Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


forumadmin

Recommended Posts

Azonos tempónál nem lett volna ekkora a különbség a két üzemanyag között!

Amúgy szerintem a fogyasztás nem típus, hanem kútfüggő!

Tapasztalatom szerint sokkal jobban fogyasztott és ment a G Astram a Lukoil-os benzinnel, mint mással, de akkor még nem sok helyen voltak az országban. Az "új" H 1,8 Caravan is úgy érzem, hogy jobban megy a Lukoiltól mint a auchanos benzintől, bár mondjuk még csak kétszer itattam ezt az "új" jószágot.

Nekem 4 emberrel, full csomaggal 230 km autópálya(140-150), 25 km országút(90-110), 70 km Pest(1-80+klíma) az átlag volt 8,5 L/100km, auchanos benyával.

Visszafelé 4 ember, full csomag, 230 km autópálya(125-130), 25 km országút(80-90), Lukoilal feltöltve ~7.6L/100km.

Szokni kell ezt az átlagot..., kisebb nem lesz, foleg ilyen gumikkal...

Link to comment
Megosztás:

Azonos tempónál nem lett volna ekkora a különbség a két üzemanyag között!

Amúgy szerintem a fogyasztás nem típus, hanem kútfüggő!

Na jó kicsit tényleg sarkos így, mert más volt a menettempó, de korábban hosszabb távú összehasonlítás alapján nekem a lukoil-os benya nagyon bejött. Amikor meg kimentem az ukránokhoz tankolni kéthavonta egyszer, hát az meg kifejezetten érezhető volt, hogy jobban ment a kocsi, mint a hazaival.

Link to comment
Megosztás:

lehet már írtam de akkor sorry:

egyik astra-s társamnak mániája volt a kagylós helyen a drágább 95-öst tankolni mert, hogy Ő jót akar a motornak. Minden nap ugyanazon az útvonalon jár melóba így elég nagy a mérési pontossága hozzú távon.

Szóval egyszer rácseszett és kénytelen volt egy molon tankolni mert egy hosszabb útján elfogyott a benya a gépből. Utánna nap megint kezdődött a móuskerék és azt tapasztalta, hogy kb fél literrel (vagy több már nem emlékszem) kevesebbet kajol a kocsi a sima benyából. Azóta mindig magyar olajtársaság kútján sima benyát tol a gépbe és a dolog beigazolódott konstans kevesebb a fogyasztása belőle.

Azért érdekes a példa, mert látszik: a "minőség" nem mindig olcsóbb!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Nem semmi, hogy centiliterre ki tudod számolni a fogyasztást! :P

Na nem ám én számoltam ki, hanem a számológépecske. ^_^

Mutatom a trükkömet, amit ÉN találtam ki sebtibe.

A kúton, ahol tankoltam elkértem a blokkot. Ideadták. Aztán, a gyönyörű szép tágranyílt szemeimmel megtekintettem, hogy hány kilómétert mutat az óra a műszerfalon, amit én Makimano, mert ugye ez a nevem, jól leolvastam. De felírtam ám, nehogy elfelejtsem.

No meg ugye, hírtelen szükségét éreztem egy olyan cuccnak, ami tud számolni helyettem.

Lehet, egy papír is elég lett volna, meg egy írószerszám, de az üres papíron nem voltak billentyűk. Ezért jól elgondolkodtam, hogy ez hogyan is lehetséges.

És ekkor jött a nagy ötlet ;) , hogy jééé van nekem egy számológépem is. :D

És láss csodát, a számológép kütyü ezt írta ki. Magam sem akartam elhinni. De aztán jóóól elhittem.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

