Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Másik megoldás az elektromos szervó ami ritka, viszont itt csak a kormányoszlopot kell cserélni és van egy elektronikája amit be kell kötni, ehhez javasolt egy nagyobb 70A-es generátor a plusz fogyasztás miatt és egy nagyobb akksi is.

Nekem x12xe corsám van,amiben már széria az elektromos kormányszervó.A generátorom 55A-es és a gyári akksi (33A-es) 7 évesen lett kidobva úgy,hogy én soha nem vettem ki tölteni (még télen sem).Igaz,akkutöltő híján hiába is lett volna (azóta már vettem :D).

Hozzáteszem még,hogy városban használom az autót rengeteg rövid távval,indítás-leállással,plusz még egy erősítő is be van kötve a fejegység mellé.Igaz a 2. akksi ilyen feltételek mellett már csak 4 évet bírt,de az egy noname szlovén cucc volt.

Űgyhogy szerintem fölösleges dolog nagyobb generátort betenni,ha a meglévő jól működik.

Továbbá abban se vagyok teljesen meggyőződve,hogy egyáltalán beépíthető-e?Hiszen amennyire tudom a kormányszervó is kommunikál az ECU-val.A szervó működésekor változtat pl.az alapjáraton stb.De ebben azért és sem vagyok teljesen biztos.

Módosítva : rotel
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 96-os B Corsánk, amiben elég rossz a kormánymű. Nem szervós, C12NZ motor van benne. Azt szeretném kérdezni, hogy ennek a szervósra alakítása megoldható-e? Ha igen, milyen alkatrészeket kell beszerezni hozzá? Melyik típus alkatrészei lehetnek jók ehhez az átalakításhoz?

Köszönöm a válaszokat!

Csináltasd meg a kormányművet (ha még lehet) és jó lesz az!Szerintem egy ilyen korú autóba már nem biztos,hogy érdemes ekkora beruházást eszközölni.

Link to comment
Megosztás:

Mostanában elkezdte csinálni aaz autó hogy, gyujtáskapcsoló elfordításakor nem történik semmi sem, nincs tekerés csak a csend.

Gondoltam riasztóra, gyujtáskapcsolóra, de ezeket leellenőriztem és rendben vannak, így maradt az önindító.

Amikor ez a helyzet áll elő, akkor az önindító tetejét ha megütögetem indul az autó.

Kérdés, hogy az önindítón belül melyik alkatrész okozza a hiba forrását.

van hogy 1 hétig nem csinálja, van hogy napi 2x

szóval bendix lehet, szerintem ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, szükségem lenne egy műanyag alkatrészre ami a bal első ablaktörlő tengely helyét takarja le. Pollenszűrő csere közben sajnos kipattant a helyéről és azóta nem találom.

V9Vi5fjs.jpg

Az a műanyag darab kellene ami azt a nagy lyukat takarja el mint a másik oldalon:

DZEGty0s.jpg

Véletlen nincs valakinek elfekvőbe egy darab ilyen takaró elem ? Körbejártam az összes bontót a környéken de nincs egy darab se.

Módosítva : morde
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma kicseréltem a fojtószelep potenciométert, kell egy kis idő míg hozzászokik az új alkatrészhez?

Mikor először beindítottam és járattam csudát csinált, 1000-2000 között ingadoztatta az alapjáratot, aztán járattam egy darabig és egyre jobb lett a helyzet, de volt mikor felengedtem a gázt és 1500 környékén tartotta pár pillanatig mire visszaengedte az alapjáratra, úgy veszem észre, hogy sokat javult a helyzet de még nem volt tökéletes, majd holnap kiderül mit csinál mert most csak egy helyben járattam, meg indítgattam, hogy mit mutat...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, mert ma reggel vettem észre, hogy az autó bal eleje megdőlt. Jobb oldalt nagyobb távolság is van a kerék és sárvédő közt, mint a másik oldalt. Nem padkáztam, gödörbe sem hajtottam bele mostanság. Felfüggesztéssel lehet valami gond esetleg? Köszönöm előre is a tanácsokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, mert ma reggel vettem észre, hogy az autó bal eleje megdőlt. Jobb oldalt nagyobb távolság is van a kerék és sárvédő közt, mint a másik oldalt. Nem padkáztam, gödörbe sem hajtottam bele mostanság. Felfüggesztéssel lehet valami gond esetleg? Köszönöm előre is a tanácsokat!

