Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok

Köszönöm a segítségeket, hozzászólásokat eddig.

Amiért írok most, van egy: (2006 Astra-H ból)

- TID kijelzőm, kerettel, karcmentesen szép és működik, 8000-ért eladósorba került.

- Kábel+csatlakozó és érintkező UEC modulba. Aki utólag akar "Emlékeztető csomag" más néven "Diagnosztikai opciót" az Astra H ba beépíteni és neki is hiányzik egy összekötő kábel

az UEC modultól a hűtővíztartályhoz vagy az ablakmosótartályhoz. Itt meg lehet nézni mire is jó: http://web.t-online.hu/joaopinto/astra-h.htm

(Kábelből 2db ot rendeltünk angliából, darabja 5000FT volt (postával) 1db maradt, mert az gyárilag megvolt már a kocsiban)

Akit esetleg ezek érdekelnek írjon.

Link to comment
Megosztás:

A bal hátsó ajtómban elhallgatott a hangszóró.

Leszedtük a kárpitit, kivettük a kábelköteget és igen, elszakadt egy ér.

Érdekes, hogy már javították, már volt toldott ér.

Másik érdekes dolog, hogy bal oldalt több ér ment a csatlakozóba, mint amennyi az aljzatban használva van. Jobb oldalt rendben volt. Lehet előkészítés? Mindegy.

Kicseréltünk 6-7 eret, most minden jó.

DE jobb oldalt csak ma tűnt fel, hogy nincs meg a kék műanyag gyűrű, ami a csatlakozót az aljzatban tartja. Szerencsére eddig nem csúszott szét.

Voltam bontóban de azt mondták, hogy csak kábelköteggel adják 3000Ft-ért.

Tudtok valahol olcsóbban ilyen kék, műanyag gyűrűt?

Az Astra G-hez vajon ilyen kell?

Köszönöm a válaszokat!

Szia!

Sajna kb. annyiba fog fájni. A gyári köteget meg, ne tudd meg! Nekem tavaly egy vezetékforrasztás után nem tették vissza helyi szervizben - nem Opelos - azt hittem idegbajt kapok!

Nekem azt mondták elhagytam menet közben. Javítás után hazamentem megnéztem és lógott az ajtóból minden! Hogy eshet ki egy zárt - felfűzött elemekből álló - rendszerből bármi is? A köteg mind két vége rögzítve, a műanyag elem szintén zárt (legalábbis gyári állapotában össze pattintva)!

A szerelés helyén nézz szét, esetleg ajtóban kárpit alatt,ha le volt véve, a kocsiban ülés alatt.

Én is néztem a G Astráét, évjárat függő, 2006-tól azt hiszem stimmel (enyén 2007 H Cravan) én is abból szereztem. Vauxhall esetleg megoldás lehet!

Arra vigyázz. hogy a gumiharang szépen beviszi neked a nedvességet a kábelköteg mellett a kocsi belső részéhez, ami nem szerencsés.

Valami nem stimmel!

Kimentem megnézni a kábelt.

Biztos, hogy a kék gyűrű hiányzik? Az fix az aljzatban, a csatlakozón van még egy közdarab ami a gumit és a csatit magát tartja az ajtóban. A kék gyűrűt csak ki feszegetni lehet, azt körmök tartják az aljzatban. Ha benyomod akkor csak a csatlakozót oldja, a gyűrű a helyén marad.

Nem a szürke kör alakú elem hiányzik, ami a "gumiharangot" is tartja?

Az a műanyag karika két fél elemből áll, egyik oldalon nyitható-zárható kis körmökkel rendelkezik a le és felszereléshez, miután beteszed a helyére a csatlakozót nem tud kiesni a helyéről.

Ha kell teszek fel képet, addig nézd meg mi hiányzik - a másik oldalihoz képest!

Üdv: zsombi01

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Sajna kb. annyiba fog fájni. ...

Kimentem megnézni a kábelt.

Biztos, hogy a kék gyűrű hiányzik? ...

Üdv: zsombi01

Szia!

Nekem biztos, hogy a kék műanyag gyűrű hiányzik.

A szürke, ami a gumit szorítja össze az megvan.

Nem mi hagytuk el, már így vettem a kocsit, mert emlékszem, hogy nem volt egyforma a két oldalon, de

akkor még nem volt annyi eszem, hogy jobban megnézzem miért.

A jobb oldalt már cserélhették a kábeleket. Onnan hiányzik a kék gyűrű. :sowwy:

A bal oldalt kollégámmal tettük rendbe a minap.