1.7-es cdti-s astránál (mindegy, hogy 100vgy 110 lóerős) fogyasztásbeli különbség van attól függően, hogy 5, vagy 6 sebességes váltó van benne? Én vezettem 5 sebességeset. Nekem vegyesen de inkább hosszú úton 6.3-at evett. Volt bent egy 15 kilométeres hegyi menet erdei úton, de amúgy semmi extra. Autópálya is volt bent 140 körül mentem, amúgy meg 100 körül, falukba lassabban. Szóval amúgy egy jó fogyasztás, de én sokallom. Elvileg 5-5.5 körül kellett volna fogyasztani. Az 1.9 cdti 150 lóerős Astra kevesebbet evett. De abba 6-os váltó volt. Meg elvileg haverom cégautója ami szintén 1.7 cdti is kevesebbet evett, mint ami nálam volt, de az is 6-os váltóval van. Szerintetek van összefüggés? Nem a gyári adat, hanem a tapasztalat érdekelne.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1.7-es cdti-s astránál (mindegy, hogy 100vgy 110 lóerős) fogyasztásbeli különbség van attól függően, hogy 5, vagy 6 sebességes váltó van benne? Én vezettem 5 sebességeset. Nekem vegyesen de inkább hosszú úton 6.3-at evett. Volt bent egy 15 kilométeres hegyi menet erdei úton, de amúgy semmi extra. Autópálya is volt bent 140 körül mentem, amúgy meg 100 körül, falukba lassabban. Szóval amúgy egy jó fogyasztás, de én sokallom. Elvileg 5-5.5 körül kellett volna fogyasztani. Az 1.9 cdti 150 lóerős Astra kevesebbet evett. De abba 6-os váltó volt. Meg elvileg haverom cégautója ami szintén 1.7 cdti is kevesebbet evett, mint ami nálam volt, de az is 6-os váltóval van. Szerintetek van összefüggés? Nem a gyári adat, hanem a tapasztalat érdekelne.

Köszi

Helló! Nekem 1.7CDTI 100 lovas astrám van 5-ös váltóval és 5-5,5 a fogyija.

Link to comment
Megosztás:

Átlagban a katalógus adat +5-10% a reális... De cserébe mehet is rendesen. :rolleyes:

Sziasztok!

Megtuná-e valaki mondani, hogy egy 1.6-os Turbós (180LE) autómatának (Astra J) mennyi lehet a fogyasztása normál használat mellett városban? A brossúra szerint 9,9 liter/100KM. Szerintetek mennyi ebben a valóság?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megtuná-e valaki mondani, hogy egy 1.6-os Turbós (180LE) autómatának (Astra J) mennyi lehet a fogyasztása normál használat mellett városban? A brossúra szerint 9,9 liter/100KM. Szerintetek mennyi ebben a valóság?

Szia

1.6 115 LE h astra.sokat megyek országúton 5.7-6.5 átlaggal de ha városozok hozzá még akkor 8 liter könnyen megvan és még igazán nincs is hajtva a kocsi.a sok lámpázás várakozás gyorsítgatás(nem padlón)csak felveszed a lendületet.simán csak ha városba mennék szerintem 9-10 liter is megvolna.ja és ha tudom hogy pl zöldhullám van vagy sokáig nem kell lassítgatni visszaváltani akkor tempomat városban is.a turbós részhez nem értek de könnyebben mozgathatja a kasztnit a több ló.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

F Astráról (1996, 1,4 60 LE) váltottam idén júliusban 1,4 H Caravanra (2006. 04.).

Van a baráti körben tapasztalat kíméletes üzemmód mellett vegyes használatban 6,5- 6,8 átlagra.

Nálam is volt az említett autó egy hosszabb német útra, nekem 6,33/100km-re jött ki a közel 1000 km-es út.

Az én autómban 89000 van, nagyon (túlságosan is) megkímlét, újszerű, hibátlan autó.

DE! Még sosem sikerült 7,3 alá szorítani a fogyasztását, átlag 7,5-8l, pedig volt ebben hosszú út 90-100as tempóval is.

Vajon miket kellene átnéznem a jobb fogyasztás érdekében? (szoftver frissítés, új gyertyák, szűrők, mi még?)

A segítséget előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2008-as 1.7 cdti caravan H astrám (110 le), amit júliusban vásároltam. A fogyasztása szerintem siralmasnak mondható, mivel eddig (20% város 80% országúti) 6,3 alá nem sikerül letornázni. Előtte egy 2001-es 1.7 dti caravan G astrám volt, aminek olyan 5,3 átlag fogyasztása volt. A két autót ugyanúgy használom, és számomra érthetetlen ez a nagy különbség. Már csináltattam az új astámon olajcserét, a szűrők le lettek cserélve, sőt a részecskeszűrőt is kitisztítattam. Normális ez a fogyasztás ennél a típusnál?