Lengéscsillapító elgyengült már, rosszabb esetben rugótörés.

Link to comment
Megosztás:

Az antenna talpában (ami a tetőn van, erre csavarod rá az antenna levehető részét) gyárilag van egy antennaerősítő. Ez szokott szétmállani/elvásni, ilyenkor cserélni illik.

Megnéztem az antenna talpat, de azt nem látom sehol rozsdásnak, mállottnak. Igaz az antenna kicsit ki volt csavarodva benne, így ráhúztam. Még nem volt alkalmam tesztelni a rádióadás erősségét, de még az antenna kábelt sem cseréltem ki, ami az első gondolatom volt. Mit gondolsz, ha nem a talp a ludas, a hiányzó rézmag az antenna kábelből okozhat ilyet? Merthát a TV antennánál is jelentősen gyenge a kép minősége ha csak a kábel egyik pólusa csatlakozik a TVbe.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma kicseréltem a fojtószelep potenciométert, kell egy kis idő míg hozzászokik az új alkatrészhez?

Mikor először beindítottam és járattam csudát csinált, 1000-2000 között ingadoztatta az alapjáratot, aztán járattam egy darabig és egyre jobb lett a helyzet, de volt mikor felengedtem a gázt és 1500 környékén tartotta pár pillanatig mire visszaengedte az alapjáratra, úgy veszem észre, hogy sokat javult a helyzet de még nem volt tökéletes, majd holnap kiderül mit csinál mert most csak egy helyben járattam, meg indítgattam, hogy mit mutat...

Na kipróbáltam, 1-es 2-esben húz mint a rossznyavalya, már nem esik le a fordulat, de 3-4-5-ben lótúró, ugyan úgy ránt kicsit, motorféknél is, meg ugyan úgy gondolkodik, de 1-es 2-esben jó.(hidegen-melegen)

Szóval arra jutottam, hogy nem tudom hol lehet a hiba.Fogyasztása jó, indul, bár indulhatna könnyebben is...Viszont legalább nem pörgeti 2000 főlé beindulás után mint az előző érzékelőnél.

Hibalámpa továbbra sincs, és tárolt hibakód sincs.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem az antenna talpat, de azt nem látom sehol rozsdásnak, mállottnak. Igaz az antenna kicsit ki volt csavarodva benne, így ráhúztam. Még nem volt alkalmam tesztelni a rádióadás erősségét, de még az antenna kábelt sem cseréltem ki, ami az első gondolatom volt. Mit gondolsz, ha nem a talp a ludas, a hiányzó rézmag az antenna kábelből okozhat ilyet? Merthát a TV antennánál is jelentősen gyenge a kép minősége ha csak a kábel egyik pólusa csatlakozik a TVbe.

Kívülről nem is fogsz látni semmit az antennatalpon mert egy műanyag házban van az egész, de ettől még lehet hogy belefolyt a víz és a belseje teljesen elvásott már. Hogy az általad leírt jelenség okozhat-e ilyesmit azt nem tudom, jellemzően ez szokott előfordulni amit írtam.

Link to comment
Megosztás:

Kívülről nem is fogsz látni semmit az antennatalpon mert egy műanyag házban van az egész, de ettől még lehet hogy belefolyt a víz és a belseje teljesen elvásott már. Hogy az általad leírt jelenség okozhat-e ilyesmit azt nem tudom, jellemzően ez szokott előfordulni amit írtam.

