Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Este 7-kor -14°C, kézifékkötél befagyva, örömködés, csúszkálás korlátozott keretek közé szorítva.

Igen ilyenkor előfordulhat a kézifék bovden befagyása behúzott fékeknél. Annak tudok még nagyon örülni ha a céges kocsit elviszik, majd úgy teszik le estére tök vízszintes garázsban, hogy kézifék behúzva. Másnap kézifék kienged és indulásnál hatalmas csattanó hang. Olyan érzés mintha a kocsin valami szétszakadna. Akkor az illetó összes rokona csuklik:)

Link to comment
Megosztás:

Mi most jöttünk meg Debrecen és Komádi körútról.Hát... jó móka volt! :lol:

Debrecen felé a 42-es még jó volt,alig volt hó.A városban már sokkal rosszabb volt

a helyzet,volt csúszkálás meg kaparás bőven.Merci taxi nem bírt elindulni egy pici emelkedőn,

kereszteződésben kilincsel előre kanyarodó szintén Merci kombi,Baumax parkolóban őrültködő

Skoda 120-as és én is csúszkáltam eleget.Nem volt még takarítva az út.Hazafelé a hó erősödött

a só még nem hatott mert -8 fok volt.Berettyóújfalu után valami zöld autó az árok mélyén fejen állva,

a Furtai út olyan mint a sífutó olimpián ,simára döngölve helyenként tisztításnak nyoma sincs,viszont jó

hír hogy helyenként a szél lefújta teljesen a havat az útról.Komádiból haza Keresztesre este 7-kor,

-7 fok- az út sima hó és jég ,sebesség max 40-50 km/h.Megérkezés után hóseprés és szánkózás

a gyerekkel ,most pedig iszok valamit ,gyors.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én 1 cm szoktam. Nálam régóta bevált szokás. Ma este is így közlekedtem a -10 fokban

Helyes,ja és ez álló helyzetben is jó,mert akkor sem párásodik be!

A Corsába milyen fajta fagyállót használtál?

Nálam minden oké, kocsi a garázsba pihen :)

Ja,úgy könnyű! :lol: Akkor menj le és nézd meg,lehet már nincs is ott! :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindenkivel minden oké??

semmi probléma a hó miatt?

Semmi. Voltam autókázni, nem voltak sokan az utakon, így lehetett haladni. :lol:

Láttam! Nick névből gondoltam, hogy Te ugrottál rá. :)

Nekem is volt egy sandám, csak nem mertem mondani, mert Elekből csak betát néztem eddig ki. :D

Van:Óhazai-mézes barackos. :lol:

Még annyit hozzátennék,hogy a hátsó ablakot 1-2 mm-re leengedtem,a szél is alig-alig hallatszik az eső

sem csepeg be,viszont ezáltal a párásodás teljesen megszünt!

Pollenszűrőcsere? :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi. Voltam autókázni, nem voltak sokan az utakon, így lehetett haladni. :lol:

Merre jártál?? :lol: Én ma bepakoltam egy százast a kocsiba... reggel be Pestre fenyőfáért, aztán megszánkóztattam a gyereket :) utána Vác, esküvőre voltam hivatalos, majd ismét Pest, az asszonyt dobtam be a hugicájához. Itt volt az egyetlen igazi rossz élmény... 20 perc sorban állás az M2-n... két tűzoltót engedtünk el. Egy autó a szembe sávban a forgalommal szemben, eleje rommá törve, a másik kb. 150 m-re az árokban, keresztbe bezuhanva... A Dunlop Winter Sport 3D nagyon jó választás volt. Egyszer sem csúsztam meg egész nap, pedig nem vagyok tötyörgős típus... sőt, még kézifékesbe is kihívás bedobni az autót...

Link to comment
Megosztás:

Merre jártál?? :) Én ma bepakoltam egy százast a kocsiba... reggel be Pestre fenyőfáért, aztán megszánkóztattam a gyereket :D utána Vác, esküvőre voltam hivatalos, majd ismét Pest, az asszonyt dobtam be a hugicájához. Itt volt az egyetlen igazi rossz élmény... 20 perc sorban állás az M2-n... két tűzoltót engedtünk el. Egy autó a szembe sávban a forgalommal szemben, eleje rommá törve, a másik kb. 150 m-re az árokban, keresztbe bezuhanva... A Dunlop Winter Sport 3D nagyon jó választás volt. Egyszer sem csúsztam meg egész nap, pedig nem vagyok tötyörgős típus... sőt, még kézifékesbe is kihívás bedobni az autót...

nekem is jó volt .... Rózsaszentmárton .... gps elvitt olyan helyre... :lol: a varjú is három napi hideg élelemmel megy csak arra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Merre jártál?? :lol: Én ma bepakoltam egy százast a kocsiba... reggel be Pestre fenyőfáért, aztán megszánkóztattam a gyereket :lol: utána Vác, esküvőre voltam hivatalos, majd ismét Pest, az asszonyt dobtam be a hugicájához. Itt volt az egyetlen igazi rossz élmény... 20 perc sorban állás az M2-n... két tűzoltót engedtünk el. Egy autó a szembe sávban a forgalommal szemben, eleje rommá törve, a másik kb. 150 m-re az árokban, keresztbe bezuhanva... A Dunlop Winter Sport 3D nagyon jó választás volt. Egyszer sem csúsztam meg egész nap, pedig nem vagyok tötyörgős típus... sőt, még kézifékesbe is kihívás bedobni az autót...

BP - Ócsa és a környékeik. Felénk műszaki hibás kamionok segítették egymást. Árokban nem volt senki. Én Michelin Alpin A2-vel közlekedem így télen, szerintem egész jók, de azért a kézifékesnél teszi a fenekét. Most elgondolkodtattál azért ezekkel a Dunlopokkal. Kár, hogy gumit nem lehet próbálni, mielőtt megveszi az ember. :)

Link to comment
Megosztás:

"csáó Dani.

végig gondoltam ...nem kell az nekem ,sok a macera "

csáó, ahogy a múltkor szétkaptad a vasat, lehet, h simán menne.

du én is ellenőrzöm a termosztátom, lehet, h nekem is cserés, mert ugyan langyit fúj, de az üzemi hőmérséklet 15+ km...

nem a szereléssel van a baj.... :lol:

hanem az idővel....meg szerintem se éri meg bohóckodni vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.