Ha valakinek van tapasztalata, illetve ötlete, kíváncsian várom.

Előre is köszi...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2008-as 1.7 cdti caravan H astrám (110 le), amit júliusban vásároltam. A fogyasztása szerintem siralmasnak mondható, mivel eddig (20% város 80% országúti) 6,3 alá nem sikerül letornázni. Előtte egy 2001-es 1.7 dti caravan G astrám volt, aminek olyan 5,3 átlag fogyasztása volt. A két autót ugyanúgy használom, és számomra érthetetlen ez a nagy különbség. Már csináltattam az új astámon olajcserét, a szűrők le lettek cserélve, sőt a részecskeszűrőt is kitisztítattam. Normális ez a fogyasztás ennél a típusnál?

Ha valakinek van tapasztalata, illetve ötlete, kíváncsian várom.

Előre is köszi...

A részecskeszűrő megemeli a fogyasztást a regenerálás miatt, akár ez is okozhatja a különbséget. Nekem Z17DTH motorom van DPF nélküli és 5.0-5.5 körül van a fogyija.

Link to comment
Megosztás:

Gabb köszönöm a válaszod. Bár lehet női mivoltom miatt, de nem értem teljesen... :o Ez még lehet jobb is, vagy ennél a részecskeszűrős változatnál ez a fogyasztás teljesen normális? Azért aggaszt, mert az előzőekben leírt 6,3-as fogyasztás volt eddig a legjobb, ha pl 50-50% van a városi/országút, akkor 6,9-7,1 körül volt a fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Gabb köszönöm a válaszod. Bár lehet női mivoltom miatt, de nem értem teljesen... :D Ez még lehet jobb is, vagy ennél a részecskeszűrős változatnál ez a fogyasztás teljesen normális? Azért aggaszt, mert az előzőekben leírt 6,3-as fogyasztás volt eddig a legjobb, ha pl 50-50% van a városi/országút, akkor 6,9-7,1 körül volt a fogyasztás.

Nekem is 110 lovas Astra van, és 6 liter alá én is nehezen tudok menni vele (rendszerint városban és autópályán használom). Szerintem is sok, de 1 év alatt nem sikerült rájönni, miért ennyi. Szerviz meg lerázott mindig azzal, hogy ez ennyit eszik, örüljek neki... :o

A részecskeszűrő meg (elvileg) csak a regenerálás ideje alatt emeli a fogyasztást, igaz akkor elég rendesen. :) Nekem két tankolás között legfeljebb 2x regenerál, ami jelenthet maximum 1-2dl-es átlagfogyasztás emelkedést, kétlem hogy emiatt fogyasztana jóval többet, mint a régebbi 1.7-es motorok.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 110 lovas Astra van, és 6 liter alá én is nehezen tudok menni vele (rendszerint városban és autópályán használom). Szerintem is sok, de 1 év alatt nem sikerült rájönni, miért ennyi. Szerviz meg lerázott mindig azzal, hogy ez ennyit eszik, örüljek neki... :o

A részecskeszűrő meg (elvileg) csak a regenerálás ideje alatt emeli a fogyasztást, igaz akkor elég rendesen. :D Nekem két tankolás között legfeljebb 2x regenerál, ami jelenthet maximum 1-2dl-es átlagfogyasztás emelkedést, kétlem hogy emiatt fogyasztana jóval többet, mint a régebbi 1.7-es motorok.

Úgy látom, akkor nem csak én küzdök ezzel a problémával... Én már megelégednék azzal is ha 6 alá tudnám tornázni vegyes használat (50-50% város-országút) mellett Már gondoltam arra, hogy talán a 6 sebességes váltóhoz más vezetési stílus kell, bár olyan 2000-2500 fordulat között szoktam váltani, és egyáltalán nem nyomom neki. Én még futok egy-két kört a témában, hátha találok rá megoldást. Az bosszant leginkább, hogy ezek az adatok nyáron voltak, mi lesz akkor télen (mindig kint áll az autóm)? Ja és télen a régi 1,7-es astrámnál is megnőtt egy jó fél literrel a fogysztásom...

