Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

3 kérdés vetödött fel bennem:

Ki milyet vett/használ:

1.Szönyeg

2.Kormányvédő

3.Üléshuzat

A kérdés szigorúan Astrásoknak szól? Mer akkor bocs hogy idepofátlankodok, de gondoltam részt vennék a rögtönzött közvéleménykutatásodban. Mondjuk velem sokra nem mész, mert a válaszom mindhárom kérdésre az hogy semmilyet.

1. alu taposóim vannak, szőnyeg kizárva

2. sportkormányra minek?

3. gyári sportülés van benne, még nem láttam arra tökéletesen illeszkedő huzatot.

Link to comment
Megosztás:

Én meg tavaly kellett lecseréljem a régi egybegumi szőnyegeket, mert elvástak.

Egyébként jó volt csak beizzadt alatta a gyári szőnyeg, most egy szinte légáteresztő féligmeddig textilszőnyeg van a lábam alatt, ez rozsda szempontjából sokkal barátibb.

Viszont nincs tartása, minden lábmozdulatnál gyűrődik, ez akár még balesetveszélyes is lehet, ha egyszer beakad a cipőm és nem találom el a fék vagy gázpedált.

De marad, a megoldása valszeg az lesz, hogy tépőzárat varrok a gyári textilszőnyegre vagy a póttextilszőnygre/be varrok vezetőpálcát (vhol az oldalába vagy a hátára, mint a tetőkárpitban is ahogy van) valami erősebb tartósabb drótból vagy pálcából

Link to comment
Megosztás:

1. Szőnyegem van, gyári és télre meg esős időre gumiszőnyeg, de nyáron akarok csináltatni a gyáriak helyett újat, mert így tíz év után kezdenek kicsit széthullani.

2. kormányvédő: gyári bőrözött kormányra felesleges.

+. üléshuzat: nem fogok rárakni, azért, hogy én szörnyűlködjem a látványában és ha eladnám, akkor az új gazdija meg élvezze a szép gyári kárpitot. Amúgy sem vagyok híve az üléshuzatoknak

Link to comment
Megosztás:

hali !

én is "pofátlankodok"

szőnyeg : nyáron opel szőnyeg -96'-ban adták astrához,rajta jelvény+kereskedés címe 8) télen meg gumi....

kormány : semmi -cserélni akarom :D

huzat: elől semmi mert nem találtam a Vectra ülésekre illőt,hátul meg egy randa csíkos,de már nem sokáig................

Link to comment
Megosztás:

És ennyire szemét? Kb. 5 perc lenne újra felrakni...

Legalább valami tuning cucc? :twisted: :twisted:

A fenéket, gyári opel 15" alufelni. Kb 2hete licitáltam rá ,aztán ki is ment a felyemből :oops: . Aztán nyertem bassz 30 ft a 4, próbálkoztam értelmesen szépen elnézést kérni de fej leharap volt a válasz. Na mielőtt valaki pálcát törne fejem felett akkor most ide írom a most is futó aukcióm a tesz veszen. Árulok 1db nagy testű robogót felverte a román csávó 180ft-ra ,tőlem vihetné, aztgondolod érdekli, na ez már pénz szerintem. Természetesen hibáztam, de nálam is előfordult már ilyen és nem haraptam szét a csávót. Na mind 1 van még 30 napom.

Link to comment
Megosztás:

Skacok.. aki járkál rendszeresen bontóba nem látott véletlenül olyan csövet, ami a légszüröháza és a légtömegmérő között van? Ebben van a léghömérséklet mérő is.

Nekem sajna el van repedve a bilincs tövénél már egy ideje.. többnyire szig. szallagoztam, de mostmár unom..vajon mennyi lehet...

Asszem megkérdem csergőben is.. ha mindenigaz beugrok holnap.

Link to comment
Megosztás:

Skacok.. aki járkál rendszeresen bontóba nem látott véletlenül olyan csövet, ami a légszüröháza és a légtömegmérő között van? Ebben van a léghömérséklet mérő is.

Nekem sajna el van repedve a bilincs tövénél már egy ideje.. többnyire szig. szallagoztam, de mostmár unom..vajon mennyi lehet...

Asszem megkérdem csergőben is.. ha mindenigaz beugrok holnap.

Hali!

Próbáld meg a zsugorcsövet :!:

max pár száz forint, és majdcsak annyira strapabíró mint az eredeti.

Villanyász bótban kapható!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.