Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

300-500 közt, a fényezés nagyon drága tud lenni, műhelye válogatja (és a festék típusa)... Pl Standox rendszerrel inkább a magasabb ár dominál.

Elemenként a festés 30-60e/4-5 éve volt ennyi/. (nekem baráti áron a szomszéd 25e-ért festette amikor amit kellett)

Link to comment
Megosztás:

Sejtem kire gondolsz, de nem vagyunk igazán ismerősök...

Egyébként zárom hamarabb az aukciót. Vasárnap este vége......

Nem kellett volna, engem is érdekelne, de akkor olaszországban vagyok. Amikor lejárt volna, akkor itthon lettem volna!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Én sosem értettem a vaterán,hogy miért verik fel saját maguknak az árat 1 héttel a lejárat előtt.Én mindig az utolsó percben licitáltam,ha valami kellett.

nekem nincs 0-24 internet elérésem.

én úgy szoktam, hogy rálicitálok annyit amennyit max adnék érte.

ha nem megy fel addig, akkor olcsóbban is elvihető.

már jártam úgy, hogí rálicitáltam az utolsó percben, de nem érte el az előzőét, és buktam.

volt, hogy 1-200ft-al buktam így....

Jut eszembe!

tud valaki e-bay rendelésben (paypal) segíteni?

Üdv,

Balázs

Módosítva : wakond
Link to comment
Megosztás:

Lenne néhány kérdésem, meg tudnátok mondani, hogy miután az üzemanyag alacsony jelző lámpa el kezd villogni, kb hány liter benzinnek kell még lennie a taknban? Másfél hete vettem a kocsit, és nem tapasztaltam még ki. Miután felgyullad, elég hamar el is kezd villogni, és a mutató is már a két piros vonal között volt..

A következő kérdés szélvédő előtti takaró műanyaggal, illetve a gumitömítéssel kapcsolatos, ami a motortér szélvédő felőli részén van. Ott a gumitömítésnek van egy kis lába, az a műanyag takaró alá kell, hogy bújjon, vagy fölötte legyen?

Arra gondolok, ami itt a linken látható: http://i.ebayimg.com/00/s/NzY2WDg2Mw==/z/V7EAAOxyzi9Si~0V/$_57.JPG

A víz hőmérséklete normális, ha 85 körül van a mutató? Dugóban 90 körülre is felmászik, de a menetszél 85-ön tartja.

Z14XE, 2003-as Caravan amúgy. (tankolás után a fogyasztás 7.4-re jött ki, de eléggé meg lett hajtva olyan 200km-en, szóval lesz jobb is. :-) )

Sajnos a vezető ülés háttámla tömése teljesen szétporladt, bontóból érdemes egy ülést szerezni és áttenni a tömést (bonyolult?), vagy inkább a neten hirdetett ülés szivacs javítókhoz menjek? Nyílván, ha ugyanolyan kárpitozású ülést találnék, az a legjobb, de még nem jártam sikerrel.

Link to comment
Megosztás:

Lenne néhány kérdésem, meg tudnátok mondani, hogy miután az üzemanyag alacsony jelző lámpa el kezd villogni, kb hány liter benzinnek kell még lennie a taknban? Másfél hete vettem a kocsit, és nem tapasztaltam még ki. Miután felgyullad, elég hamar el is kezd villogni, és a mutató is már a két piros vonal között volt..

A következő kérdés szélvédő előtti takaró műanyaggal, illetve a gumitömítéssel kapcsolatos, ami a motortér szélvédő felőli részén van. Ott a gumitömítésnek van egy kis lába, az a műanyag takaró alá kell, hogy bújjon, vagy fölötte legyen?

Arra gondolok, ami itt a linken látható: http://i.ebayimg.com/00/s/NzY2WDg2Mw==/z/V7EAAOxyzi9Si~0V/$_57.JPG

A víz hőmérséklete normális, ha 85 körül van a mutató? Dugóban 90 körülre is felmászik, de a menetszél 85-ön tartja.

Z14XE, 2003-as Caravan amúgy. (tankolás után a fogyasztás 7.4-re jött ki, de eléggé meg lett hajtva olyan 200km-en, szóval lesz jobb is. :-) )

Sajnos a vezető ülés háttámla tömése teljesen szétporladt, bontóból érdemes egy ülést szerezni és áttenni a tömést (bonyolult?), vagy inkább a neten hirdetett ülés szivacs javítókhoz menjek? Nyílván, ha ugyanolyan kárpitozású ülést találnék, az a legjobb, de még nem jártam sikerrel.

Ha felgyullad a szegénység jelző az kb 50-60 km-t jelent üzemanyagban még. Pontos értéket nem lehet tudni, a mutatóra se hagyatkozzál mert az is pontatlan.

A szélvédő alsó díszlécre gondolsz? https://cromax.hu/250000000-szelvedooldaluveg/250570000-elso-szelvedo-es-alkatreszei/250570187-elso-szelvedo-uveg-alkatreszei/143127-elso-szelvedo-uveg-alkatreszei-opel-astra-g-1998-2009

Nem értem hogy ott milyen kis lába van. De annak felül kell lennie.

A vízhőmérséklet mutatód teljesen normálisan működik, mindenkié ilyen.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem arra, hanem ami akkor látszik, ha felnyitod a motorháztetőt. Az a gumicsík ami végigfut keresztben. A képen amit belinkeltem jobb oldalt van.

Na ezt így fejből nem tudom hogy kell állni, ma megnézem és ha addig senki nem írja meg akkor este megírom nekem hogy van.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha kell cromaxból megoldjuk. ;)

Csak 2 hét múlva.

Nagyon köszönöm, de egy kicsit sokallom az árát. Viszont ha nem lesz más megoldás akkor szólni fogok.

Egyébként ezen gondolkodom, hogy beépítem:

http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/autovillamossagi_alkatresz/fenyszoro_bura_izzo/2_db_drl_9w_nappali_menetfeny_ingyen_posta_1932235967.html

Esetleg ha ebben tudnál segíteni, mert ezt is sokallom egy kicsit! Gondolom E-bay-en olcsóbb!?

Link to comment
Megosztás:

Karosszéria javítás utáni tapasztalatok: rossz, kátyús úton, ahol ezelőtt nyöszörgött a kárpit, most teljes csendben haladok át.

Kicsit olyan érzésem van, mintha új autóm lenne, teljes a csend bent, kívülről meg karcmentes, és fénylik mint a tükör. :D

Csak a hidegindításkor hallható vezérműlánc zörgés rontja le ezt az illúziót. Arra idén nem biztos hogy sort tudok keríteni sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.