Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nos.

Megnéztem. C14NZ motornál a szélső hengerhez érkező szívócsonknál a beömlő torok előtt van a fékrásegítő vákuum csatlakozása. Ez is okozhat henger leállást ha fals levegőt kap.

http://www.ahova.hu/astra/motor.jpg

Báááz!!! Ritka koszos az a motor :huh: . Láttad már Johny motorterét, apám, mint Salamon töke úgy ragyog, pedig az düzel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Báááz!!! Ritka koszos az a motor :huh: . Láttad már Johny motorterét, apám, mint Salamon töke úgy ragyog, pedig az düzel. :lol:

Minden tiszteletem azon tulajdonosoké, akik oda tudnak figyelni, hogy az autó motortere tiszta és ragyogó legyen.

Sajnos olyan környezetben ahol én használom hetente kellene mosatni, amire nincs mindig időm, energiám. Főleg most ebben a latyakos időben.

Koszos, piszkos, de tökéletesen, megbízhatóan működik az autó minden alkatrésze. Nekem ez a fontos.

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem azon tulajdonosoké, akik oda tudnak figyelni, hogy az autó motortere tiszta és ragyogó legyen.

Sajnos olyan környezetben ahol én használom hetente kellene mosatni, amire nincs mindig időm, energiám. Főleg most ebben a latyakos időben.

Koszos, piszkos, de tökéletesen, megbízhatóan működik az autó minden alkatrésze. Nekem ez a fontos.

Te tudod.

Amúgy sztem nem csak Te jársz koszos, latyakos helyen. Pláne a mostani időjárási viszonyok között.

Az autót én hetente szoktam mosatni, a motort kb fél évente. Ennyi időt sztem mindenki szánhat rá. :huh:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny sem mossa minden héten. Nem is ez a lényeg. Egy koszos, poros motortérben ha valami megindul szivárogni, nem biztos, hogy egyből látszik, és lehet nem is egyértelmű, hogy honnan. :lol:

ja és ilyen neki:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/01/09/71/9.jpg

Én sem azt mondtam, hogy minden héten mosni kell. Amúgy a szivárgással kapcsolatban teljesen igazad van, valamint, ha neadj isten vmiért meg kell bontani a motort, akkor előtte kell letakarítani, ami nem biztos, hogy megoldható. Persze akkor még mindíg ott van a Johny féle megoldás (brigéciol, kiskefe, melegvíz).

Közben szerkesztetted. Nah kérem, a "Salamon", meg a töke. :huh:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny sem mossa minden héten. Nem is ez a lényeg. Egy koszos, poros motortérben ha valami megindul szivárogni, nem biztos, hogy egyből látszik, és lehet nem is egyértelmű, hogy honnan. :lol:

ja és ilyen neki:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/01/09/71/9.jpg

Rendben van. Ígérem le fogom mosni a motort. :huh:

Egyébként (és ez egy téma indító is lehet). Amiért nem vagyok oda a motor mosásért az, hogy évekkel ezelőtt jó alaposan megpucoltam az akkori Skoda 120-om motorját. Az eredmény az lett, hogy ragyogott a motor de szedhettem szét a feszültség szabályozót, mert elment a töltés.

Az Astránál mire kell figyelni a motor tisztítása közben? Van -e valakinek hasonló rossz tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Az Astránál mire kell figyelni a motor tisztítása közben? Van -e valakinek hasonló rossz tapasztalata?

Itt is az elektromos részek érzékenyek, úgyhogy csak óvatosan.

Ahol sok az elektromos rész, érdemes egy szatyorral letakarni, körbecsavarni, mert kellemetlen

meglepetés érhet könnyen.

Link to comment
Megosztás:

Itt is az elektromos részek érzékenyek, úgyhogy csak óvatosan.

Ahol sok az elektromos rész, érdemes egy szatyorral letakarni, körbecsavarni, mert kellemetlen

meglepetés érhet könnyen.

Gabi!

Neked van azbeszt szalag a versenyparipa leömlőjén?Én most tettem az enyémre mert a klímacső meg egy gumicső is centikre van a leömlőtöl.Szóval a motormosást így felejtsem el?

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Neked van azbeszt szalag a versenyparipa leömlőjén?Én most tettem az enyémre mert a klímacső meg egy gumicső is centikre van a leömlőtöl.Szóval a motormosást így felejtsem el?

Nem kéne a leömlőre tenni semmit, inkább a másik csövekre.

Ha betekered a leömlőt, a lambdának eltolod a karakterisztikáját, meg a katalizátor

is nagyobb hőterhelést kap. Szal nem ajánlom.

Link to comment
Megosztás:

Nem kéne a leömlőre tenni semmit, inkább a másik csövekre.

Ha betekered a leömlőt, a lambdának eltolod a karakterisztikáját, meg a katalizátor

is nagyobb hőterhelést kap. Szal nem ajánlom.

A lambda előtt van egy szakasz ami "csupaszon" maradt.Bízok benne hogy nem teszi tönkre.

De tény és való hogy a termosztát és hűtő összekötő csövet talán évente cserélem mert annyira közel van a leömlőhöz hogy nem bírja a nagy hőingadozást.A klíma csöveknek sem vmi túl jó hogy közvetlenül a kipuf mellett vannak.

