Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G LEDezés


uhuhu

Recommended Posts

Nem kötötték azt fordítva, általában az izzófoglalat alsó, kis érintkezője a pozitív, körben a nagy felület meg a negatív. Hogy az Astrában ez mégis fordítva van, hát így jártál :) Egyébként az lesz a baj ezzel a ledes "izzóval", hogy sokkal kisebb áramot vesz fel, mint az izzó, így szerintem simán hibásnak fogja minősíteni az elektronika, hiába működik, vagyis akkor is megszaporázza a villogást.

illetve ha az izzóban nincs előtét ellenállás, akkor is parázslani fog, ha az autó közelében sincs senki

pár ilyen parázsló izzónál még a riasztó is bekapcsolhat (már ha van)

Link to comment
Megosztás:

Meghekkeltem az izzót. Van benne egy 210 ohmos ellenállás. Hibaként ismeri fel az izzót úgy villog mint egy őrült. Ezt a hibát ki lehet küszöbölni valahogy?

Rendeltem a hátsó lámpákba is led izzókat ezekkel is hasonló lesz a helyzet gondolom, hogy a polaritás nem fog egyezni, szerencsére ez 10 perces melo. Lesz vele gond szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Meghekkeltem az izzót. Van benne egy 210 ohmos ellenállás. Hibaként ismeri fel az izzót úgy villog mint egy őrült. Ezt a hibát ki lehet küszöbölni valahogy?

Rendeltem a hátsó lámpákba is led izzókat ezekkel is hasonló lesz a helyzet gondolom, hogy a polaritás nem fog egyezni, szerencsére ez 10 perces melo. Lesz vele gond szerintetek?

Mivel a felvett teljesítményt méri az áramkörben, azt a 21W-ot mindenképpen el kell fűteni valahol, vagyis be kéne tenni az áramkörbe (párhuzamosan) egy ennek megfelelő terhelést. És ezzel szerintem kb. el is veszti az értelmét az egész, bár nem tudom, hogy neked mi a célod vele. (Mondjuk ha én gondolkodnék ilyesmiben, egy kis átalakítással kiváltanám a multitimert egy külön villogtató elektronikára, ami nem foglalkozik a teljesítménnyel, ehez viszont már kell a hozzáértés. De nem gondolkodom ilyenben, mert nem hiszem, hogy ezek a LED-es dolgok rendelkeznek az adott lámpatestre előírt minősítéssel, de szóljatok ha tévedek. Pl. műszakin mennyire díjazzák ezeket?)

Hogy a többi foglalat milyen nem tudom, én még sose nézegettem a lámpák paneljét, de úgyis rájössz ha kipróbálod :)

Link to comment
Megosztás:

Meghekkeltem az izzót. Van benne egy 210 ohmos ellenállás. Hibaként ismeri fel az izzót úgy villog mint egy őrült. Ezt a hibát ki lehet küszöbölni valahogy?

Rendeltem a hátsó lámpákba is led izzókat ezekkel is hasonló lesz a helyzet gondolom, hogy a polaritás nem fog egyezni, szerencsére ez 10 perces melo. Lesz vele gond szerintetek?

21/5W-os ledes izzót rendeltél? Én adtam volna egy párat ingyen csak a postát kellett volna állnod.

Én úgy jártam ezzel az izzóval, hogy beraktam és halványan pislákolt a pót féklámpám ha föl volt kapcsolva a világítás. Először nem tudtam, hogy miért pislákol, nem gondoltam, hogy a ledes izzó miatt. Miután beépítettem a tempomatot nagy volt az öröm, míg ki nem mentem lakot területen kívülre és föl nem kapcsoltam a világítást. Ekkor ugyanis a tempomat nem működött. Gondoltam, hogy a pislákoló pót féklámpa miatt van. Mire rájöttem, hogy a ledes izzó miatt van a hiba!

A másik dolog, hogy ha a világítás föl van kapcsolva és rálépek a fékpedálra, akkor alig lehet észrevenni, hogy fölvillan a féklámpa. Azonos a fényerejük.

Lehet, hogy én fogtam ki valami ultra sz@rt, de még egyszer nem vennék!

Link to comment
Megosztás:

A sok "kontra" után legyen egy kis "pro" is :icon1: :

Én tavasszal raktam be első helyzetjelzőnek két, T10-es 6-os SMD led-et (ez a jelenlegi jogszabályi környezetben nem szabályos, ha jól tudom :blush: ) + a belső világítás is egy 42 mm-es, 6-os SMD (ehhez kellett plusz ellenállás, mivel pislákolt), de nem bántam meg, hibát nem tapasztalok.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a véleményeket és tapasztalatokat! Furcsák ezek a dolgok. Egyik ismerősömnek van egy lacettije azt hiszem egy opel és egy lacetti nem helyezhető egy kalap alá de ez csak az én véleményem. Abban az autóban csak a műszerfal izzói nincsenek kicserélve ledre mert az komolyabb beavatkozás lett volna. Minden ledes izzót ebay-ról rendelt csájnából. Minden tökéletesen működik neki. Semmi probléma nincsen. Semmi átalakítást nem tett csupán csak kicserélte az izzókat ledesre. Az ővében nincs tempomat erről nem tudok nyilatkozni.

Az én autómba a belsőtér is ledezve van szintén ebay-ről. Első fényszórókba szintén benne van a T10 led helyzetjelző. Tökéletesen, hibátlanul működnek. Rendeltem H7-es 120 ledes izzót. Próbaképp rendeltem meg. Fényszóróba katasztrófa bár egy projektorosba azért kipróbálnám. Ködlámpába viszont tökéletes. Már nem az én autómba üzemel.