Link to comment
Megosztás:

Holnap raknám be a ledeket. Baromi picik, így azt hiszem vennem kell egy normális pákát, mert nem vagyok benne biztos, hogy pillanat pákámmal ez menni fog. Valakinek ezzel tapasztalat? Illetve, honnan tudom, hogy a leden melyik a negatív, illetve pozitív? Semmire erre utaló jelet nem látok rajta.

Más:

Valaki kérdezte, hogy mi van akkor, ha manuális klímával indítjuk a kocsit. Semmi, mert nem kapcsol be, csak akkor, ha Te ráadod ismét a klímát. A menüben úgy látod majd, mintha be lenne kapcsolva, de csak akkor működik, ha kikapcsolod, majd újra bekapcsolod a klímát.

Nekem elméletben cosmo felszereltségű a kocsim,de nem vagyok benne biztos...

Nincs multikormány, sport gomb, ülésfűtés.

Eső szenzor meg ott van a helyén(már ha ott van ahol a belső világítást lehet kapcsolni), de ahogy nyomkodom a gombot, így az jön le, hogy nincs is ott a kapcsoló.

Link to comment
Megosztás:

Holnap raknám be a ledeket. Baromi picik, így azt hiszem vennem kell egy normális pákát, mert nem vagyok benne biztos, hogy pillanat pákámmal ez menni fog. Valakinek ezzel tapasztalat? Illetve, honnan tudom, hogy a leden melyik a negatív, illetve pozitív? Semmire erre utaló jelet nem látok rajta.

A kis négyszög alakú LED-nek az egyik sarkánál van egy kis letörés, de ezt mutatja az oldalon, ahol a kicserélést prezentálták.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok-e nekem tanácsot adni, hogy ha bontott GID grafikus kijelzőt szeretnék venni (lenullázottat) az Opel Astra H 2007-es évjáratú autómba, akkor hátul a címkén, vagy bár hol mire figyeljek, hogy jó is legyen az autómba? Cseréről lenne szó, ezért nem máshonnan vett kijelzőről kérnék tanácsot, hanem hogy milyen kell egy GID-ből, ha nem tudjuk azt, hogy milyen autóból lett kiszerelve. Tehát mit kell néznem rajta???

Előre is köszi a hozzászólásokat!!!

Link to comment
Megosztás:

Op-com és Tech2 közül melyik tud többet és mennyivel?

nem tudsz SPS-t csinálni vele :)

nagyon sok kód indexet nem tud és variáns kódolásokat

sok mérési blokk hiányzik belőle

bizonyos modulokat nem kezeli

valaki írta hogy nem lehet venni gyári készüléket

de lehet .

sőt mdi-t is lehet venni ami az utódja

minden pénz kérdése ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem van Op-com-om élő adatot mutat, hibakódot töröl. Minden külön egységet látott eddig amire tettem(B vectra, G Astra ,C vectra) kimeneti teszteket tud, még km órát is állít. Szerintem 8-9000-et meg ér, már ha csak hibakódot törölsz vele akkor is.

Köszönöm. Akkor úgy kérdezem, az Op-com mennyivel tud kevesebbet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kipurcant az aksim és ezt néztem helyette http://www.akkumax.h...0ah-akkumulator , erről tud valaki valamit nyilatkozni? 1.4 xep a kocsi

Ha esetleg valaki tud jobbat hasonló áron max. 18.000 Ft-ig, szívesen várom a javaslatát ! :)

Köszi előre is !

Szia!

Ez egy elég régóta működő cég, és akksikat gyártanak mindenféle területre. Bár én még nem találkoztam velük, pedig tőlünk keletre, és délre (Románia, Szerbia, Bulgária) vannak üzemeik.

Esetleg nézz szét itt: kauffer.hu

http://kauffer.hu/termek_oldal/htmls/?cikkkod=55519-BAN esetleg

http://kauffer.hu/termek_oldal/htmls/?cikkkod=5564000483122-VAR

Én ott vettem akcióban Vartát (70Ah) 19 ezerért. A Bannert egyébként tudom javasolni, előző autóimban is az volt, nem volt gondom velük sosem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van Op-com-om élő adatot mutat, hibakódot töröl. Minden külön egységet látott eddig amire tettem(B vectra, G Astra ,C vectra) kimeneti teszteket tud, még km órát is állít. Szerintem 8-9000-et meg ér, már ha csak hibakódot törölsz vele akkor is.

Km órát nem csak egyszer lehet állítani Op-com-mal?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kipurcant az aksim és ezt néztem helyette http://www.akkumax.h...0ah-akkumulator , erről tud valaki valamit nyilatkozni? 1.4 xep a kocsi

Ha esetleg valaki tud jobbat hasonló áron max. 18.000 Ft-ig, szívesen várom a javaslatát ! :)

Köszi előre is !

