Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Just now, kacs írta:

Most lehet, hogy nagyot tévedek, de szerintem a kormány az nem egy olyan "alkatrésze" a kocsinak, amelyet ne lehetne cserélni más fajtára. És most arra gondolok, hogy kocsi márkán belül.  

Nem tudom pontosan hogyan van meghatározva. Amilyen merevek itt a szabályok, esélyes hogy csak az eredeti lehet benne, de ha beteszel egy 3 ágú corsa kormányt egy f-be szerintem senki nem nézegeti. 

Link to comment
Megosztás:

6 perce, zotya975 írta:

Nem tudom pontosan hogyan van meghatározva. Amilyen merevek itt a szabályok, esélyes hogy csak az eredeti lehet benne, de ha beteszel egy 3 ágú corsa kormányt egy f-be szerintem senki nem nézegeti. 

Meg tudtommal légzsákos helyére légzsák nélkülit nem tehetsz fel, így már szűkült a kör. Azt nem tudom, hogy pl.: B Vectra lufivezérlő adaptálható-e.

Link to comment
Megosztás:

1 perc, Róóóbi írta:

Meg tudtommal légzsákos helyére légzsák nélkülit nem tehetsz fel, így már szűkült a kör. Azt nem tudom, hogy pl.: B Vectra lufivezérlő adaptálható-e.

Nem tehetsz fel, de ugye nem ismernek minden autót, minden típust, "ha" kivenném egy lufis fészliftesből a kormányt és áttennék egy régebbi simát, nem biztos hogy keresnék.  Szerintem a B Veciben már patron működtette az övfeszítőt is, ha maradna az F rugósa lehet keresné a léágzsák vezérlő, és hibalámpázna. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, zotya975 írta:

Nem tehetsz fel, de ugye nem ismernek minden autót, minden típust, "ha" kivenném egy lufis fészliftesből a kormányt és áttennék egy régebbi simát, nem biztos hogy keresnék.  Szerintem a B Veciben már patron működtette az övfeszítőt is, ha maradna az F rugósa lehet keresné a léágzsák vezérlő, és hibalámpázna. 

Elektromos, mint a G Astráé. 

Lufi nélkülieken szerintem nem rugóznak, Corsa GSi kormány meg az Astra 3 ágú különösen tetszetős, de az A Vectra/Kadett GLS 3 ágújától kiráz a hideg, és a Calibráé sem jön be...

Link to comment
Megosztás:

Én abból indultam ki, hogy a kérdező - szerintem - egy lufis kormányt akar lecserélni egy multikormányra, ami persze szintén lufis. Ezért gondolom, hogy nem okoz gondot a "felfelé" csere. "Lefelé" cserélni - lufisról nem lufisra - szerintem  inkább kifogásolható a biztonsági tényező hiánya miatt...aztán lehet ezt is rosszul gondolom, de logikusnak tűnne :-)

Link to comment
Megosztás:

18 perce, kacs írta:

Én abból indultam ki, hogy a kérdező - szerintem - egy lufis kormányt akar lecserélni egy multikormányra, ami persze szintén lufis. Ezért gondolom, hogy nem okoz gondot a "felfelé" csere. "Lefelé" cserélni - lufisról nem lufisra - szerintem  inkább kifogásolható a biztonsági tényező hiánya miatt...aztán lehet ezt is rosszul gondolom, de logikusnak tűnne :-)

Az én olvasatomban ez G Asta/Zafira multikormányt jelent F-be, hát nem tudom hogy lehet bevarázsolni a vezérlőt. Lehet hogy nem is annyira komplikált.

Jól gondolod, csak úgy nem szerelheted ki a lufisat anélkülire. Azzal már biztosan elhajtanak a vizsgasorról minimum.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, kacs írta:

Én abból indultam ki, hogy a kérdező - szerintem - egy lufis kormányt akar lecserélni egy multikormányra, ami persze szintén lufis. Ezért gondolom, hogy nem okoz gondot a "felfelé" csere. "Lefelé" cserélni - lufisról nem lufisra - szerintem  inkább kifogásolható a biztonsági tényező hiánya miatt...aztán lehet ezt is rosszul gondolom, de logikusnak tűnne :-)

Nem tudom ott az átvezetőnél hogyan lehet kormányt váltani, nem hiszem hogy pont úgy csatlakozik mindegyik.

