenleg megoldva.

Talán van még otthon a dobozban a többi csavar között, megnézem ha haza érek. A többit meg megbeszéljük

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy a hűtőrács mögött lepattintható műanyag ami a rács felső felét illetve az embléma alati részt lefedi az mi célt szolgál?

Ez lenne a gyári téli üzem? És nyáron le kellene pattintani?

Az enyémről ez hiányzik, csak a helye van...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megjött a tetőcsomagtartóm a vateráról. 9000-ért thule. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne kitisztítani a vályút, hogy erőlködés nélkül el tudjam tolni a műanyag takarólapokat? 7 év után először kap tetőcsomagtartót, de hiába szedtem ki időnként a port levelet alóla sajnos kezd akadni.... Esetleg húzzam el és a huzat is kiviszi simán? Netán porszívó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megjött a tetőcsomagtartóm a vateráról. 9000-ért thule. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne kitisztítani a vályút, hogy erőlködés nélkül el tudjam tolni a műanyag takarólapokat? 7 év után először kap tetőcsomagtartót, de hiába szedtem ki időnként a port levelet alóla sajnos kezd akadni.... Esetleg húzzam el és a huzat is kiviszi simán? Netán porszívó?

Magasnyomású mosót a vályúba, amit csak bír, főképp a tető középvonala felől. Utána kis wd40 tili-toli.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Weisz Dani még dolgozik? Elérhető még? Régi száma, oldala nem működik! Motorvezérlő javítás miatt kellene....

Köszi!

Székesfehérváron van egy ilyen feladatokra szakosodott szaki/műhely. Minden ami az autók számítógépével kapcsolatos. Ha a prémium szegmens autóival meg tud küzdeni (BMW, MB), akkor szerintem az Opel sem lehet annyira problémás (pláne, hogy ő maga is Opel autókkal járkál). Iszonyat elfoglalt de érdemes vele beszélni....

Link to comment
Megosztás:

Székesfehérváron van egy ilyen feladatokra szakosodott szaki/műhely. Minden ami az autók számítógépével kapcsolatos. Ha a prémium szegmens autóival meg tud küzdeni (BMW, MB), akkor szerintem az Opel sem lehet annyira problémás (pláne, hogy ő maga is Opel autókkal járkál). Iszonyat elfoglalt de érdemes vele beszélni....

Én is tudok egyet,Te kire gondoltál?

Link to comment
Megosztás:

Székesfehérváron van egy ilyen feladatokra szakosodott szaki/műhely. Minden ami az autók számítógépével kapcsolatos. Ha a prémium szegmens autóival meg tud küzdeni (BMW, MB), akkor szerintem az Opel sem lehet annyira problémás (pláne, hogy ő maga is Opel autókkal járkál). Iszonyat elfoglalt de érdemes vele beszélni....

Ok, de Wesszről valaki valamit?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megjött a tetőcsomagtartóm a vateráról. 9000-ért thule. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne kitisztítani a vályút, hogy erőlködés nélkül el tudjam tolni a műanyag takarólapokat? 7 év után először kap tetőcsomagtartót, de hiába szedtem ki időnként a port levelet alóla sajnos kezd akadni.... Esetleg húzzam el és a huzat is kiviszi simán? Netán porszívó?

Magasnyomásum nincs, valami garázsban kivitelezhető megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Székesfehérváron van egy ilyen feladatokra szakosodott szaki/műhely. Minden ami az autók számítógépével kapcsolatos. Ha a prémium szegmens autóival meg tud küzdeni (BMW, MB), akkor szerintem az Opel sem lehet annyira problémás (pláne, hogy ő maga is Opel autókkal járkál). Iszonyat elfoglalt de érdemes vele beszélni....

Hi, esetleg beírnád az elérhetőségét? Múltkor épp érdeklődött valaki a fórumon. Én is csak 2 budapesti műhelyt tudtam, senki mást a környékről.

Link to comment
Megosztás:

Hi, esetleg beírnád az elérhetőségét? Múltkor épp érdeklődött valaki a fórumon. Én is csak 2 budapesti műhelyt tudtam, senki mást a környékről.

Mivel a privát számát tudom, így ide nem szeretném csak úgy "bekiabálni". Nincs semmi sumákolás a háttérben, de mégiscsak személyes telefon... Privátban bárkinek minden további nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.