Köszi a véleményt. Azt megírnád még akkor kérlek, hogy hogy tudom ezt a műanyag hűzat leszedni/szétszedni, hogy megnézhessem a szerkezetet belülről is? Hogyha olyan ramatyul van mint ahogy azt leírtad akkor én házilag tudnék vele csinálni valamit, vagy mindenképpen cserés a történet?

Link to comment
Megosztás:

Üdv

x14xe motor. Arra lettem figyelmes hogy mikor felmelegszik a víz a kocsiba és kapcsol a hűtőventillátor akkor nem hűti vissza a vizet 90 fok környékére hanem kicsit megy és le is kapcsol. Termosztát cseréje orvosolja ezt a gondot? Valami tipp hogyan cseréljem ki hogy ne folyon el az összes hűtőfolyadék? :)

Link to comment
Megosztás:

Ez engem is érdekelne! Az ISO átalakító kábelben én kikötöttem a kék vezetéket, ami eltünteti a dátumot, ha megy a rádió. Véletlenül nem erről a kék vezetékről kapja a betápot?

Ezt én is szeretném tudni mert jelenleg nagyon gyenge a rádió jelem.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a véleményt. Azt megírnád még akkor kérlek, hogy hogy tudom ezt a műanyag hűzat leszedni/szétszedni, hogy megnézhessem a szerkezetet belülről is? Hogyha olyan ramatyul van mint ahogy azt leírtad akkor én házilag tudnék vele csinálni valamit, vagy mindenképpen cserés a történet?

Nem biztos hogy az a baja, de kiderül ha szétszeded. A rossz hír viszont az hogy ehhez le kell szedni a tetőkárpitot., mert amögött van a csavar ami az antennatalpat rögzíti. Ha lejött, szétszedted és tényleg láthatóan beteg a belseje, akkor viszont csak a csere segít.

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos hogy az a baja, de kiderül ha szétszeded. A rossz hír viszont az hogy ehhez le kell szedni a tetőkárpitot., mert amögött van a csavar ami az antennatalpat rögzíti. Ha lejött, szétszedted és tényleg láthatóan beteg a belseje, akkor viszont csak a csere segít.

Nem szeretnék nagyon vitatkozni,de ahhoz nem kell leszerelni az egész tetőkárpitot,hogy a belső rész állapotát meg tudjuk vizsgálni.Az antenna alatt van a tetőkárpiton egy műanyag idom,amit ha kiszerelsz,láthatóvá válik az antenna felfogó csavarja belülről.Látszani fog az állapota (rozsdás-e,helyén van-e a kábel).

Nálam legalábbis ez helyzet (2000-es x12xe).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszaki vizsgán beleköthetnek-e abba, hogy az 1994-es Opel Corsa B-men (ami C14NZ motorral felszerelt) 165/65R14-es méretű nyári gumikat szereltettem?

Bizonyos újabb (azt hiszem 1997 utáni) Corsa B-ken ez a gyári méret is, de a '94-esre még azt hiszem kizárólag 145/80R13 való hivatalosan.

Köszi előre is!

Üdv,

Balázs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hát nem tudom mi lehet a hiba, de készítettem egy videót, így talán már jobban átlátjátok és tudtok valami okosságot:

Nézzétek végig.

https://www.youtube.com/watch?v=G5WWn04KD9g&list=HL1399045375&feature=mh_lolz

Hideg motornál ezt csinálja, melegen hasonlóképpen, és nem csak padlógáznál hanem elég ha hirtelen nyomsz neki egy gázfröccsöt.

Gyorsulni aligha tudsz erőtlen alig akarja emelni a fordulatot menet közben.