Link to comment
Megosztás:

3 minutes ago, zotya975 said:

Nem tudom ott az átvezetőnél hogyan lehet kormányt váltani, nem hiszem hogy pont úgy csatlakozik mindegyik.

Át kellett tegyem a Vectrából az átvezető spirálos - két oldalsó kart tartó (irányjelző, ablaktorlő) konzolt is. Azzal minden klappolt egyből a 1997-es Astra F-re...
(no meg egy kormányleszedőt keleltt bütykölni)

 

Link to comment
Megosztás:

Sztereó line in hack:

* Megkeresni (nagyjából megy szemre is) az előerősítő csippet/IC-t a rádiómagnóban. (általában meg lehet találni az elektronikai rajzot a neten)

* Kikeresni a bemeneti lábakat (minél újabb a rádió annál több van: 1 - 2 - 3 bemenet... sajnos a bemenet-választás általában I2C-s vezérléssel történik, így az "extra bemeneteket" nehéz aktiválni... maradunk a magnóénál).

* kibelelni a magnó részt, ha van szallag-véget ellenörző mehanizmus (mikró-kapcsoló nyit/zár) azt megkeresni és rövidre zárni (ha azt nézi)

* ha régebbi a magnó és a rádióról kazetta-behelyezéssel vált a szallagra, akkor egy kapcsolót behelyezni ennek az aktiválására

* a külső bemenet bal és jobb hangsávját egy -egy kis szűrő-kondin rákötni az IC bemenetére + a testet is

* mindent visszarak a helyére, és örvend ;-)

 

PS: nem oly komplikált, mind tűnik

OpelCAR300LineInHhackBBB.jpg

 

 

OpelCAR300LineInHack2BBB.jpg

És a végső kinézet, kapcsoló a bemenet-váltásra, szereó (anya) jack-dugó a kulső bemenetre.

Módosítva : janoo16
még 1 kép
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

19 perce, janoo16 írta:

Sztereó line in hack:

* Megkeresni (nagyjából megy szemre is) az előerősítő csippet/IC-t a rádiómagnóban. (általában meg lehet találni az elektronikai rajzot a neten)

* Kikeresni a bemeneti lábakat (minél újabb a rádió annál több van: 1 - 2 - 3 bemenet... sajnos a bemenet-választás általában I2C-s vezérléssel történik, így az "extra bemeneteket" nehéz aktiválni... maradunk a magnóénál).

* kibelelni a magnó részt, ha van szallag-véget ellenörző mehanizmus (mikró-kapcsoló nyit/zár) azt megkeresni és rövidre zárni (ha azt nézi)

* ha régebbi a magnó és a rádióról kazetta-behelyezéssel vált a szallagra, akkor egy kapcsolót behelyezni ennek az aktiválására

* a külső bemenet bal és jobb hangsávját egy -egy kis szűrő-kondin rákötni az IC bemenetére + a testet is

* mindent visszarak a helyére, és örvend ;-)

 

PS: nem oly komplikált, mind tűnik

 

 

És a végső kinézet, kapcsoló a bemenet-váltásra, szereó (anya) jack-dugó a kulső bemenetre.

Kösz lementem, de szerintem nekem mégiscsak bonyolult. 

Link to comment
Megosztás:

Ezt annó én is megcsináltam, csak én kihagytam a kondikat. De akkor ezekszerint azokat pótolva már menni is fog.
Én az egészet még egyel továbbgondoltam, és az fm transmitter lelkét akartam direkt bekötni így, akkor lett volna aux, sd, meg usb olvasó is, csak nem sikerült rájönnöm hogy a transmitteren belül honnan lehetne levenni a stereo jelet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kis gondom az ablaktörlőkkel.

