Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

2005. 02. forgalomba helyezésű Cassic II. Nem Twinportos, az feláras lett volna. Lehetett választani. A gyártás hónapját nem tudom. Teljesen ugyan az a motorja. Ezért nem értem. De hát biztos az évjárat ennyit számít.

Az évjárat nem számít egyáltalán.

Azonos motorkódhoz elvileg azonos környezetvédelmi besorolás tartozna.

Ebben az esetben az okmányirodán voltak hozzá nem értő dilettánsok akik elírták a kategóriát.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem fényeztesd le a gyári küszöböt, sokat dob rajta...no meg a diszléceket és kilincseket is <_<

A gyári küszöböt tervezem! Kb. egy 20 ezerért csinálnák meg!Az jó ár érte? A kilincset és az oldallécet nem szeretném mert nagyon egyhangú lenne az autó!

Link to comment
Megosztás:

A gyári küszöböt tervezem! Kb. egy 20 ezerért csinálnák meg!Az jó ár érte? A kilincset és az oldallécet nem szeretném mert nagyon egyhangú lenne az autó!

Ha netán Z163 a festékkódod, és a küszöbfényezéstől is beigazolódna az egyhangúsági félelmed, akkor keress meg! Adok majd helyette gyári műanyag színűt! <_<

Egyébként 20e a kettő? Vagy darabja? Milyen színben? Alapozással, csiszolással? Vagy hogy kell műanyagot festeni?

Link to comment
Megosztás:

Ha netán Z163 a festékkódod, és a küszöbfényezéstől is beigazolódna az egyhangúsági félelmed, akkor keress meg! Adok majd helyette gyári műanyag színűt! <_<

Egyébként 20e a kettő? Vagy darabja? Milyen színben? Alapozással, csiszolással? Vagy hogy kell műanyagot festeni?

köszi! :D 20 ezer a kettő ebbe benne van az alapozás , valamint a csiszolás. Ezüst szürke színűre szeretném fújatni.

Link to comment
Megosztás:

Ha netán Z163 a festékkódod, és a küszöbfényezéstől is beigazolódna az egyhangúsági félelmed, akkor keress meg! Adok majd helyette gyári műanyag színűt! <_<

Egyébként 20e a kettő? Vagy darabja? Milyen színben? Alapozással, csiszolással? Vagy hogy kell műanyagot festeni?

Müanyag alapozó kell rá,mert rugalmasabb mint a vas,és alapozó nélkül ledobná a festéket.

Link to comment
Megosztás:

nincs kép.

5 ajtós

asszem ilyen pezsgő szinü

egynégy

a papám cégénél van, 1 ember használta, lekövethető előélet, sérülésmentes,

ami biztos van benne, az el. ablak, kormányvezérlés, el. tükör, ködlámoa, mittómén...

asszem enjoy felszereltség.

Link to comment
Megosztás:

nincs kép.

5 ajtós

asszem ilyen pezsgő szinü

egynégy

a papám cégénél van, 1 ember használta, lekövethető előélet, sérülésmentes,

ami biztos van benne, az el. ablak, kormányvezérlés, el. tükör, ködlámoa, mittómén...

asszem enjoy felszereltség.

kár, hogy 1,4-es. A határidő is elég szűk sajna. 1,6-os ennyiért lehet szóba jöhetett volna a családnál. De még csak a kezdeti gondolkodásnál tartanak. De Opel lesz az valószínű. <_<

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy mondom, jótanács:) az 1.6-nak H astrában semmi értelme(a Z16XEP-nek, lehet hogy a 115 lovas XER már többet tud, nem próbáltam)...

2 napig nálam volt, alig megy jobban mint az 1.4 (talán a klímázást kevésbé érezni) viszont bekap 8 litert, az egynéggyel én meg 6,7-7,1 liter körül eljárok vegyesben!... Azt hallottam, hogy a G Astrákba nagyon jó választás, de a H-ba egyáltalán nem az, csak 100 km-ként felesleges plusz 1 liter fogyi... Mondjuk kombiba már azt választanám lehet, de nem arról van szó ugye...<_<

kár, hogy 1,4-es. A határidő is elég szűk sajna. 1,6-os ennyiért lehet szóba jöhetett volna a családnál. De még csak a kezdeti gondolkodásnál tartanak. De Opel lesz az valószínű. :D
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy hete voltam műszakin és most vettem észre hogy a környezetvédelmi adatlapon van egy olyan rublika, hogy "Okmány érvénessége 2011.03.13". Mit jelent ez? Tudja valaki?

az azt jelenti, hogy amennyiben megbukott az autód a vizsgán akkor 03.13 a elött mégegyszer felhasználhatod az adatlapot.

kuka... nyugodtan, nincs rá szükséged....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Az természetes,hogy kb:5-6 megtett km után kezd csak felkúszni a hőfokmutató? Próbáltam úgy is,hogy nem volt bekapcsolva a fűtés,de akkor sem mozdult hamarabb a mutató.Azért kérdezem,mert próbálom kiszűrni,mi lehet rossz a kocsiba.//Sajnos még a szerelőm,nem tudta megnézni a gépet,az rpm ingadozással kapcsolatban.Viszont új dolgot produkál,amikor leesik 800 rpm-ről 500 rpm-re,akkor a km/h 0-ról 4 km/h-ra kitér.csinálta már párszor,ez is utalhat,valamelyik alkatrész hibájára? Válaszokat köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.