Klímacső

33363835.jpg

Klíma és vízcső ami még egy gyorskötözővel el is van húzva picit

33363834.jpg

Fentről

33363833.jpg

Link to comment
Megosztás:

Rendben van. Ígérem le fogom mosni a motort. :lol:

Egyébként (és ez egy téma indító is lehet). Amiért nem vagyok oda a motor mosásért az, hogy évekkel ezelőtt jó alaposan megpucoltam az akkori Skoda 120-om motorját. Az eredmény az lett, hogy ragyogott a motor de szedhettem szét a feszültség szabályozót, mert elment a töltés.

Az Astránál mire kell figyelni a motor tisztítása közben? Van -e valakinek hasonló rossz tapasztalata?

Aha, a JOHNNY motortere tényleg szép. Most már kiváncsi lettem a tiétekére is.

A generátort, és az elosztót lehetőleg letakarni, vagy elkerülni mikor mosod. Ha már beütött a baj (beázott az elosztó), akkor legjobb sűritett levegővel kifújni.

Hááát, az az igazság, hogy a motoromról most nincs képem, de ha kell akkor előszedek egypár régebbi felvételt. Meg az is igaz, hogy most fost@ el magát az elosztó alatti töm. gyűrű, így azzal egy kis bukta lenne :huh:.

Nah, csak előkotortam, igaz tavalyi képek, de hasonló a mostani állapot is, azt a kis olajfolyást nem számítva az elosztónál. Mentségemre legyen mondva, hogy már megvettem a gumigyűrűt, csak hideg van az utcán.

DSC00589_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00590_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

A lambda előtt van egy szakasz ami "csupaszon" maradt.Bízok benne hogy nem teszi tönkre.

De tény és való hogy a termosztát és hűtő összekötő csövet talán évente cserélem mert annyira közel van a leömlőhöz hogy nem bírja a nagy hőingadozást.A klíma csöveknek sem vmi túl jó hogy közvetlenül a kipuf mellett vannak.

Igen, de sokkal hasznosabb lett volna, ha a klímacső meg a vízcső kap borítást.

Link to comment
Megosztás:

A generátort, és az elosztót lehetőleg letakarni, vagy elkerülni mikor mosod. Ha már beütött a baj (beázott az elosztó), akkor legjobb sűritett levegővel kifújni.

Hááát, az az igazság, hogy a motoromról most nincs képem, de ha kell akkor előszedek egypár régebbi felvételt. Meg az is igaz, hogy most fost@ el magát az elosztó alatti töm. gyűrű, így azzal egy kis bukta lenne :lol:.

Nah, csak előkotortam, igaz tavalyi képek, de hasonló a mostani állapot is, azt a kis olajfolyást nem számítva az elosztónál. Mentségemre legyen mondva, hogy már megvettem a gumigyűrűt, csak hideg van az utcán.

http://kepfeltoltes.hu/080111/DSC00589_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080111/DSC00590_www...ltoltes.hu_.jpg

Tényleg szép.

Sajnos nekem az sem segít, hogy a környékünkön csak földutak vannak, és ősztől tavaszig tengelyig érő pocsolyákon kell átkelni.

De most már tényleg lemosom ha addig élek is! :huh:

Arra nincs valakinek ötlete, hogy létezik -e valamiféle burkolat a motortér aljára a generátor oldalán. Ugyanis leginkább ott veri fel a vizet nekem, amitől a motorház tető is csupa szutyok, pedig azt le szoktam mosni amikor mosom a kocsit.

Módosítva : mackosajt
Képpel nem idézünk! Idézéskor az idézett szövegből az "IMG"-ket ki kell törölni, vagy "URL"-re cserélni!
Link to comment
Megosztás:

A generátort, és az elosztót lehetőleg letakarni, vagy elkerülni mikor mosod. Ha már beütött a baj (beázott az elosztó), akkor legjobb sűritett levegővel kifújni.

Hááát, az az igazság, hogy a motoromról most nincs képem, de ha kell akkor előszedek egypár régebbi felvételt. Meg az is igaz, hogy most fost@ el magát az elosztó alatti töm. gyűrű, így azzal egy kis bukta lenne :lol:.

Nah, csak előkotortam, igaz tavalyi képek, de hasonló a mostani állapot is, azt a kis olajfolyást nem számítva az elosztónál. Mentségemre legyen mondva, hogy már megvettem a gumigyűrűt, csak hideg van az utcán.

http://kepfeltoltes.hu/080111/DSC00589_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080111/DSC00590_www...ltoltes.hu_.jpg

Segítsetek egy kezdönek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Ezen látszik az alapjárati motor????????????? :huh:

Megpróbálkozom a tisztításával mert néha nekem is ingadozik az alapjárat.

Köszi

Módosítva : mackosajt
képpel ne idézzetek, idézéskor is "IMG"-ket töröljétek ki.
Link to comment
Megosztás:

Segítsetek egy kezdönek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Ezen látszik az alapjárati motor????????????? :huh:

Megpróbálkozom a tisztításával mert néha nekem is ingadozik az alapjárat.

Köszi

Igen, az injektor elülső oldalán megy be egy gumicső (vákumcső), attól balra az az kerek fekete műanyag, amibe alulról csatlakoznak a vezetékek (4 db).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.