Mi lehet?Gyújtás?Levegő?Üzemanyag?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hát nem tudom mi lehet a hiba, de készítettem egy videót, így talán már jobban átlátjátok és tudtok valami okosságot:

Nézzétek végig.

https://www.youtube.com/watch?v=G5WWn04KD9g&list=HL1399045375&feature=mh_lolz

Hideg motornál ezt csinálja, melegen hasonlóképpen, és nem csak padlógáznál hanem elég ha hirtelen nyomsz neki egy gázfröccsöt.

Gyorsulni aligha tudsz erőtlen alig akarja emelni a fordulatot menet közben.

Mi lehet?Gyújtás?Levegő?Üzemanyag?

mintha légtömegmérő nem tudná venni a lapot. féktisztítós kifújás nem használ,akkor vidd olyanhoz aki látott már ilyet.

mert lehet légtömegmérő,lehet gyújtás holtpont jeladó kezdi feladni a harcot,de a légtömegmérőre gyanakodnék elsősorban ha az enyém lenne.

esetleg nézd meg milyen lehúzott légtömegmérővel,úgy sem lesz az igazi,mert csak kb-ra fogja tudni mennyi oxigént kap akkor most,de ha javul a helyzet,akkor légtömegmérő hiba szinte 100%.

Módosítva : hakapeszimaki
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszaki vizsgán beleköthetnek-e abba, hogy az 1994-es Opel Corsa B-men (ami C14NZ motorral felszerelt) 165/65R14-es méretű nyári gumikat szereltettem?

Bizonyos újabb (azt hiszem 1997 utáni) Corsa B-ken ez a gyári méret is, de a '94-esre még azt hiszem kizárólag 145/80R13 való hivatalosan.

Köszi előre is!

Üdv,

Balázs

Ilyet még nem halottam, 1.4-esre a 165/70 R13-as is gyári váltóméret, amit írtál már nem gyári, nem szerintem nem fogják nagyon firtatni, bár vizsgabázis függő, illetve a km órád csalni fog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszaki vizsgán beleköthetnek-e abba, hogy az 1994-es Opel Corsa B-men (ami C14NZ motorral felszerelt) 165/65R14-es méretű nyári gumikat szereltettem?

Bizonyos újabb (azt hiszem 1997 utáni) Corsa B-ken ez a gyári méret is, de a '94-esre még azt hiszem kizárólag 145/80R13 való hivatalosan.

Köszi előre is!

Üdv,

Balázs

Általánosságban: csak gyári méretű kerék, vagy annak váltómérete lehet az autón. Gyakorlatilag vizsgabázis függő a dolog. Auzstriában például a forgalmi engedélyben benne vannak a gyári illetve a váltóméretek. Így közúti ellenőrzésen is simán meg lehet bukni. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretnék nagyon vitatkozni,de ahhoz nem kell leszerelni az egész tetőkárpitot,hogy a belső rész állapotát meg tudjuk vizsgálni.Az antenna alatt van a tetőkárpiton egy műanyag idom,amit ha kiszerelsz,láthatóvá válik az antenna felfogó csavarja belülről.Látszani fog az állapota (rozsdás-e,helyén van-e a kábel).

Nálam legalábbis ez helyzet (2000-es x12xe).

Feltehetően év/modellfüggő lesz a dolog, mert nálam sincs kémlelő műanyagfedél, csak a tetőkárpit.

A B-oszlop sincs megrepedve, legalábbis kívülről és az ajtó helyén.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Létezik az, hogy a 3 ajtos corsáknak nem egyforma a csomagtér ajtajuk? A bontott darabot nem lehet lecsukni, az alján kb 3 cm eláll kifelé. Se az eredeti, se az új nem volt törve.

Egyformának kell lennie, az én 94-esemen is 99-es ajtó van fent, nem kellett más csinálnom csak a zsanérokat a kasztnin fellazítani, majd a stiftelés után beállítani, próbálj meg azokkal játszani. T20 vagy T30-as torx kell hozzá ha jól emlékszem, a tetőkárpit alatt lesznek a csavarok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.