Link to comment
Megosztás:

Ezeket rendeltem. Szerencsére nem nagy összegek és nem nagy veszteség ha nem sikerül beaplikálnom...

http://www.ebay.com/itm/1157-Red-36-LED-Tail-Brake-Backup-Parking-Stop-Tail-Turn-Signal-Light-Bulb-/221093388615?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item337a316147&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/2x-Car-1156-382-BA15S-Tail-Brake-Turn-Signal-12-LED-Bulb-Lamp-Light-yellow-/271003092471?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f190b05f7&vxp=mtr

21/5W-os ledes izzót rendeltél? Én adtam volna egy párat ingyen csak a postát kellett volna állnod.

Én úgy jártam ezzel az izzóval, hogy beraktam és halványan pislákolt a pót féklámpám ha föl volt kapcsolva a világítás. Először nem tudtam, hogy miért pislákol, nem gondoltam, hogy a ledes izzó miatt. Miután beépítettem a tempomatot nagy volt az öröm, míg ki nem mentem lakot területen kívülre és föl nem kapcsoltam a világítást. Ekkor ugyanis a tempomat nem működött. Gondoltam, hogy a pislákoló pót féklámpa miatt van. Mire rájöttem, hogy a ledes izzó miatt van a hiba!

A másik dolog, hogy ha a világítás föl van kapcsolva és rálépek a fékpedálra, akkor alig lehet észrevenni, hogy fölvillan a féklámpa. Azonos a fényerejük.

Lehet, hogy én fogtam ki valami ultra sz@rt, de még egyszer nem vennék!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

DarthVödör cartársnak köszönhetően a hétvégén megint haladt a műszerfal/középkonzol ledezése is, ezúttal a fűtéskapcsolók kerültek sorra:

728355-20121015-AjT0e9.jpg

728356-20121015-E58t6B.jpg

728357-20121015-3HCRCP.jpg

728358-20121015-RGQYZF.jpg

728359-20121015-v4U4mb.jpg

Sajnos nem teljesen homogén a fénye, mivel a gyáriak úgy oldották meg az egyenletes fényelosztást, hogy az egy szem izzóhoz közelebb eső piktogramoknál más a fényterelő lemez színe (sárgásabb) mint a távolabbiaknál. Mivel ez a fényterelő ráadásul egybe van öntve az előlappal, így cserélni sem lehet, de szerencsére nem túl feltűnő az eltérés. Különböző erősségű ledekkel gondolom lehetett volna javítani a dolgon, de ennyire nem akartuk túlbonyolítani. Most ilyen a középkonzolom:

728361-20121015-rhb5BO.jpg

A teljes műszerfalból már csak a világításkapcsoló és a multikormány gombjainak ledezése van hátra, de már eddig is összesen 76db(!) SMD led biztosítja a kezelőszervek megvilágítását.

Ha azok is elkészülnek (illetve még az ablakemelőkapcsolók is), akkor vége a lépcsőházvilágítás-feelingnek. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Zafira A-n kellene cserélnem a világítás kapcsolót. Elvileg ugyan az, mint a G Astránál, így kérdezném, hogy miként kell kiszedni a komplett kapcsolót?

Szia.

Kihúzod a tekerőt, alulról látsz rajta egy lyukat. Oda benyomsz egy vékony csavarhúzót, akkor lejön a tekerő. A helyén benyúlsz kétoldalt egy-egy csavarhúzóval, a rögzítőfüleket behúzod, miközben a kapcsolót húzod kifelé. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Kihúzod a tekerőt, alulról látsz rajta egy lyukat. Oda benyomsz egy vékony csavarhúzót, akkor lejön a tekerő. A helyén benyúlsz kétoldalt egy-egy csavarhúzóval, a rögzítőfüleket behúzod, miközben a kapcsolót húzod kifelé. Ennyi.

Vagy két darab plasztik pl feltöltőkártyát bedug oldalt és húzza kifelé. lehet csak egyszerre egyet lehet mert túlságosan beszorul. én így csináltam nem kellett leszednem a gombot, na nem mintha olyan nagy dolog lenne.

Link to comment
Megosztás:

Nincs neki.

12V-ról működik, ahogy a gyári izzó is sminktükörnél, csak simán annak a helyére forrasztottam. Tudom, nem stabil, de hogy mennyire bírja a generátor feszültségingadozását, az majd kiderül. Mivel összvissz fél óra alatt csináltam az egészet, nem halok bele ha cserélni kell, de szvsz nem fog túl gyakran előfordulni.

Link to comment
Megosztás:

Nincs neki.

12V-ról működik, ahogy a gyári izzó is sminktükörnél, csak simán annak a helyére forrasztottam. Tudom, nem stabil, de hogy mennyire bírja a generátor feszültségingadozását, az majd kiderül. Mivel összvissz fél óra alatt csináltam az egészet, nem halok bele ha cserélni kell, de szvsz nem fog túl gyakran előfordulni.

az nekem tök jó lenne DRL-nek :)

ezek a gyárilag kapható csíkok nem jönnek be :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem nagyon értem, amit leírsz.

light_green_smal.jpg

Na ebbe már van anyag. Hogy mindenhol szépen világítson, 12 LED ment bele.

Leírást még nem csináltam, mert még a (automatikus) fényerő szabályozása nem megoldott.

heló

alul a ködlámpa kapcsolókba hogy rakod bele az izzót?

hogy lehet azokat kicserélni?

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.