Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

https://lh4.googleusercontent.com/-tsXtJCF55TQ/U8WSXG2-YII/AAAAAAAAFNs/yH5ArPBJ8rk/s1152/opcom2.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-HC4GQ4mJVis/U8WSXLW_2JI/AAAAAAAAFNk/lnnoqRifUEI/s1152/opcom3.jpg

OPCOM-oztam egy kicsit.

A képen a B1S1 sensor az az egyik lambda szonda lenne?

Az első az air/fuel ratio részben 5-10 másodpercenként rich ill. lean értékek között változott.

A kettes szenzor ugyanitt folyton lean (azaz szegény) értéket adott.

Ez jelent valamit? EGR félrefordítva, de egyébként az EGR inaktív volt a műszer szerint.

Másik érdekesség.

A kocsi 2000/11 havi, mégis mindegyik műszer eddig még 2001-esnek ismerte fel :P

Link to comment
Megosztás:

Szia, megnézem le is fényképeztem neked. Rá kell takarjon a műanyagra:

IMAG0567_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezt a gumit le lehet szedni?

Úgy vettem észre, ha ezt a gumigédert kiszedném akkor kissé felemelhető lenne a műanyag rész (ami megfogja a faleveleket).

És úgy ki lehetne takarítani alóla a ganét.

Az ablaktörlőt nem akarnám szétszedni emiatt.

Úgy láttam ez működhet.

Csinált már ilyet valaki?

Kérdés, hogy utána vissza lehet-e normálisan a gumit...

Link to comment
Megosztás:

https://lh4.googleusercontent.com/-tsXtJCF55TQ/U8WSXG2-YII/AAAAAAAAFNs/yH5ArPBJ8rk/s1152/opcom2.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-HC4GQ4mJVis/U8WSXLW_2JI/AAAAAAAAFNk/lnnoqRifUEI/s1152/opcom3.jpg

OPCOM-oztam egy kicsit.

A képen a B1S1 sensor az az egyik lambda szonda lenne?

Az első az air/fuel ratio részben 5-10 másodpercenként rich ill. lean értékek között változott.

A kettes szenzor ugyanitt folyton lean (azaz szegény) értéket adott.

Ez jelent valamit? EGR félrefordítva, de egyébként az EGR inaktív volt a műszer szerint.

Másik érdekesség.

A kocsi 2000/11 havi, mégis mindegyik műszer eddig még 2001-esnek ismerte fel :P

Ha jól tudom 2000/09-től 2001-es modellévnek számít, ez lehet az oka.

O2EcA-e3199e88b21b9c2e7fdf4f0b668eecdb.j

Élmény lehet javítani egy ECU-t.

Full SMD...

Manapság már mi nem az az elektronikában?... Megvan a technológia a javításhoz.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a gumit le lehet szedni?

Úgy vettem észre, ha ezt a gumigédert kiszedném akkor kissé felemelhető lenne a műanyag rész (ami megfogja a faleveleket).

És úgy ki lehetne takarítani alóla a ganét.

Az ablaktörlőt nem akarnám szétszedni emiatt.

Úgy láttam ez működhet.

Csinált már ilyet valaki?

Kérdés, hogy utána vissza lehet-e normálisan a gumit...

Persze, simán csak le kell húzni a helyéről. Hogy utána mennyire tudod megemelni a műanyag takarót azt nem tudom. Visszarakás is sima ügy. De ha alapos akarsz lenni akkor inkább vedd ki és úgy takarítsad ki. Szélvédő díszcsík ablaktörlő karok levétele nem több 5 percnél.

Módosítva : kobraCode
Link to comment
Megosztás:

Pl. ez... :icon10:

Nem is néz ki autóelektronikai egységnek... Sőt, még csak mai "hightech" darabnak sem...

Srácok! Hogy van ez a fagyizás? Milyen fordulaton, hány km-t menjen az ember?

A lényeg hogy forogjon a gép, pl. városon kívül 90-100km/h 4-esben, Azt hogy milyen hosszan, azt az dönti el hogy autópályán vagy autóúton, mert lakott területen ne kövesd a leírtakat... :icon1: Vagy Ecotec tulajoktól elfogadja a hatóság magyarázatnak, hogy azért mentem x-el a faluban mert fagyiztattam a gépet??? A lényeg hogy pl ha utazol valahova akkor pörgesd ha tudod minél többször.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem is néz ki autóelektronikai egységnek... Sőt, még csak mai "hightech" darabnak sem...