Sajnos egyenlőre még arra a következtetésre jutottam, hogy jobb döntés lett volna megtartani a 9 éves astrát...

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, akkor nem csak én küzdök ezzel a problémával... Én már megelégednék azzal is ha 6 alá tudnám tornázni vegyes használat (50-50% város-országút) mellett Már gondoltam arra, hogy talán a 6 sebességes váltóhoz más vezetési stílus kell, bár olyan 2000-2500 fordulat között szoktam váltani, és egyáltalán nem nyomom neki. Én még futok egy-két kört a témában, hátha találok rá megoldást. Az bosszant leginkább, hogy ezek az adatok nyáron voltak, mi lesz akkor télen (mindig kint áll az autóm)? Ja és télen a régi 1,7-es astrámnál is megnőtt egy jó fél literrel a fogysztásom...

Sajnos egyenlőre még arra a következtetésre jutottam, hogy jobb döntés lett volna megtartani a 9 éves astrát...

Nekem tavaly télen a -20 fokok körül bizony nehéz volt néha 7 literen belül maradni. Nyáron viszont volt már 5,7 is, de csak egyszer, nem is értem hogyan sikerül összehozni... :o Most próbálkozom éppen tisztítóadalékkal, de csak a motor hangja meg a járása lett szebb, a fogyasztása nem igazán. Kaptam olyan tippet is, hogy az EGR szelep és/vagy a fojtószelep lehet koszos, és nem kap elég levegőt a kocsi, ezért eszik többet. De ezeknek a tisztítását még nem tudtam megejteni, így nem tudom használnának-e.

Link to comment
Megosztás:

Nem létezik, hogy nem lehet lentebb vinni azt a fogyit, én 1.4 benzinnel eljárok (ingázásra használom tehát tényleg vegyes használat) nyáron 6.7-6.9 télen 7-7.3 körül és én is kint parkolok. Egyszer, csak városi használat során evett 8 litert...

Annyit tudok tanácsolni, hogy szerintem dinamikusan gyorsítsatok ("nyomjátok neki") így kevesebb ideig terheli a motort, én inkább 2700 2800 körül váltanék a magasabb fokozatokat csak a sebesség tartására és ne gyorsításra használjátok... Nem okoskodni akarok, de én egy ideje így vezetek, (kísérleteztem:)) és messze ez a leggazdaságosabb és dinamikus is, a komótos gyorsításnak semmi értelme... Van egy Touranunk (1.9 PDTDI 105LE) is, így 5.7 az átlaga...

A koszolódás üteme meg csökkenthető a lendületes vezetéssel...

Üdv!

Nekem tavaly télen a -20 fokok körül bizony nehéz volt néha 7 literen belül maradni. Nyáron viszont volt már 5,7 is, de csak egyszer, nem is értem hogyan sikerül összehozni... :o Most próbálkozom éppen tisztítóadalékkal, de csak a motor hangja meg a járása lett szebb, a fogyasztása nem igazán. Kaptam olyan tippet is, hogy az EGR szelep és/vagy a fojtószelep lehet koszos, és nem kap elég levegőt a kocsi, ezért eszik többet. De ezeknek a tisztítását még nem tudtam megejteni, így nem tudom használnának-e.
Link to comment
Megosztás:

Gabb köszönöm a válaszod. Bár lehet női mivoltom miatt, de nem értem teljesen... :o Ez még lehet jobb is, vagy ennél a részecskeszűrős változatnál ez a fogyasztás teljesen normális? Azért aggaszt, mert az előzőekben leírt 6,3-as fogyasztás volt eddig a legjobb, ha pl 50-50% van a városi/országút, akkor 6,9-7,1 körül volt a fogyasztás.

Akkor csináljunk egy gyors körkérdést, hogy DPF-fel szerelt 1.7-es autójának kinek mekkora a fogyasztása!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.