Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

A váltó box előtt a közép konzol alatt van 5 darab kábel, végén csatlakozóval. Nem tudja valaki, hogy mire lehet őket esetleg használni? Egyik sincs sehova se bedugva.

Köszönöm, Balu.

Ilyeneket én is találok. Pl a kapcsolótábla alatt van egy világoskék nagy csatlakozó árválkodik. Bezzeg a ködlámpáig nem vittek csatlakozót ki...

Link to comment
Megosztás:

Szia Gábor!

Hol fóliáztattad,és mennyibe fájt? Ha nem publikus,írd meg privibe.

Nekem múlt héten műszakin letépték a fóliát,pedig műbizonylatos volt,igaz németül van írva,de nekik nem felelt meg.

Azt hallottam kell valami számkódot ragasztani az üvegre,hogy elfogadják?

Igaz ez?

Köszönöm!

Itt csináltattam: http://www.typobaureklam.hu/?page=detail&id=2

Műbizit is adtak, a linken láthatod is hogy hogy néz ki, és számkód is van az üvegen.

Az árra már pontosan nem emlékszem, olyan 35e körül rémlik, első szélvédő kivételével mindenhol.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Akkumulátor ellenőrzésekor a két szélső cellában a fokyadék nem lepte el a cellákat.töltöttség 12,2 V. Inditáskor leesik 10 V-ra.A töltsem 14,4 volt.A 10 volt-ra leesés gondolom a végét jelenti az akksinak.

Heló. Nem. 9,8V a minimum az elméletben indítózáskor. Töltsd fel minden cellét hogy minimum 1cm-el lepje el és használd. Tél előtt javasolt kivenni az akkut és teljesen feltölteni. Így télen kevesebb meglepetés érhet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Itt csináltattam: http://www.typobaureklam.hu/?page=detail&id=2

Műbizit is adtak, a linken láthatod is hogy hogy néz ki, és számkód is van az üvegen.

Az árra már pontosan nem emlékszem, olyan 35e körül rémlik, első szélvédő kivételével mindenhol.

Őket ismerem,náluk fóliáztattam az első fényszóróimat. Már más is ajánlotta őket itt a fórumon.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Megjött a várva várt tempomatos indexkar. Lassan neki fogok feküdni, hogy be is kerüljön, követve a leírásokat.

Az a kérdésem, hogy Békéscsaba környékén van-e valaki akinek van Tech2-je, hogy működésre is bírjuk a tempomatot.

Esetleg, ha van olyan a környéken aki csinált már ilyet és ellátna tanácsokkal, illletve problémák elhárításának lehetőségét amik menet közben előjöhetnek az ne habozzon írjon rám!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Új vagyok itt, nem tudom hogy jó helyre írom e a problémámat?
Adott egy 99 es 1,6 16v Astra G caravan.

Az a problémám hogy jelenleg 1db kulcs van az autóhoz, amivel indítható, nyitható és zárható a központízárral.
De szeretnék hozzá csináltatni egy pótkulcsot is, amivel ezen műveletek elvegezhetők, de a kódos kártya már nincs meg.

Olvastam hogy, az immo chip és a távvezérlőt is tanítani kell hozzá,esetleg ez megoldható lenne úgy, hogy veszek egy gyári bontott komplett kulcsot immo chippel és távvezérlővel azt hozzá tanítani az autóhoz?

Plusz vénék egy nyers kulcsszárat az indítókulcshoz másoltatnám.

Vagy esetleg tudnátok valami ötleteket adni?

Előre is Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Új vagyok itt, nem tudom hogy jó helyre írom e a problémámat?

Adott egy 99 es 1,6 16v Astra G caravan.

Az a problémám hogy jelenleg 1db kulcs van az autóhoz, amivel indítható, nyitható és zárható a központízárral.

De szeretnék hozzá csináltatni egy pótkulcsot is, amivel ezen műveletek elvegezhetők, de a kódos kártya már nincs meg.

Olvastam hogy, az immo chip és a távvezérlőt is tanítani kell hozzá,esetleg ez megoldható lenne úgy, hogy veszek egy gyári bontott komplett kulcsot immo chippel és távvezérlővel azt hozzá tanítani az autóhoz?

