Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Ma lehordtam a téliket a pincébe, és leengedtem a nyomást 1bar-ra. Gondoltam, a gumi anyaga kevésbé fárad az állásban alacsonyabb nyomáson.

Erre most azt olvasom, hogy a gyári érték fölé kellene fújni, mert amúgy is leereszt majd valamennyit!

Ez szerintem a gumik oldalának az idő előtti repedezéséhez vezet majd, amikor feltesze, majd beállítom úgyis a nyomást, addig meg minek feszüljenek!?

Mit gondoltok erről?

Én nem szoktam variálni a nyomással, szerintem felfújni, és leereszteni is felesleges. Egyébként csak 2-3 tizedet szokott ereszteni, ha jó. A pincében ill. garázsban nagyjából állandó hőmérsékleten van, UV-fény nem éri, terhelés nincs rajta, úgyhogy idő előtti berepedezéstől szerintem nem kell tartani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Szerintetek, hogy mutatna G astran? 5 ajtóson.

Szerintem nagyon jól mutatna! Igaz én elfogult vagyok, mert nekem az ilyen sokküllős felnik nagyon bejönnek.

Mondjuk így! Tudom nem öt ajtós, de ezt a képet láttam jónak a rászerkesztéshez. És ezen gyári 15"-os felni van, amihez lehet viszonyítani.

http://kepfeltoltes.hu/view/140317/Opel_astra_g_sport_1.6-16v_side_summer_day_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosítva : Probert
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon jól mutatna! Igaz én elfogult vagyok, mert nekem az ilyen sokküllős felnik nagyon bejönnek.

Nekem is tetszik, szerdán elhozzák meglesem ha nem találok semmi kizáró okot akkor pénzelek és nem a téli gumákat nyírom tovább.

Köszi a szerkesztést :)

Módosítva : Dj Menyus
Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, szerdán elhozzák meglesem ha nem találok semmi kizáró okot akkor pénzelek és nem a téli gumákat nyírom tovább.

Köszi a szerkesztést :)

Én nem vennék mégegyszer ilyen sűrű küllőset. Nagyon pepecs takarítani! Hátul pedig a tárcsaféket nagyon kitakarja.

Pedig az lenne a cél, hogy jól látható legyen!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem olyan régen vettem a képen látható alufelni szettet. Annyit tudok róla, hogy olasz gyártány, sajnos a márkája rejtély. A segítségeteket kérem abban, hogy ha valaki tudja konkértan mi lehet a típusa írja már meg, mert felni kupakat keresek hozzá, és pontos típus szerint nyílván sokkal egyszerűbb. Előre is kösz!

2014-03-04_15.15.54_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolj2014-03-04_15.15.54_www.kepfeltoltes.hu_

2014-03-04_15.16.07_www.kepfeltoltes.hu_

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem olyan régen vettem a képen látható alufelni szettet. Annyit tudok róla, hogy olasz gyártány, sajnos a márkája rejtély. A segítségeteket kérem abban, hogy ha valaki tudja konkértan mi lehet a típusa írja már meg, mert felni kupakat keresek hozzá, és pontos típus szerint nyílván sokkal egyszerűbb. Előre is kösz!

Nézd meg a küllők belső felét, hátha van felirat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Még egyszer jelzem, hogy bár megtisztel hogy kifejtitek a véleményetek a külleméről, de nem ez vot a kérdés, HANEM HOGY MI LEHET A KONKRÉT MÁRKÁJA?

Figyelj jobban! Az a válasz nem neked ment, hanem Dj Menyus-nak! :omg:

Módosítva : Probert
Link to comment
Megosztás:

Az én válaszom pedig bárkinek szól aki magára veszi ;)

Gondolom, azért az feltűnt, hogy eme forum sem egy emberről szól. Szóval, ha tudnak biztosan segítenek.

Szvsz szerintem tök felesleges a tipust kideríteni, meg kell mérni pontosan mekkora is az agy átmérő és rendelni valami utángyártottat, akár opel logoval is. Oszt jónapot kívánok.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem olyan régen vettem a képen látható alufelni szettet. Annyit tudok róla, hogy olasz gyártány, sajnos a márkája rejtély. A segítségeteket kérem abban, hogy ha valaki tudja konkértan mi lehet a típusa írja már meg, mert felni kupakat keresek hozzá, és pontos típus szerint nyílván sokkal egyszerűbb. Előre is kösz!

2014-03-04_15.15.54_www.kepfeltoltes.hu_

A képet a Képfeltöltés.hu tárolj2014-03-04_15.15.54_www.kepfeltoltes.hu_

2014-03-04_15.16.07_www.kepfeltoltes.hu_

Szerintem erre nem kapsz választ egyhamar!

Amit megpróbálhatsz, hogy a gugliba alufelnire, öt küllős, vagy négycsavaros, olasz kombinációival keresel képeket, és ott végignézed, hátha megpillantod valahol!

A csavarfuratok mellett mi az a pár betű?

Módosítva : wasquez
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.