Az ablaktörlő kapcsolót előre nyomom, spriccelnie kellene a vizet a hátsó üvegre, de nem csinálja, viszont ekkor az első és hátsó ablaktörlők törölnek. Elöl ugye ilyenkor nem kellene, csak hátul. Az elsők megfelelően működnek.

Tehát hátul nem spriccel és elöl nem kéne törölnie amikor a hátsó ablakot mosom.

Valakinek ötlet, h merre keresgéljem a hibát?

Előre is köszi a válaszokat!

Astra F Caravan

Módosítva : joecockroach
Link to comment
Megosztás:

19 perce, joecockroach írta:

Sziasztok!

Van egy kis gondom az ablaktörlőkkel.

Az ablaktörlő kapcsolót előre nyomom, spriccelnie kellene a vizet a hátsó üvegre, de nem csinálja, viszont ekkor az első és hátsó ablaktörlők törölnek. Elöl ugye ilyenkor nem kellene, csak hátul. Az elsők megfelelően működnek.

Tehát hátul nem spriccel és elöl nem kéne törölnie amikor a hátsó ablakot mosom.

Valakinek ötlet, h merre keresgéljem a hibát?

Előre is köszi a válaszokat!

Astra F Caravan

Esetleg egy takarítást megpróbálnék....

Link to comment
Megosztás:

1 óra, joecockroach írta:

Sziasztok!

Van egy kis gondom az ablaktörlőkkel.

Az ablaktörlő kapcsolót előre nyomom, spriccelnie kellene a vizet a hátsó üvegre, de nem csinálja, viszont ekkor az első és hátsó ablaktörlők törölnek. Elöl ugye ilyenkor nem kellene, csak hátul. Az elsők megfelelően működnek.

Tehát hátul nem spriccel és elöl nem kéne törölnie amikor a hátsó ablakot mosom.

Valakinek ötlet, h merre keresgéljem a hibát?

Előre is köszi a válaszokat!

Astra F Caravan

Szerintem a kapcsolóban tudnak ennyire összekeveredni a dolgok. 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, joecockroach írta:

Sziasztok!

Van egy kis gondom az ablaktörlőkkel.

Az ablaktörlő kapcsolót előre nyomom, spriccelnie kellene a vizet a hátsó üvegre, de nem csinálja, viszont ekkor az első és hátsó ablaktörlők törölnek. Elöl ugye ilyenkor nem kellene, csak hátul. Az elsők megfelelően működnek.

Tehát hátul nem spriccel és elöl nem kéne törölnie amikor a hátsó ablakot mosom.

Valakinek ötlet, h merre keresgéljem a hibát?

Előre is köszi a válaszokat!

Astra F Caravan

Én megpróbálnám kizárni a bajuszkapcsoló hibáját egy kölcsön karral, nem nagy munka kiszedni. Van hogy a mosómotor hülyül meg, nekem a kart kitolva elöl is mosott. Esetleg a relét megnézni, hátha valami oknál fogva az balhézik.

Link to comment
Megosztás:

44 perce, Róóóbi írta:

Én megpróbálnám kizárni a bajuszkapcsoló hibáját egy kölcsön karral, nem nagy munka kiszedni. Van hogy a mosómotor hülyül meg, nekem a kart kitolva elöl is mosott. Esetleg a relét megnézni, hátha valami oknál fogva az balhézik.

Amikor felpöccintem a kart hogy töröljön egyet elöl, akkor van hogy hármat töröl, mintha meghúztam volna a kart. Esetleg akkor itt lehet valami gebasz.

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 02. 10. at 4:18 PM, tuccer said:

Sziasztok, csak egy gyors kérdés, a rendőr/műszaki ellenőr nem teszi szóvá a multikormányt?? Mert magam is elgondolkodtam róla, csak nem tudom menyire figyelik hogy nem típus azonos a kormány. 

 

Sziasztok, 

Köszi a válaszokat a multikormánnyal kapcsolatban. Közben én is tovább olvastam és igen cserélnem kell még a bajuszkapcsoló tartó konzolt is. 

Köszi még egyszer, azért még átgondolom az átépítést.

Üdv. tuccer

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.