Plusz vénék egy nyers kulcsszárat az indítókulcshoz másoltatnám.

Vagy esetleg tudnátok valami ötleteket adni?

Előre is Köszi.

Kell hozzá a Car-Pass mindenképp!

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Ma beraktam egy utángyártott világításkapcsolót amiben van ködfényszóró kapcsoló is. Kapcsol minden, ahogy kell csak annyi h 3as állásban nem állít magasságot(mondjuk ez nem is izgat mert nem vontatok) , inkább az h amikor tompítottra kapcsolok hiába tolom fel a fényerőt tök halvány a műszerfalvilágítás, a másikkal jó, azon még lejjebb is vettem a fényerőt. Vmi trükk h mikor melyiket hova ki merre? Hívtam az eladót ő még nem találkozott ilyennel, (igaz miért vallaná be). De mondta h ha nem akkor visszavihetem és megnézik. Köszi!

Ui: Ma fóliáztattam be a kocsit, B-től hátra szigorúan. Műbizi van, fólián azonosító van. Shark, a legsötétebb. Pótféklámpa körbevágva.

SZerk2.: Belefutottam egy olyan utángyártott modulba amit olyan ember rakott össze gondolom én akinek már herótja volt a munkától. Potikon kellett állítani, hogy legyen normál fény és 3. magasság állítás. Pluszba ami a tompítottnak a tekerőjét világítja meg gyújtás ráadáskor led az is vmiért ki volt égve (az lehet én voltam). Régiből kiszedtem és beraktam. majd rakok be jobb ledet. Elsőköd relé be, bizti már volt benne, visszajelző működik, már csak a lámpákat kell feldobnom.

Módosítva : Atala
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Új vagyok itt, nem tudom hogy jó helyre írom e a problémámat?

Adott egy 99 es 1,6 16v Astra G caravan.

Az a problémám hogy jelenleg 1db kulcs van az autóhoz, amivel indítható, nyitható és zárható a központízárral.

De szeretnék hozzá csináltatni egy pótkulcsot is, amivel ezen műveletek elvegezhetők, de a kódos kártya már nincs meg.

Olvastam hogy, az immo chip és a távvezérlőt is tanítani kell hozzá,esetleg ez megoldható lenne úgy, hogy veszek egy gyári bontott komplett kulcsot immo chippel és távvezérlővel azt hozzá tanítani az autóhoz?

Plusz vénék egy nyers kulcsszárat az indítókulcshoz másoltatnám.

Vagy esetleg tudnátok valami ötleteket adni?

Előre is Köszi.

Az immós kulcsot meg tudják csinálni, a távirányítóról nem tudok nyilatkozni.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Fél délutános gugli és fórum bújás után nem igazán jutottam dülőre. Olvastam, hogy a z14xepes verdákba kell egy modul ami a e-gázpedált vezérli, vagy olvassa a jeleit(ebbe most ne kössünk bele ;) ).

Honnét lehet szerezni ilyen modult? Vagy vkinek már sikerült ebbe a tipusba belerakni? Gugliba való beírás után felhívtam egy ilyen "szervízt", (ott volt h csak Z motorokhoz) és mondták h az enyémbe nem lehet, mert h egyedi kell bele. Opelék erre nem gondoltak, h hátha vki kérne bele? Igaz, ez csak egy 1.4-es (nem lenézni akarom mert tökéletesen meg vagyok elégedve vele!!) csak nehogy már ebbe a típusba lehetetlen... z14xe-be 25 lenne, +P meg plusz 100e.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek.

Gondom akadt a fűtőventilátorral. Az a hiba, hogy nincs 1-es fokozat. 2,3,4 megy. DE ha 2-ből kapcsolok vissza 1-be akkor megy az 1-es.

Szorulna a motor csapágyazása? Vagy a kapcsolóban lehet valami gond? Ha esetleg előtét ellenállat, akkor azt csak egyben lehet lehet cserélni vagy javítható?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.