Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem sok értelmét látom Győrbe költözni. Én Debrecenben lakom, nekem mindegy, hogy 400 km-t megyek, vagy 600-at Ausztriáig. Nekem az a bajom, hogy ez az ország egyre inkább élhetetlen lesz, Debrecenben és Győrben is. Ha tudsz németül akkor nincs min gondolkodni. Hatalmas terület, Európa húzóországai. Nekem 2 kisgyerekem van (1 és 4 évesek), de így is megyek max 2 év múlva. Addig remélem kitart a melóhelyem :)

Arra gondoltam, hogy az átlag magyar ember nem hajlandó költözni munkáért... mi most feladjuk 2 gyerekkel a megszokott életünket, a felépített házunkat eladjuk, és újat kezdünk, mert jobb lesz... senkit nem akarok bántani, távol áljon tőlem, de ha Debrecenben (hajdúszoboszlói gyerek vok...) nincs meló, de pöstön vagy Pécsen van, érdemes átgondolni, hogy menni kell...

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy az átlag magyar ember nem hajlandó költözni munkáért... mi most feladjuk 2 gyerekkel a megszokott életünket, a felépített házunkat eladjuk, és újat kezdünk, mert jobb lesz... senkit nem akarok bántani, távol áljon tőlem, de ha Debrecenben (hajdúszoboszlói gyerek vok...) nincs meló, de pöstön vagy Pécsen van, érdemes átgondolni, hogy menni kell...

Én is ezért költöztem pöstre,és nem bántam meg ,most meg már nem is mennék vissza ... mert a borsodi kistérségben nem igazán van lehetőség :(

kissé röghöz kötöttek vagyunk , és a muszáj nagy úr...

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy az átlag magyar ember nem hajlandó költözni munkáért... mi most feladjuk 2 gyerekkel a megszokott életünket, a felépített házunkat eladjuk, és újat kezdünk, mert jobb lesz... senkit nem akarok bántani, távol áljon tőlem, de ha Debrecenben (hajdúszoboszlói gyerek vok...) nincs meló, de pöstön vagy Pécsen van, érdemes átgondolni, hogy menni kell...

pécsen? hát nem tudom. én 2hetente járok pécsre és azt látom, hogy minden döglődik, és egyre rosszabb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy ez szentség törés egy Opel fórumon ilyet kérdezni, de mégis kíváncsi vagyok ki mit gondol :)

Opel Astrákkal szemben VW Golf, Opel Corsával szemben VW Polo.

Ha használtan nézzük őket, ki melyiket venné, gondolom mindenki Opelt aki itt van :)

Vajon jobbak-e VW csoport termékei Opellel szemben? Megbízhatóság, külsőleg, belsőleg és legfőképp vezetési élmény szempontjából, ha lehet ilyen kategóriákban vezetési élményről beszélni...

Állítólag a Golfok Polok Astrákkal szemben nagyon steril érzést "élményt" nyújtanak. Ki mit gondol? :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy ez szentség törés egy Opel fórumon ilyet kérdezni, de mégis kíváncsi vagyok ki mit gondol :)

Opel Astrákkal szemben VW Golf, Opel Corsával szemben VW Polo.

Ha használtan nézzük őket, ki melyiket venné, gondolom mindenki Opelt aki itt van :)

Vajon jobbak-e VW csoport termékei Opellel szemben? Megbízhatóság, külsőleg, belsőleg és legfőképp vezetési élmény szempontjából, ha lehet ilyen kategóriákban vezetési élményről beszélni...

Állítólag a Golfok Polok Astrákkal szemben nagyon steril érzést "élményt" nyújtanak. Ki mit gondol? :)

én annyira szűz vagyok hogy csak opelom van/volt :)

a kollégának van skoda fabia ami ugye VW... hát van baj :)

Link to comment
Megosztás:

Golf asszem kicsit komolyabb az astránál, de nem annyival, mint amennyivel drágább.

Viszont a corsa üti a polot. Nem sokba nézem... Kicsit lélekvesztő érzésem van tőle.