A lényeg hogy forogjon a gép, pl. városon kívül 90-100km/h 4-esben, Azt hogy milyen hosszan, azt az dönti el hogy autópályán vagy autóúton, mert lakott területen ne kövesd a leírtakat... :icon1: Vagy Ecotec tulajoktól elfogadja a hatóság magyarázatnak, hogy azért mentem x-el a faluban mert fagyiztattam a gépet??? A lényeg hogy pl ha utazol valahova akkor pörgesd ha tudod minél többször.

Köszönöm!

Azért kérdeztem, nekem nincs erre szükségem egyelőre. Barátom elégé furcsállotta, mikor mondtam neki. Arra emlékeztem, hogy 4000-es fordulathoz közel, kb. 50km-es távon sportosan menve, hogy tisztuljon a szepszárakon a lerakódás, ne szoruljon és tisztuljon az EGR is.

Módosítva : Probert
Link to comment
Megosztás:

Nem is néz ki autóelektronikai egységnek... Sőt, még csak mai "hightech" darabnak sem...

Legyen már egy kis humorérzéked... (egy mérnöknek is lehet :) )

Egyébként elektronikáról (nem kifejezetten autóelektronikáról) volt szó, ezért bátorkodtam belinkelni, a komolyságot mellőzve.

Link to comment
Megosztás:

Ez kb. 80-as korlátozású úton automata 2-es fokozata, 110-es úton automata 3-as fokozatába kell kapcsolni, nagyjából 4-4500-as fordulaton kell tartani, ekkor még (sebesség) büntetési határon belül hajtod a járgányt.

Köszönöm!

Azért kérdeztem, nekem nincs erre szükségem egyelőre. Barátom elégé furcsállotta, mikor mondtam neki. Arra emlékeztem, hogy 4000-es fordulathoz közel, kb. 50km-es távon sportosan menve, hogy tisztuljon a szepszárakon a lerakódás, ne szoruljon és tisztuljon az EGR is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ez kb. 80-as korlátozású úton automata 2-es fokozata, 110-es úton automata 3-as fokozatába kell kapcsolni, nagyjából 4-4500-as fordulaton kell tartani, ekkor még (sebesség) büntetési határon belül hajtod a járgányt.

Kösz, de nekem egyenlőre nincs rá szükségem! Haverommal beszélgettünk a kocsiról, mert vele vettem anno és mondtam neki, hogy opeléknál van ilyen is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

nem tudjátok hol lehet ilyet venni? 10-es csőhöz kellene, van olyan változata is ami drótból van, az is megfelelne nekem. Vagy esetleg valakinek otthon elfekvőben 2db?

http://pcvizhutes.hu/?322,fem-szorito-bilincs-12.5-16mm

Egy kis Off:

bővült a géppark:

On.

Bilincs ügyben sajnos nem segíthetek, de a kétkerekűhöz sok-sok balesetmentes km-t, és széles utat kívánok! Meg hosszút! :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Egy 2001-es kocsinal szamit még valamit hogy van benne légzsák?Elvileg az màr lejet hogy nem is működik nem?

Ne sértődj meg azon amit írok, csak visszakérdezek tisztelettel: miből gondolod hogy a Te 2007-es autódban tutira működik? Lehet hogy egy 18 évesben gond nélkül működne mert minden patent, de lehet hogy egy 2012-es gépnél valami bibi miatt nem, de ez csak élesben derül ki ugyebár....

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2014/07/17/3-as_bmw-d_van_uj_legzsakot_kapsz/

Egyébként számít, az (jó)esélye megvan annak hogy működjön (pláne ahhoz mérten ahol nincs) ha még nem buherálták valamiért/valamijét.

Módosítva : Janó32
Link to comment
Megosztás:

Ne sértődj meg azon amit írok, csak visszakérdezek tisztelettel: miből gondolod hogy a Te 2007-es autódban tutira működik? Lehet hogy egy 18 évesben gond nélkül működne mert minden patent, de lehet hogy egy 2012-es gépnél valami bibi miatt nem, de ez csak élesben derül ki ugyebár....

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2014/07/17/3-as_bmw-d_van_uj_legzsakot_kapsz/

Egyébként számít, az (jó)esélye megvan annak hogy működjön (pláne ahhoz mérten ahol nincs) ha még nem buherálták valamiért/valamijét.

Azért kérdezem, mert vettem egyet a dudagomb kiszakadása miatt.Viszont átbaszták a fejemet, mert egy 2001-es légzsák amit akkor nem vettem észre.

Kivülről nagyon szép meg minden, csak hát 2001-es.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.