Szia! Én pont ilyet használok fél éve, tökéletes! Másik monbat premium akksink is van (65ah), 6 éve indít! A Banner is jó, Vartából én minimum a blue dynamicot venném, de az már drágább. Esetleg az exide excell-t tudom még javasolni ilyenünk is van 4 éve és jó! http://www.akkumax.h...obb-akkumulator

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A napokban lemerült az akku a kocsiban, és ennek következtében megnémult a riasztó is.

Annyit sikerült kiderítenem hogy nem gyári, viszont semmi egyebet mert használtan vettem. A szélvédő 2 oldalán van 2 érzékelője a rendszernek, nemtudom, ez mennyiben segíti a típus beazonosítását, valamint a gyári kulccsal mikor lezártam akkor be is kapcsolt a riasztó.

Jó lenne ha megtudná valaki mondani hogy mi módon lehetne újra aktiválni a riasztót. Egy H-s GTC-be van beszerelve.

Előre is köszönöm: Márk

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kipurcant az aksim és ezt néztem helyette http://www.akkumax.h...0ah-akkumulator , erről tud valaki valamit nyilatkozni? 1.4 xep a kocsi

Ha esetleg valaki tud jobbat hasonló áron max. 18.000 Ft-ig, szívesen várom a javaslatát ! :)

Köszi előre is !

http://www.csergoe.hu/telkoszonto-akkumulator-es-fagyallo-akcio

Ha már ennyi akkor gyárit szerintem.enyémben 6 éves 2 hónapos már :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek olyan akinek gyári kihangosító van az autójában (UHP4), annak az azonosítója BA (ezt csak opcom-mal vagy Tech2-vel lehet megnézni, és akkor már érdekelne a szoftver verziója is), és budapesti vagy környéki?

Köszönöm előre is, üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek olyan akinek gyári kihangosító van az autójában (UHP4), annak az azonosítója BA (ezt csak opcom-mal vagy Tech2-vel lehet megnézni, és akkor már érdekelne a szoftver verziója is), és budapesti vagy környéki?

Köszönöm előre is, üdv.

ezt is megnézem :)

meg amit kértél .... csak jussak el odáig :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, megvettem a korábban linkelt Z13DTH caravant, úgyhogy most már legálisan vagyok itt :)

Az Y17DT-hez képest nem számottevően lomha, bár azt sem egy rakéta....

Rögtön lenne is kérdésem:

1. Az akku még gyári benne, azaz 5 éves GM akku, 60Ah-s. Mivel a G astrámban 70-es van és csak két éves, gondoltam kicserélem a kettőt. Azt gondolom, az újba 60 helyett 70-es az oké, abból nem lesz probléma (cáfoljatok meg, ha igen), de kérdés, hogy egy Y17DT-be nem karcsú-e a 60-as. Emlékeim szerint 65-össel vettem 2009-ben, én raktam bele a 70-eset, de mégis, ugye nem kicsi bele a 60-as?

2. Rádió kódot nem kaptam a kocsihoz (mittomén milyen gyári egység van benne, mp3 lejátszós CD-vel, azt tudom). Ígérte a tulaj, hogy borsos áron beszerzi az Opeltől, de addig is cserélhetem az akkut anélkül, hogy a rádió kérné a kódot? Állítólag ez nem kéri akkucserénél a kódot, ellentétben a G-vel, ami minden áramtalanítás után kérte. Ez igaz?

Ezenkívül mivel számolhatok áramkimaradás esetén, miket kell újra beállítani/programozni?

3. Bár nem elektromos téma, de akkor már itt kérdezek: a kocsihoz nincs pótkerék, csak defektjavító készlet. Ebben nem annyira bízom, mert ha széthasad a gumi valamiért arra tuti nem jó a készlet, csak kisebb lukakra. Mit ajánlotok, elég-e a mankókerék vagy vegyek teljes értékű pótkereket (élőben csak más autóján láttam mankókereket, elég hülyén néz ki, meg ugye lassan lehet csak menni). Erről van véleménye valakinek?

4. Persze hogy nem jó a G-s csomagtartó a H-ra, van valakinek tapasztalata utángyártott H-s caravan csomagtartóval? (gyárit nem akarok, ha nem muszáj)

Első körben ennyi, köszönöm a válaszokat előre is!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

1: szerintem kicsi a 60-as.

2: kódot nem kér, csak ha kicseréled, akkor kell letanítani a régit, az újat pedig feltanítani. Ha áramtalanítasz, akkor az elektromos ablakokat kell újra tanítanod.

3: én a pótkerékre esküszöm. A defektjavító feleslegesen kidobott pénz(tapasztalat, legalábbis nálam nem javított semmit)

4: passzolom...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.