Drágábbak is, és a fenntartásuk (biztosítás, szervíz, alkatrészek árai) is magasabb többnyire (persze kivételek mindig vannak)

Link to comment
Megosztás:

Fabiákat hagyjuk, azokról nem sok jót hallottam :) Se a Seatról. Persze egy Leon Cupra az kéne :D

Igazad van, apám és én a 2002-es 1.9 sdi Fabiára a gatyánkat ráköltöttük 6 év alatt. Vezérléscsere, féktárcsaszabályzás betétcserével, 2db lengőkar szilent( 4000ft/db) 2db stab.rúd szilent(700ft/db) 6 olajcsere szűrőkkel,2db lengéscsillapító ütköző(800ft/db). Fogyasztás: inkább 5alatt, mint felett. Nem tisztem védeni, csak a saját tapasztalataimaz írtam le. ;) Bocs, kimaradt egy önindító pucolás, csapágycserével.

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, apám és én a 2002-es 1.9 sdi Fabiára a gatyánkat ráköltöttük 6 év alatt. Vezérléscsere, féktárcsaszabályzás betétcserével, 2db lengőkar szilent( 4000ft/db) 2db stab.rúd szilent(700ft/db) 6 olajcsere szűrőkkel,2db lengéscsillapító ütköző(800ft/db). Fogyasztás: inkább 5alatt, mint felett. Nem tisztem védeni, csak a saját tapasztalataimaz írtam le. ;) Bocs, kimaradt egy önindító pucolás, csapágycserével.

Ez sok 6 év alatt? 5 lityós fogyiért cserébe?

Inkább km-t írj, mert ez nekem abszolut nem tűnik vészesnek... (nekem 6 év az több mint ~ 100e KM)

Link to comment
Megosztás:

Ez sok 6 év alatt? 5 lityós fogyiért cserébe?

Inkább km-t írj, mert ez nekem abszolut nem tűnik vészesnek... (nekem 6 év az több mint ~ 100e KM)

Kb. 60 ezerre. Persze, hogy nem sok, az első mondatot viccnek szántam. Most 130pár ezer van benne, 75ezerig az első tulaj márkaszervizbe hordta, ennyivel vettem. Családi okok miatt apám átvette, megkockáztatom, nem lesz eladva 'tán soha.

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok! :icon1:

Lehet, hogy buta a kérdésem, de hol lehet ezt megnézni??? :icon14: :cry:

Köszi!

itt kell regisztrálni ls kiír mindent. : http://www.google.com/analytics/

Azt is lehet tudni hogy milyen hálózatból milyen oprendszerrel melyik városból nézték milyen hosszan melyik aloldalakat.

Valós időben is lehet és visszamenőleg is mikor hányan honnan.

A mobil eszközöknek a típusát is kiírja! Külföldi országokat nyelveket is írja. Meglepő módon a lapomat nézték még Amerikából is stb...

Szóval nagyon sok mindent lehet tudni.

Pl valaki most nézett Szolnokról! :)

És megtudtam hogy van SeaMonkey böngésző is...

És köszöntöm az Iphone-os látogatómat is. Remélem jól van optimalizálva az oldal oda is! :)

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

Köszi!

itt kell regisztrálni ls kiír mindent. : http://www.google.com/analytics/

Azt is lehet tudni hogy milyen hálózatból milyen oprendszerrel melyik városból nézték milyen hosszan melyik aloldalakat.

Valós időben is lehet és visszamenőleg is mikor hányan honnan.

A mobil eszközöknek a típusát is kiírja! Külföldi országokat nyelveket is írja. Meglepő módon a lapomat nézték még Amerikából is stb...

Szóval nagyon sok mindent lehet tudni.

Pl valaki most nézett Szolnokról! :)

És megtudtam hogy van SeaMonkey böngésző is...

És köszöntöm az Iphone-os látogatómat is. Remélem jól van optimalizálva az oldal oda is! :)

Szerinted ki volt?!

Ismerős az egyik okosság!!! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.